18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

choinkę ubrać czas

peniseusz • 2010-12-20, 22:18
oczywiście bombki na choince muszą być




















Fumigant

2010-12-21, 01:04
nic mnie tak nie wk***ia jak seria fotek... przewijasz przewijasz, wkońcu dopełzasz do końca, klikasz następną strone i co?? k***a ten sam post... wrrrr

~LegendarnyZiom

2010-12-21, 10:10
@up

Odkąd pojawiły się myszki ze scrollami ludzie chyba zapomnieli, że po prawej (zazwyczaj) stronie przeglądarki istnieje także mityczny pasek przewijania. Zawsze można się także zaopatrzyć w mychę z hyper-scrollem, zwiększyć czułość scrolla, przytrzymać scroll i jechać mychą na dół, kliknąć kilka razy PAGE DOWN lub raz END na klawiaturze (połowa z was pewnie nawet w ogóle nie miała pojęcia, że ma takowe na klawiaturze) albo potrząsnąć monitorem, żeby strona przeglądarki sama spadła na dół, uff chyba wszystkie sposoby na szybsze przewinięcie strony do dołu niż mozolne kręcenie kółkiem ;-) .

TYGRYS2008

2010-12-21, 11:23
większość bąbek jest ch*jowa!!!

mama386

2010-12-21, 14:06
Ten z komina trochę jak Krzysiek Ibisz.

Miranda

2010-12-21, 14:35
Bombka z krasnalem wsadzającym mikołajowi lizaka do dupy jest bardzo urokliwa...

marian19

2010-12-21, 21:47
Ordynarne i do dupy i wogole poj***ne trzeba być jakimś debilem żeby takie pierdoły oglądać i się podniecać .Idz se Na ryju Taka bombke powięś hardziel pewnie z warszawy.Cała to Warszawe powini Rozpie**olić Niemcy, Hitler im za mało wpalił.Tuski podzielili Polske na A i B a ja jestem z tej B dokładnie z Lubelszczyzny i bym nie chciał mieszkać na zachodzie jak bedzie potrzeba to jade do ruskich albo Ukraincow i niech se te ch*je warszawskie siedza narokomanie i niech se jarają to zaj***ną twarz karwarz twarz barabasz.

peniseusz

2010-12-21, 23:22
marian19 napisał/a:

Ordynarne i do dupy i wogole poj***ne trzeba być jakimś debilem żeby takie pierdoły oglądać i się podniecać .Idz se Na ryju Taka bombke powięś hardziel pewnie z warszawy.Cała to Warszawe powini Rozpie**olić Niemcy, Hitler im za mało wpalił.Tuski podzielili Polske na A i B a ja jestem z tej B dokładnie z Lubelszczyzny i bym nie chciał mieszkać na zachodzie jak bedzie potrzeba to jade do ruskich albo Ukraincow i niech se te ch*je warszawskie siedza narokomanie i niech se jarają to zaj***ną twarz karwarz twarz barabasz.



przyjmij moje wyrazy najgłębszego współczucia

Ravager

2010-12-22, 01:26
Ej, czy mi się wydaje, czy na trzecim obrazku od dołu, gdzie stoją dwie "laski" jedna z nich... Ma ch*ja?