18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodź tutaj i patrz co narobiłaś...

Halman • 2022-09-05, 10:15

lekcja wychowawcza...

Hetman_Wielki

2022-09-05, 10:18
takie lalunie plastunie co w zyciu dolara nie zarobily a zyje tylko jako dodatek w zyciu by sie nie przejely,
i tak mam w bani nowa torebke sukinke i wizyty w salonach.....

TerazPolska123

2022-09-05, 10:25
jeżeli ktoś myśli że chińczyk przejmuje się jakimś innym chińczykiem jednostką to za dużo czyta SF

dżonyłojlker

2022-09-05, 10:28
Patrz k***o co żeś narobiła! Zderzak, reflektor, maska i jeszcze jakieś k***a szmaty powkręcane.

S_Z_A_L_O_N_Y

2022-09-05, 10:41
Czy tylko mi się wydaje że specjalnie na niej nie zrobiło to wrażenia?

Pedator

2022-09-05, 10:45
Ten ją opie**ala za połamany samochód a ona chwyta za biżuterie żeby jej nie zaj***li.

dogip

2022-09-05, 11:45
Język polski coraz bardziej rozpowszechniony. Taka łamana polszczyzna, ale jest "patrzyj tu". :mrgreen:

Cipczan

2022-09-05, 11:52
dogip napisał/a:

Język polski coraz bardziej rozpowszechniony. Taka łamana polszczyzna, ale jest "patrzyj tu".



A później jeszcze pada "suka, zła suka".

squach

2022-09-05, 12:03
HenrykS. napisał/a:

Patrz k***o co żeś narobiła! Zderzak, reflektor, maska i jeszcze jakieś k***a szmaty powkręcane.



A przez telefon do męża: kolacja, lodzik, r*chanie nie spanie. W odpowiedzi: co tym razem? Zderzak, reflektor, maska czy kasacja? :D

yfd

2022-09-05, 12:55
To to ch*j, co tam robi 100 kitajskich policjantów do jednej kolizji drogowej? :D

PabloSkills

2022-09-05, 13:14
"Pać mi tu! Pać mi tu!"

Bardzo profesjonalne wyjaśnienie sprawy.

krolikosus

2022-09-05, 13:15
Ona tym zegarkiem chciala czas cofnac czy co 8-)

MalcolmX

2022-09-05, 13:44
ch*ja jej zrobią. 99% takich krów rozbijających się BMW i jeszcze droższymi furami w Chinach to córki tamtejszych businessmenów. Wolny rynek zdrowa konkurencja, srata, tata… a równocześnie tatuś należy do partii i codziennie modli się do Przewodniczącego Xsi. Miałem znajomego, który był z podobną kurewką w związku. Związek się rozpadł, bo chłop nie mógł zaakceptować kilku spraw. Podobno nie widziała żadnego problemu w tym, że tatuś należy do partii i jakiekolwiek interesy skażone są nepotyzmem i łapówkarstwem a tym, że studiowała na Niemieckim uniwersytecie i na pstryknięcie palcami, miała gębę pełną frazesów w stylu ​Liberté, Égalité, Fraternité. A jakiś nic nie znaczący facet wkręcony w samochód? Nie ma problemu. Tatuś wszystko załatwi. Z resztą, nie trzeba szukać w Chinach.

Przecież Sąd Najjaśniejszej Rzeczypospolitej uniewinnił tego żydzine, Najsztuba, za potrącenie staruszki. Parachaty gudłaj jechał bez prawa jazdy z cofniętymi uprawnieniami do prowadzenia samochodu i jebnął staruszkę na pasach. Do wypadku doszło w październiku 2017 r. w Konstancinie-Jeziornie. Poszkodowana kobieta miała połamane żebra i kość czaszki. Sędzia Piotr Bojarczuk orzekł, że star*cha powinna uważać i na następny raz, tak gwałtownie nie wbiegać na pasy. Ta sama sędziowska k***a uniewinnił Frasyniuka i został okrzyknięty „Sędzią Wolności", czyli sędzią, który... "wydał wyroki w zgodzie z prawem i sumieniem, ale wbrew oczekiwaniu władzy".

opółnocyuciebie

2022-09-05, 13:47
zaraz powinna zostać zabrana na posterunek i być r*chana aż nie okaże skruchy