18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chodnikiem szybciej

masterstcs • 2014-04-08, 20:27
wyłączyć dźwięk! Jakaś tępa dzida udziela swego komentarza ;-)

VonHaiPaue

2014-04-08, 20:38
Głos jak jakaś stara babcia z demencją :D

kickyourheadoff

2014-04-08, 20:40
bez tej baby nagranie nie ma sensu
przecież widujemy takie rzeczy dość często w stolycy i okolicach

PanW

2014-04-08, 20:40
Gdzieś w radio słyszałem o strona gdzie można przesyłać filmiki z wybrykami piratów drogowych by zostali ukarani za swój wybryk. W pierwszej chwili pomyślałem że to "donosicielstwo" to niezbyt dobry pomysł, ale taki filmik jak ten powinien trafić na taką stronę bo to przesada. Jeszcze trochę i nasze drogi będą takie same jak u ruskich.

makabrax

2014-04-08, 20:55
@PanW
nie jestem pewien czy to jest donosicielstwo gdy pomyślisz że następnym razem taki debil pojedzie szybciej i wpie**oli się w ciebie na czołowe gdy będziesz jechać z rodziną, bo się sp***olinie nie chciało postać w korku

walusss

2014-04-08, 21:10
jak sie kupe chce to nawet chodnikiem do kibelka warto przejechac

tr...........cz

2014-04-08, 21:27
ojoj się nie zesraj,

ona k***a najmądrzejsza, a sama pewnie rowerem po pasach przejezdża.



"na czołowe zobacz na czołowo" na czołowe to powinnaś sobie okład zrobić, do kuchni ! :amused:

Andaluzja256

2014-04-08, 21:48
Chyba z Częstochowy a nie z Cieszyna

Czary

2014-04-08, 21:59
trynkiewicz napisał/a:



ona k***a najmądrzejsza, a sama pewnie rowerem po pasach przejezdża.:

Przecież już jest przepis w PL że można przejeżdżać rowerem przez pasy i nie trzeba z niego schodzić i go przeprowadzać. Chciałeś zabłysnąć ale wyszło jak zawsze..

SolarisN1

2014-04-08, 22:01
Do pieca ze sk***ysynem, ostatnio jakaś p*zda w Mondeo na krakowskich blachach zrobiła to samo na Domaniewskiej w Wawie.

samolot1993

2014-04-08, 23:17
masterstcs napisał/a:

wyłączyć dźwięk! Jakaś tępa dzida udziela swego komentarza ;-)


Specjalnie nie wyłączyłem żeby pokazać jaki ze mnie buntownik 8-)

St...........ke

2014-04-08, 23:37
Czary napisał/a:

Przecież już jest przepis w PL że można przejeżdżać rowerem przez pasy i nie trzeba z niego schodzić i go przeprowadzać. Chciałeś zabłysnąć ale wyszło jak zawsze..



Chciałeś poprawić, ale nie wyszło.
Zgodnie z prawem o ruchu drogowym masz:

Dział I
Przepisy ogólne
Art. 2.

"11) przejście dla pieszych – powierzchnię jezdni, drogi dla rowerów lub torowiska przeznaczoną do przechodzenia przez pieszych, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi;"

oraz

"12) przejazd dla rowerzystów – powierzchnię jezdni lub torowiska przeznaczoną do przejeżdżania przez rowerzystów, oznaczoną odpowiednimi znakami drogowymi;"

a także:

"Oddział 7
Przecinanie się kierunków ruchu

Art. 26.
3. Kierującemu pojazdem zabrania się:
[...]
3) jazdy wzdłuż po chodniku lub przejściu dla pieszych."


Więc o ile na przejściu nie ma wyznaczonego przejazdu dla rowerzystów, to osoba musi ruszyć dupsko i zejść z roweru, a potem grzecznie go przeprowadzić przez przejście dla pieszych. Już mi takie dwie c**y wyjechały tuż przed maskę i ledwo wyhamowałem, jeszcze mi groziła szmata policją, gdybym się nie spieszył, to by dostały mandaciki. :D

AdekPL

2014-04-08, 23:56
"chodnikiem dla ludzie" co Ty nie powiesz?;o

swampman

2014-04-09, 00:02
zrób se babo czołowe z własną ręką