18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chmiel o komisji Macierewicza

giboN31 • 2013-10-18, 17:43
O Macierewiczu, jego ekspertach i ich ostatniej wpadce.


xts

2013-10-18, 18:06
lubie jego ból dupy

siwers3

2013-10-18, 20:41
No k***a co za cyrk... j***ni... Jakim ch*jem toleruje się takie gówno. I jeszcze pie**olenie, że to atak hakerski na sieć sejmową. Dno, dno, dno
To są ręce, które opadają. Co za idioci głosują na Macierewicza i PiS. Tfu...

O ile nie oglądam vlogów to za ten piwo.

HokusPokus

2013-10-18, 22:52
dobrze gada , ale pie**oli za długo i wk***ia

tomkararek

2013-10-20, 06:47
i gdziee ci wielcyy obroncy kaczynskiego i pisuuuu ??? uu zaden tu dupyy z nich nie rozchyli !!!!!!!

zbyszko z lublina

2013-10-20, 08:24
xts napisał/a:

lubie jego ból dupy


to jest ból dupy że tacy" experci"będą rządzć polską za pare lat

taran7

2013-10-20, 10:10
Co ma umiejętność obsługi Skype do poziomu wiedzy technicznej z innej dziedziny? Takie pierdzielenie bez podstawowej wiedzy vlogera. :)

Kretmen

2013-10-20, 10:29
@up
Ale jakiej wiedzy? Zerowa wiedza w zakresie lotnictwa...
Później wychodzą kwiatki, że pan profesor stwierdza, że kłamał w swoich wcześniejszych wypowiedziach ...

siwers3

2013-10-20, 10:54
taran7 napisał/a:

Co ma umiejętność obsługi Skype do poziomu wiedzy technicznej z innej dziedziny? Takie pierdzielenie bez podstawowej wiedzy vlogera. :)


Wiedzy technicznej? Wskaż mi gdzie występuję jakaś wiedza ze strony tych ekspertów. Zwykłe pie**olenie z punktu widzenia pasażera. Takie teorie z dupy, których nawet nie potrafią sensownie argumentować.

Po za tym... No k***a! To już jest brak mózgu, jak się k***a nie znają na skype to myślę, że całym PiSie jest ktoś kogo można zapytać jak to ustawić żeby było dobrze.

Chociaż miałem nadzieje, że w całym PiSie znajdzie się osoba, która powie: "Słuchaj Antoni nie wygłupiaj się z tą prokuraturą, to nie był żaden atak tylko Wy nie ustawiliście programu". A tu ch*j. Oszołomstwo.