18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopiec wyrzucony w powietrze samochodem w Lublinie

fantastico • 2016-06-01, 12:00
Gdy zbliżasz się do przejścia miej oczy w koło głowy,
bo gdy się nie zatrzymasz, wnet wypadek gotowy.



16-latek został potrącony przez samochód. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych przy ul. Orkana w Lublinie. Sprawca nie zatrzymał się przed zebrą pomimo tego, że na pasie obok inny kierowca ustępował pierwszeństwa pieszym.

Cryo

2016-06-02, 01:37
Statystyczny_Użytkownik napisał/a:

nie bronie typa który przyj***ł ani łebka który sie nie rozejrzał ale wk***iają mnie te wszystkie ultrauprzejme p*zdy puszczające każdego pieszego bo to oni, moim zdaniem, stwarzają największe niebezpieczenstwo


Z Warszawy jesteś? Może czas, żebyś dorosnął i wyciągnął kij z dupy.

ReveN_RV

2016-06-02, 04:30
Albo jesteś na pasach, albo nie. Jak jesteś to jesteś święta krowa i zapie**alasz do przodu mając w dupie otoczenie. Dzieciak się jak kretyn zatrzymał i kierowca ma przypał, jakby szedł normalnie, to na luzie by dał radę się zatrzymać koleś...

aurelie

2016-06-02, 08:05
Ludzie, co wy pie**olicie ? Kierowca ponosi tu 100% winy za wypadek. Chyba kazdy ma na tyle mozgu, zeby skojarzyc, ze w okolicy przejscia trzeba zwolnic, a poza tym obserwowac sytuacje na drodze. Skoro auto obok sie zatrzymuje przed przejsciem - to po co innego niz zeby przepuscic pieszych ? (Ok, mozna tez pomyslec ze typ zobaczyl 5 zl na drodze i chcial podniesc...)
Poza tym z wielka przykroscia musze stwierdzic, ze z moich obserwacji poczynionych podczas jazdy po calej Europie wynika, ze Polacy to jednak dzicz na drodze. Chamstwo, brak jakiejkolwiek kultury jazdy... A na autostradzie to w juz w ogole. Bezpieczniej sie czuje jadac przez Niemcy, gdzie niektorzy gonia radosnie 200km/h niz po naszych polskich drogach :(

Pan_Diabeł

2016-06-02, 09:42
kierowca winny jak ch*j. poszkodowany glupi. jak sie lezie przez ulice to nie jest problem zeby dostrzec nadjezdzajace samochody. kolega nie mial tego problemu

elfis

2016-06-02, 10:03
kierowca winny ale gnój może następnym razem się rozejrzy bo nie jest na deptaku

PhantomMask

2016-06-02, 11:02
aurelie napisał/a:

Ludzie, co wy pie**olicie ? Kierowca ponosi tu 100% winy za wypadek. Chyba kazdy ma na tyle mozgu, zeby skojarzyc, ze w okolicy przejscia trzeba zwolnic, a poza tym obserwowac sytuacje na drodze. Skoro auto obok sie zatrzymuje przed przejsciem - to po co innego niz zeby przepuscic pieszych ? (Ok, mozna tez pomyslec ze typ zobaczyl 5 zl na drodze i chcial podniesc...)
Poza tym z wielka przykroscia musze stwierdzic, ze z moich obserwacji poczynionych podczas jazdy po calej Europie wynika, ze Polacy to jednak dzicz na drodze. Chamstwo, brak jakiejkolwiek kultury jazdy... A na autostradzie to w juz w ogole. Bezpieczniej sie czuje jadac przez Niemcy, gdzie niektorzy gonia radosnie 200km/h niz po naszych polskich drogach :(


A pieszy to święta krowa, on mózgu nie potrzebuje...

Ar...........ch

2016-06-02, 13:26
fantastico napisał/a:

Chłopiec wyrzucony w powietrze samochodem w Lublinie



Co? Poeta-idiota. :homer:

przemoking

2016-06-02, 14:15
Ale pie**olicie, mi nie raz się k***a zdarzyło że jeden się zatrzymał 2 nie. Selekcja naturalna here mocna, bo kto k***a normalny wbija na pasy na kozaka xD? Każdy się może zagapić, przycisnąć se mocniej, nie zauważyć, normalka i od tego mamy oczy i uszy, żeby sobie zobaczyć usłyszeć i wybrać śmierć bądź życie. 100% wina rodziców, że wypuścili gówno z domu co nawet nie umie przejść przez pasy. Pozdrawiam

aurelie

2016-06-02, 16:45
@PhantomMask Pieszy tez potrzebuje... ale w tej sytuacji mam wrazenie, ze kierowca auta przed przejsciem jeszcze przyspieszyl. Kto normalny tak robi ? Zwlaszcza w sytacji, kiedy auto na pasie obok sie zatrzymuje. Nie bronie absolutnie pieszego, ale kierowca to pajac jakich malo i powinien dozywotnio miec odebrane prawo jazdy.

LudekPL

2016-06-02, 18:36
kurczak94 napisał/a:

Kierowca ch*j, ale chłopak też ciemna masa, nie rozejrzał się.

Dygresja:
Cmentarz jest pełen tych co mieli pierwszeństwo.
Sadola odwiedzam już kilka lat i tyle się naoglądałem takich sytuacji, że rozglądam się po 5 razy w każdą stronę. Często idę, gapiąc się w telefon, ale zawsze, gdy zbliżam się do pasów i przez nie przechodzę, opuszczam telefon i maksymalnie skupiam się na obserwowaniu otoczenia. Wiele mnie to nie kosztuje, a po co mam mieć problemy.
To że kierowcy się oberwie, nie przywróci mi zdrowia czy życia. Niech sobie kogoś innego potrąci, nie mnie.



Podpisuje się pod tym na 100%. Nawet jak auto rozpie**ole to ch*j w porównaniu z tym że mogę zginąć lub leżeć jak warzywo.

Statystyczny_Użytkownik

2016-06-02, 20:17
Cryo napisał/a:


Z Warszawy jesteś? Może czas, żebyś dorosnął i wyciągnął kij z dupy.


myślę, że nigdy nie będę wystarczająco dorosły, żeby Ci coś z dupy wyciągać.