18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopcy z ferajny - narwany Tommy

Ne...........ro • 2013-07-27, 01:33
Dwie cholernie dobre sceny z genialnego filmu 'Chłopcy z ferajny' Martina Scorsese.

Przedstawiam Wam narwanego Tommy'ego!



ye-baka

2013-07-27, 01:35
A Ty myślisz, że my sobie nie możemy tego filmu zassać, że takie pierdoły tu wstawiasz?

Ne...........ro

2013-07-27, 01:41
@up

A Ty myślisz, że wstawianie poj***nych obrazków, kawałów, śmiesznych/kontrowersyjnych sytuacji na jedną stronkę w celu stworzenia miejsca do rozrywki, odprężenia się nie ma sensu? To w takim razie co robisz na sadisticu?

Poza tym klasyka:




ye-baka

2013-07-27, 01:45
Szukam takiej laski, jak Ty.

Mayday_Dune

2013-07-27, 01:48
Jedyny film gangsterski, który może się równać z Ojcem chrzestnym..

gruchens

2013-07-27, 02:14
k***a mać, to już naprawdę wk***ia. Co taka moda się ostatnio na Sadolu zrobiła, że przypadkowe osoby jadą po innych bez jakichkolwiek sensownych argumentów, byleby tylko pojechać?

Wakacje od szkoły? Grzeje w łepetynę? Nie wiem, k***a no, szacunek do drugiego człowieka by się przydał. Człowiek robi coś, co ani odrobinę nie jest wtórne i daje wkład do ogólnego dobrobytu, mimo że nie dostanie za nic (w tym kuźwa socjalu ;) ), a ci i tak jebią jakby krzywdził ich matkę.

needsomefps

2013-07-27, 04:14
ye-baka napisał/a:

A Ty myślisz, że my sobie nie możemy tego filmu zassać, że takie pierdoły tu wstawiasz?




gruchens napisał/a:

Co taka moda się ostatnio na Sadolu zrobiła, że przypadkowe osoby jadą po innych bez jakichkolwiek sensownych argumentów, byleby tylko pojechać?



Spokojnie, oni poprostu zbierają na pierwsze wirtualne piwa :megalol:

Spajk

2013-07-27, 11:02
A gdzie druga scena ? zapewne z restauracji :D klasyka :D

Suka_Blyat

2013-07-27, 11:34
Jeden z nielicznych filmów, który nigdy mi się nie znudzi i zawsze chętnie go obejrzę. Szkoda tylko, że z lektorem bo nie oddaje w pełni zajebistości tej sceny

Socjocinus

2013-07-27, 11:47
SgtPepper1942 napisał/a:

@up

A Ty myślisz, że wstawianie poj***nych obrazków, kawałów, śmiesznych/kontrowersyjnych sytuacji na jedną stronkę w celu stworzenia miejsca do rozrywki, odprężenia się nie ma sensu? To w takim razie co robisz na sadisticu?

Poza tym klasyka:



Obrazek



Powinni wprowadzić zasadę szczególnie dla panoszących się dziewic z 15 tematami, że jeśli nie masz tematów nie możesz nic komentować bo to uraża ich panieńską godność. Co to za moda na dojebywanie się do kogoś kto nie ma tematów, ch*jowe komentarze bo miał ch*jowy dzień, do kogoś kto nam nie pasuje. Chcesz to sobie sklep za biurkiem albo wyjdź wieczorem na miasto i pobij się z kimś jak jesteś taki twardy i tyle agresji w tobie drzemie a i zapomniałbym, idz sie pobawic

Ne...........ro

2013-07-27, 13:00
@up

Mam na to wysrane. Nie mam siły się z Wami kłócić. Ja po prostu wstawiłem temat (zajebisty według mnie) i tyle. Mam wysrane na wirtualne piwa, na jakieś top komenty, ch*jenty.

Pozdrawiam, napinacze!

BoryzSadek

2013-07-27, 15:16
Kiedyś to były k***a filmy o mafii. Makarony ten klimat.. A teraz to same ch*jstwo z niggerami.

abrams90

2013-07-27, 15:41
Ja pie**olę... Kto w tych czasach ogląda filmy z lektorem jak można bez? Dla lektora "fucking" oznacza "terefere"

haha albo "go fuck yourself" - idź do diabła

golip

2013-07-27, 16:02
Kto nie widział tego filmu i ma zamiar obejrzeć to powinien wiedzieć, że Tommy na końcu zostaje zabity :trollencjusz:

n1troo

2013-07-27, 19:15
no to wiem już co dzisiaj obejrzę sobie ;)