18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopaki nie płaczą - Action style trailer

tandus • 2012-12-06, 16:13
Co by było, gdyby spróbować zrobić trailer tego kultowego filmu na sposób dzisiejszych zwiastunów typowych filmów akcji?


gracii

2012-12-06, 19:10
Aktor to taki zawód gdzie raz grasz k***ę a raz polityka. Problem ze Szturem polega na tym, że zagrał astronautę, po czym ruszył w Polskę z kampanią promującą loty kosmiczne.

Carol

2012-12-06, 19:11
jeloo napisał/a:

@upup

Widzę że i tutaj dotarła moda na hejtowanie Stuhra...


Tak samo jak zj***na moda na zj***ne słowo "hejtowanie".

Plecionkarz

2012-12-06, 19:23
siwybis napisał/a:

Tak się zastanawiam jak skrajnym niedojebem trzeba się urodzić by mieć pretensje do aktora o postać którą zagrał....



To nie chodzi nawet o to, że zagrał tylko co po tym wszystkim zaczął pie**olić.

Loaloa

2012-12-06, 19:26
jeloo napisał/a:

@upup

Widzę że i tutaj dotarła moda na hejtowanie Stuhra...



Raczej, że tutaj też pisują polaczki, ale to nie powinno nikogo dziwić.

donRafael

2012-12-06, 20:03
Mam pytanie- czy wszyscy którzy jadą na rolę Stuhra w "Pokłosiu" obejrzeli wgl ten film? I czy są absolutnie pewni, że ich wiedza historyczna w 100% pokrywa się z prawdą??

Pener

2012-12-06, 20:04
donRafael, ta, na bank :amused:

Dymekx

2012-12-06, 20:07
Stuhr to idiota, yessss ale zemnie hejcior, k***a gdzie medal!!!? Stuhr pokazał, jaki młotek z niego tylko on potrafi pomylić miejsce akcji i strony konfliktu.

Czajol3

2012-12-06, 21:47
internetowe ci*ki uwidziały Stuhr'a i ujawniają się jak grzyby po deszczu

podgor5

2012-12-06, 23:16
dobry trailer ja bym dał tu jeszcze wstawkę z Andzeliką jak mówi: "ja to kurde nigdy nie miałam głowy do interesów, od zawsze wiedziałam że bóg mnie stworzył do miłości"
albo Jarka Psikutę z którymś jego gangesterskim tekstem

pozeracz_kotow

2012-12-06, 23:23
1. Nie "hejtuję" aktora, za postać którą zagrał (nie wiem, czy masz na myśli postać z Chłopaków, czy Pokłosia), tylko za te pie**olone oszczerstwa, które wypowiadał po premierze "Pokłosia". Moim zdaniem gościu jest bardzo dobrym aktorem, super zagrał w Chłopakach i Poranku, ponadto szanuję jego wypowiedź, w której powiedział, że woli nie grać w żadnych filmach, niż w ch*jniach typu "Kac Wawa" (przepraszam za zdanie w p*zdu złożone)
Pokłosia nie oglądałem i na temat tego filmu się nie WYPOWIADAM, ani NIE WYPOWIEDZIAŁEM.

2. Nie jestem z żadnych ONRów, MW, czy podobnych. Nie wiem skąd tak poj***ny wniosek... Prawdopodobnie padł z klawiatury zjeba, który klasyfikuje ludzi na popierających PO, albo PiS. Smutne.

Dla jasności bando jełopów, która ma obiekcje względem "hejterów" (modne słowo, teraz każda krytyka to "hejt") Stuhra - fala krytyki na tego debila spadła dopiero, gdy zaczął pisać historię na nowo (a nie po zagraniu w samym filmie), wymyślając rewelacje, takie jak przywiązywanie dzieci do maszyn oblężniczych przez POLAKÓW w bitwie pod Cedynią. Otóż bando idiotów, nie praktykowali tego POLACY, tylko niemcy i nie w bitwie pod Cedynią, ale w bitwie pod GŁOGOWEM.

Stuhr w momencie, gdy polski Internet zaczął na niego napie**alać w sposób zabawny lub mniej, stwierdził, że po co zachować twarz, przeczytać jakąś książkę (a nie Gazetę Wybiórczą), doedukować się w temacie, dalej brnął w zaparte i robił z siebie coraz większego idiotę.

A Ty Penerku dalej bądź forumowym nołlajfem, życiowym nieudacznikiem i jaraj się pierdylionem piw od ludzi pragnących się Tobie podlizać. polaczku

Pener

2012-12-06, 23:25
pozeracz_kotow, nie mam zamiaru się zmieniać ;)

Ko...........ę

2012-12-07, 00:43
@pozeracz_kotow

Jesteś miękka faja i tyle. Wyj***łeś z "j***nym idiotą" ch*j wie na co licząc. Teraz zmieniasz zdanie "nie no aktor w ch*j kozak, ale jest j***nym idiotą dlatego, że powiedział tak i tak". Ogarnij myśli do kupy, a jak już to zrobisz, to wtedy pisz. Jebnij sobie jeszcze avatar w kucyki jak jeden z pedałów z forum i nastanie jasność.

pozeracz_kotow

2012-12-07, 00:50
Gdzie ja niby zmieniłem zdanie? To że ktoś jest dla mnie idiotą, nie znaczy, że nie może być dobrym aktorem. Pomyśl.

danis008

2012-12-07, 01:01
to były k***a filmy a nie ten syf co teraz jest robiony

kampol

2012-12-07, 01:16
666 Piwek wskoczyło :D