18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chłopaki na testosteronie

rusio93 • 2013-01-25, 23:38
Wrzucam ten filmik żeby pokazać jak ciężką sprawą jest bycie profesjonalnym kulturystą i z jakimi wyrzeczeniami się to wiąże.
Jeżeli się spodoba to piszcie w komentarzach,wtedy wrzucę dalsze 2 części.

Ps.darujcie sobie komentarze "nie chciałbym tak wyglądać "-nikt nie mówi że byś mógł ..

Piooner

2013-01-25, 23:45
nie chciałbym tak wyglądać

Cr...........an

2013-01-25, 23:49
W tej Ameryce nawet pizzy pokroić nie potrafią.

Pa...........ek

2013-01-26, 00:01
Ćwiczenie samo w sobie jest git, ale zażeranie się tabletkami i robienie sobie z mózgu galarety...p.s :-)

rusio93

2013-01-26, 00:08
Piooner,
Filmy trwają 30 minut,Ty skomentowałeś po 5 od wystawieniu tematu,nawet nie włożyłeś odrobiny wysiłku w to żeby obejrzeć materiał co czyni z Ciebie tylko i wyłącznie frajera szukającego poklasku.
Z pewnym upośledzeniem umysłowym bo normalna osoba nie komentuje filmu którego nie widziała.
Powiedziałbym Ci co o Tobie myślę ale mam już ostrzeżenie,mam tylko nadzieję że kiedyś ktoś Ci tak przypie**oli w ten pusty baniak,za kozaczenie w necie,że się nauczysz szacunku do innych ludzi i ich ciężkiej pracy albo chociaż zmienisz się w j***ne warzywo i przestaniesz denerwować ludzi swoją nieświadomą głupotą ...

hr...........ns

2013-01-26, 00:11
Nic nie umiesz robić?Jesteś beztalenciem w życiu? Zostań pajacem ! :trollencjusz:

Stew

2013-01-26, 00:36
@rusio93 - To był zwykły trolling :D

Co nie zmienia faktu, że też nie chciałbym tak wyglądać ja ci kolesie (widziałem już ten dokument). Tak jak ktoś wyżej wspomniał - fajnie jest trenować, mieć fajne ciałko, kondycje etc. ale wyglądać jak potwór - nie dzięki.

kamil-c

2013-01-26, 00:39
Powiem wam tak ćwiczę od hmmmmm 17 roku życia praca jaką wykonuję wymaga krzepy np przyj***ć komuś albo szybko sp***alać ale kulturyści podciągają mi pod ekshibicjonistyczne (ja pie**ole udało mi się to napisać :) )) cioty sorry wiem ile wysiłku w to wkładają przynajmniej ci którzy są uczciwi nie biorą sterydów naprawdę to kupa roboty żeby dwu metrowego faceta jak ja nie zapuścić. jak się zaniedbam to muszę wpie**alać grapefruity zero wódeczki i piwka masakra. ale mimo wszystko uważam że facet który się maluje kałem kozy jest ciotą. ...

GillesV

2013-01-26, 00:43
daj pan więcej! :)

rusio93

2013-01-26, 01:01
kamil-c,
Wiesz wszystko jest kwestią gustu a o gustach się podobno nie dyskutuję,sam nie uważam że wyglądają rewelacyjnie i sam nie prowadzę treningu kulturystycznego bo za bardzo polubiłem treningi siłowe z dużym obciążeniem i gdy tylko mogę dodaje takie cykle do rocznej rozpiski.
Pewnie nawet nie chciałbym mieć takiej budowy mięśni jak oni bo to w pewnym stopniu niewygodne.
Inną kwestią jest czy bym mógł i czy dałbym radę się tak poświęcać bo diety pilnuję ale odwadnianie się do tego stopnia to inna sprawa.
Chciałem tylko niektórych uświadomić tymi filmikami że to ciężki kawałek chleba oraz lata ciężkiej pracy stojące za taka a nie inna sylwetką,a konkretnie ludziom którym się wydaję że mogą tak wyglądać po roku ćwiczeń bo zainwestują w "suple"
Dlatego tak mnie zdenerwował ten rumun powyżej ;)
GillesV,
Proszę


Piooner

2013-01-26, 01:10
rusio93 napisał/a:

Piooner,
Filmy trwają 30 minut,Ty skomentowałeś po 5 od wystawieniu tematu,nawet nie włożyłeś odrobiny wysiłku w to żeby obejrzeć materiał co czyni z Ciebie tylko i wyłącznie frajera szukającego poklasku.
Z pewnym upośledzeniem umysłowym bo normalna osoba nie komentuje filmu którego nie widziała.
Powiedziałbym Ci co o Tobie myślę ale mam już ostrzeżenie,mam tylko nadzieję że kiedyś ktoś Ci tak przypie**oli w ten pusty baniak,za kozaczenie w necie,że się nauczysz szacunku do innych ludzi i ich ciężkiej pracy albo chociaż zmienisz się w j***ne warzywo i przestaniesz denerwować ludzi swoją nieświadomą głupotą ...

Oglądałem to kiedyś na TVP 2 także cały komentarz jak psu w dupe xD

Wdr

2013-01-26, 01:13
rusio93 k***a chłopem jest z zawodu tak wynika z jego gadki

bezimienny90

2013-01-26, 01:30
Ja też ćwiczę siłowo,bardzo to lubię, moja dieta to duże spożycie białka, ale nie ograniczam jakoś drastycznie węglowodanów i tłuszczów, bo dla mnie to głupota (dla mnie jako osoby, której siłownia jest tylko hobby i źródłem dobrego, zdrowego wyglądu, samopoczucia i przede wszystkim zdrowia).
Bardzo mi zależy na tym jak wyglądam i nie uważam, że to wstydliwe czy narcystyczne, nie jestem "kafarkiem" z siłowni, nie biorę tysięcy "supli" itd. W sumie to tylko białko jeśli w dziennej diecie wpadnie mniej. Nie chcę by to, że ćwiczę źle wpływało na rodzinę, rodzinę mojej dziewczyny i nie odmawiam wielu rzeczy, które są "syfem" dla koksików.
A ci z filmiku to takie trole z siłowni, powtarzają kilka zdań w kółko i pakują, na tym ich życie polega. W innych aspektach życia się nie rozwijają. Tak naprawdę na siłowni jest pełno osób które mają podobne zdanie jak ja, ale o tym trzeba się przekonać na własnej skórze. Pozdrawiam aktywnych fizycznie ;)

Ant1984

2013-01-26, 03:08
j***na rewia mody. "Męskie" modelki...

conrad303

2013-01-26, 03:31
co wy z starocie wklejacie...........