18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie obyczaje

BongMan • 2011-07-04, 04:44
Pewien Chińczyk postanowił zmienić coś w swoim życiu i kupił sobie dom w Australii, gdzie zamieszkał. Po kilku dniach postanowił go odwiedzić go Sam, jego najbliższy sąsiad. Kiedy zbliżał się do jego posiadłości, zauważył, że Azjata gania po placu za stadkiem kurczaków. "Chińskie obyczaje" pomyślał Sam, a że nie chciał przeszkadzać postanowił przełożyć odwiedziny.
Następnego dnia Sam już miał pukać do drzwi sąsiada, kiedy przez okno zauważył, jak ten sika do szklanki, a następnie to wypija. Nie chcąc przeszkadzać w kolejnym "chińskim zwyczaju", Sam przełożył odwiedziny.
Następnego dnia Sam zauważył, że chiński sąsiad prowadzi byka, po czym, przystaje co jakiś czas i przykłada głowę do brzucha zwierzaka. Sam nie wytrzymał i zapytał Azjatę.
- Co wy macie z tymi chińskimi zwyczajami ? Jeden dzień ganiasz drób, w drugim pijesz siki, a trzeciego czekasz aż byk ci nasra na głowę?
- To nie chińskie zwyczaje - odpowiada Chińczyk - tylko australijskie. Agent podróży mówił mi, że jeśli chcę być prawdziwym Australijczykiem, muszę się nauczyć uganiania za kurkami, picia szczyn i słuchania gównianych dźwięków...

kamil66

2011-07-04, 10:26
Brzmi jak przełożone z angielszczyzny. Co przeważnie daje ch*jowy efekt...

spiepszaj_dzbanie

2011-07-05, 00:10
Chińczyk coś kupił? Wyjechał do poza granice ChRL? Pewnie zaraz po tym obudził się na hali produkcyjnej w chińskiej fabryce.

adam_małysz_bejbe

2011-07-30, 18:36
Ja wpadam k***a w konwulsje notabene, mimowolnie oddaję kał i mocz jakby tego było mało mam myśli samobójcze (...)

cykut

2011-07-31, 10:36
@Up

Znaczy się srasz pod siebie i dlatego chcesz się powiesić? Jeśli oczekujesz współczucia to źle trafiłeś ze swoimi żalami. To sadistic a nie grupa wzajemnego wsparcia.

lukasz343

2011-07-31, 20:23
a pendulum lub parkway driver to k***a co?
ch*jowy jest ten agent :evil:

basix

2011-08-01, 00:08
nie ma jak nasze miedzynarodowe zwyczaje !! no i chinczykow oczywiscie