18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chińskie dzieci w formalinie

GeorgeHarvey1 • 2023-01-14, 20:43

Były hodowane na części zamienne

ludlu

2023-01-14, 20:48
Smacznie to wygląda.

T3RMINATOR

2023-01-14, 20:51
Polecam to jako podkład muzyczny.


paniczmax

2023-01-14, 20:52
pe łen szacun do włascicil za godne warunki

martika

2023-01-14, 21:06
Niezawodne są te Chiny pełne różnych niespodzianek i zawsze zaskoczą Cię czymś nowym :)

Gantar

2023-01-14, 21:38
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.

rulas

2023-01-14, 21:46
Gantar napisał/a:

Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.



Wytłumacz dlaczego średniego

Gantar

2023-01-14, 21:47
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.

vladok

2023-01-14, 21:49
Jaki kraj, taki urbex. U nas tylko jakieś wyschnięte koty i gołębie.

Gantar

2023-01-14, 22:21
Taktyczne uderzenie jądrowe średniego zasięgu.

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

rulas napisał/a:

Wytłumacz dlaczego średniego


Dla chińczyków nie liczy się życie większość sadoli to widzi i widać to po tym filmie a dlaczego średniego zasięgu? Bo to państwo bardzo rozległe a średniego zasięgu to od 1000 do 3000 km a każdy o tym wie pytanie gdzie to i w jakim mieście takie gówna eksperymenty przeprowadzało a zasięg uderzenia jest bardzo obiecujący...

h*j poprawie się w wysyłaniu

kubol

2023-01-14, 22:45
@up ty juz k***a lepiej nie pisz nic... :mrgreen:

8marca

2023-01-14, 23:20
kubol napisał/a:

@up ty juz k***a lepiej nie pisz nic...




Raczej lepiej już nie pij... no może tylko mniej

Maraza7.1

2023-01-14, 23:26
Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motop*zda odpie**oli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest sp***olony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.

sothis

2023-01-14, 23:37
Maraza7.1 napisał/a:

Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motop*zda odpie**oli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest sp***olony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.



I nagrana oraz zamieszczona w formie graficznej na naszym portalu. Zdrowie Twoje ;)

dżonyłojlker

2023-01-14, 23:51
Maraza7.1 napisał/a:

Powiem tak, generalnie, to wszyscy tutaj jesteśmy sobie sadolami, mamy bekę jak sobie motop*zda odpie**oli salto mortale, jakiegoś faceta w robocie wciągnie maszyna czy zlodziekaszka w Brazylii sztachetami oprawią. Wspolny mianownik tych bohaterów jest taki, że to dorosłe osoby, świadome tego co robią i konsekwencji gdy coś pójdzie nie tak. Natomiast krzywdy niewinnych i nieświadomych dzieci nie jestem w stanie przegryźć. Świat w tym elemencie jest sp***olony to cna! Mam nadzieję, że ludzie robiący takie rzeczy jak w filmie powyżej odpowiedzą za to a kara będzie dotkliwa, bardzo bolesna i będzie trwała dłuuuuuuuugo.



O k***a, co za agent :gay: