18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński tłuszcz z odzysku

leleszek • 2013-10-27, 10:10
Filmik, na temat ekologii w Chinach i rozwiązania problemu marnowania żywności. U nich nic się nie marnuje :P .
Smacznego!

brudny

2013-10-27, 10:29
a ja myślałem że jedzenie psów jest obrzydliwe

cl...........er

2013-10-27, 11:56
Rząd chiński nie pozwoli na to, aby taki olej i tłuszcz zepsuł reputację ich samych, a także zaniżył ocenę gospodarczą Chin na arenie międzynarodowej - to strata kupy kasy, bo firmy zagraniczne przestaną kupować od nich towary (nawet te najlepszej jakości).

Arathnmor

2013-10-27, 14:19
U nich rząd co najmniej będzie udawał że coś z tym robi. I na pewno polecą głowy. Dosłownie. U nas afery żywnościowe zamiata się pod dywan.

Qunda

2013-10-27, 14:24
:-( :dead: a tak ją lubiłem.

Ko...........in

2013-10-27, 21:26
To wychodzi na to, że chinole są krewnymi cyganów.

Lang

2013-10-27, 21:28
U nich rząd co najmniej będzie udawał że coś z tym robi. I na pewno polecą głowy. Dosłownie. U nas afery żywnościowe zamiata się pod dywan.
-----------------------------------------------

Polecą głowy tylko wtedy, jak już - powiedzmy - trzydziestka dzieci umrze z powodu preparatów odżywczych z dodatkiem zdrowej melaminy. I do końca rząd będzie mataczył, kręcił, manipulował i ukrywał. Pokaż mi jedną taką aferę w PL.

Wk***iają mnie strasznie ludzie, którzy gówno wiedzą o świecie, ale pod każdym newsem muszą koniecznie dać temu wyraz pisząc, że "to nie szkodzi, że w Uga-Buga nie ma wojska, polskie wojsko i tak jest gorsze" albo "może i Górna Wolta jest skorumpowana, ale my i tak jesteśmy skorumpowani bardziej". Żenada.

vonFuchs

2013-10-27, 21:43
W Londynie ponoć tez wygrzebują zwały tłuszczu z kanalizacji, ale tam się go używa to wytwarzania ciepła i energii elektrycznej. Ale recykling to przyszłość, jak nas zaleją czarni i żółtki to też będziemy musieli jeść rzeczy z odzysku.

peniseusz

2013-10-27, 21:53
do celów spożywczych taki olej na pewno nie jest zbyt smaczny ale można by nim napędzać silniki diesla
hy.. może sam się pokusze o robienie takiego paliwa z odzysku :)

fx21

2013-10-27, 22:13
ciekawe czy u nas już opracowali tą metodę. Ciekawe gdzie wędruje tłuszcz z restauracji.

tepad.no

2013-10-27, 22:37
Sluchajcie co mowi Chinczyk w 2:25. Tym wlasnie charakteryzuje sie komuna. Dlatego wlasnie w Polsce wciaz jest tylu postkomuchow chociaz idzie ku lepszemu.

tigerqaz

2013-10-27, 22:52
brudny napisał/a:

a ja myślałem że jedzenie psów jest obrzydliwe



Pies psem, ale pies smarzony na starym odzyskanym tłuszczu musi być naprawdę obrzydliwy :D

spawn85

2013-10-27, 23:20
Po prostu k***a NIE!!!