18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chiński team sanitarny

GeorgeHarvey1 • 2022-07-31, 14:34

Wysyła ludzi na obowiązkową kwarantannę

marcino_zly

2022-08-01, 23:01
Nie bał się że go tam ugryzie i zarazi?



Gdzie grypaaa hahahhahahahahbuhahhaha

czorny711

2022-08-01, 23:45
Kolan2109 napisał/a:

Ajajaj nie zaczepiał zjebów tutaj
Też wziąłem 3 dawki i nic mi nie jest a znałem ludzi, którzy nie przeżyli covidu lub powikłań zaraz po



Dobra zaszczepiona owieczka

:->

Pijanystary napisał/a:

Obawiam się ze najbardziej ty o tym marzysz, zeby cię tak sila wzięli, wtedy już w pełni bez skrępowania będziesz prześladowany i uciesniony. Największy covidiota to zawsze był antyszczep i te całe Braunowe tworzystwo. Nie znam nikogo kto się chwalił szczepieniem ale antyszczep swoje poglądy i wolności manifestuje nawet przy lodówce w biedronce przy wybieraniu parówek. Pedały i antyszczepy prześladowane najgorszym podludziem nawet pod murzynami. Podro600 pederasto
Oj w punkt kolego. Gdyby Braun ogłosił wynalezienie szczepionki to wszystkie fanboje konfy by leciały jak nastolatki na koncert Bibera a tak to szczepionkę wynaleźli ludzie którzy na ogół sie tym zajmują na codzień więc wiadomo: depopulacja.



Pewniej gej z ciebie

Andrzejas

2022-08-02, 05:37
Babababazpl napisał/a:

Jakoś ostatini czasy pochowali się gdzieś ci wszyscy internetowi sinolodzy i sinoentuzjaści, wychwalający Państwo Środka za wolność gospodarczą, innowacyjność technologiczną, wielowiekową , bogatą kulturę.... Chiny to, podobnie jak Rosja, państwo bandyckie, któe prawa człowieka ma w swojej azjatyckiej żopie. Do cywilizacji zachodniej, majacej mocny fundament grecko-rzymski i długą tradycję demokratyczną gównotwó państwowy pokroju Chin nie ma i nie będzie miał startu. To zło, rodem z prozy Orwella i winno się to powtarzać do usranej śmierci. I tak, cyrk kowidowy ma miejsce też w Australii czy Kanadzie, ale to jednak inny poziom sp***olenia umysłowego.




to...........10

2022-08-02, 16:16
sadol001 napisał/a:

Przecież to nie na kwarantannę durni idioci



Przecież dla foliarzy rzeczywistość nie ma żadnego znaczenia :D

krzysieks997

2022-08-02, 17:05
leonfun napisał/a:

Mordawiecki i reszta przygłupów z rządu którym zależy na całkowitym rozwaleniu gospodarki



On jest za mały żeby tym wszystkim rządzić. Bolek stał na firmamencie, a za sznurki kto inny ciągnął.

iker93

2022-08-03, 10:54
Powinni jeszcze porządnie pałować!

to_tylko_on

2022-08-03, 14:33
Czytam komentarze, zresztą nie tylko pod tym postem, i nie wiedziałem, że na Sadolu jest tylu foliarskich pajaców. Kilka lat mnie tu nie było, pozmieniało się trochę.