18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chinol na rusztowaniu

CrazyEdek • 2023-12-30, 05:44
Jak widać ma zapał do pracy.


StachuJoness

2023-12-30, 06:52
Powinien dostać takie odznaczenie za zapał do pracy :D


psotna_cipka

2023-12-30, 07:01
Jakiś porywczy, zapalczywy ten pracownik.

28marcin03

2023-12-30, 07:06
Pewno tlen z palnika dostał się pod ubranie, taki jest efekt. Kilka razy byłem świadkiem jak paliły się ubrania na monterach przy nieszczelnym palniku.

Janko

2023-12-30, 07:44
Plastykowe
Szmaty
I efekty jak na filmiku

kris1978

2023-12-30, 09:38
Dobrze że żółtki robią łatwopalne ubrania robocze. W innym przypadku mógłby się nie zapalić i nici z filmu

NeinNeinNeiN

2023-12-30, 11:07
Ten drugi na z telefonem... Ty ziomuś ale beka, Vi Fon podpalił se ubrania na rusztowaniu, nie ma jak zejść i biega w te i spowrotem. O o a tera włosy mu się zajarały. Pomóc mu? No o co ty poj***ło cię? Jeszcze sam się zapalę. Czej czej zaraz ci fotki wyśle.

szwedozaur

2023-12-30, 12:26
Dobrze, że są napisy bo ciężko ich zrozumieć.

Olashenco

2023-12-30, 12:37
Tak powstały Zambosy

Anal_Intruder_69

2023-12-30, 15:38
Jeszcze szef mu obetnie z pensji za zniszczone ubranie (ewentualnie komornik sprzeda jego lepiankę jeśli nie będzie miał z czego oddać) a potem i tak go zwolni, bo po ch*j trzymać niesprawnego i poparzonego żółtka, który zj***ł robotę, skoro na jego miejsce czeka pół miliarda innych bezrobotnych, zdesperowanych chińczyków, którzy za michę ryżu są skłonni do wykonywania najbardziej gównianych, ciężkich, niebezpiecznych zawodów po 17 godzin na dobę. Oczywiście bez odpowiedniego sprzętu, zabezpieczeń, ubezpieczenia itp.

viking19

2023-12-30, 19:18
NeinNeinNeiN napisał/a:

Ten drugi na z telefonem... Ty ziomuś ale beka, Vi Fon podpalił se ubrania na rusztowaniu, nie ma jak zejść i biega w te i spowrotem. O o a tera włosy mu się zajarały. Pomóc mu? No o co ty poj***ło cię? Jeszcze sam się zapalę. Czej czej zaraz ci fotki wyśle.


szwedozaur napisał/a:

Dobrze, że są napisy bo ciężko ich zrozumieć.


widać że ch*ja znacie a nie chiński.
oni krzyczeli żeby skakał, bo przez niego się całe rusztowanie zajmie, i z robotą nie wyrobią.
znam chiński, bo Wejście smoka widziałem z 10 razy.

konraDOOM

2023-12-30, 23:49
Anal_Intruder_69 napisał/a:

Jeszcze szef mu obetnie z pensji za zniszczone ubranie (ewentualnie komornik sprzeda jego lepiankę jeśli nie będzie miał z czego oddać) a potem i tak go zwolni, bo po ch*j trzymać niesprawnego i poparzonego żółtka, który zj***ł robotę, skoro na jego miejsce czeka pół miliarda innych bezrobotnych, zdesperowanych chińczyków, którzy za michę ryżu są skłonni do wykonywania najbardziej gównianych, ciężkich, niebezpiecznych zawodów po 17 godzin na dobę. Oczywiście bez odpowiedniego sprzętu, zabezpieczeń, ubezpieczenia itp.


Panie Xin Wu Pjong-eczku mam pół miliarda na Pana stanowisko

Chk

2023-12-31, 01:18
Pomoc kolegów bezcenna.