18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chill out

Rynsztof • 2013-04-03, 08:15
Towarzystwo wydaje się nieco, hm, sztywne. I spragnione. ;-)

Kryptonius

2013-04-03, 18:46
mały miks z zombielandem


białywęgorz

2013-04-03, 19:18
Pierwszy raz widziałem jak Daryl płakał. A zakończyło się ch*jowo bo (UWAGA SPOILER) gubernator psychool rozj***ł prawie cały swój oddział, i wyj***ł gdzieś z murzynem i meksykaninem, a Carl chcą pokazać synkowi jaki to jest dobry starców przygarnął. No ale laska znaleziona w ciężarówce chociaż była zajebista, ale znowu szkoda Andrei

Tymb arkus

2013-04-03, 22:46
Niby z jednej strony dobrze, że odbiegają od komiksu, bo serial potrafi zainteresować nawet tych, którzy go czytali, ale z drugiej strony... zmiany rzadko kiedy idą w dobrym kierunku. Pierwszy sezon był świetny, znakomicie oddawał klimat komiksu, mimo sporych rozbieżności.
Drugi to straszna nędza, może ze 2-3 odcinki trzymały poziom, no ale tak to wygląda, jak się tnie budżet. Serial o zombie, bez zombie.
W trzecim się trochę ogarnęli, szczególnie w drugiej części sezonu, nawet dzieciak zaczyna trochę przypominać tego z komiksu. Tylko fryzurę by mu zmienili i powiedzieli, żeby dał sobie siana z tymi niby zaciętymi minami, bo trochę śmiech. Totalnie sp***olono natomiast ukazanie psychiki Ricka. Zamiast trzymać się motywu z telefonem (w komiksie przewijał się o wiele dłużej), to postawiono na j***ne zwidy... ja pie**ole. Po co? Akcja z więźniami też byłą ogólnie o wieeele bardziej hardkorowa, ale to jestem w stanie zrozumieć, nie przeszło by to w publicznej telewizji pewnie. Sprawa Woodbury też w komiksie jest inaczej rozwiązana (?), chociaż w sumie to czas pokaże co tam kombinują.

Jak ktoś lubi klimaty zombie-survival, to polecam komiks. Naprawdę daje radę.

mare30ks

2013-04-03, 22:55
Mr Dan napisał/a:

Daryl i Merle, to moje ulubione postecie w tym serialu. Potem jeszcze jest Glen.

Szkoda, że Merle zabili, mógł zginąć ten dzieciak Ricka, który strzela do tych, co broń odkładają ^^



dzieciak Ricka sie rozkreca, ma zadatki na niezlego sk***ysyna :)
niech jeszcze troche pozyje :-D