18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał wytłumaczyĆ

Areczos • 2014-03-25, 19:04
Nie jestem za Widzewem,ale widząc ich sytuację w tabeli nie wiem dlaczego Wolański chciał bronić,skoro większość młodzików gra bo klub nie ma hajsu,powinien pójść grzecznie z k***icą do szatni.Tym bardziej,że kibice robili już parę razy składki,aby jako tako działali w ekstraklasie i nie dziwię im się dlaczego mają k***icę

Ps. Górnik też leci ku dołowi. Kuźwa ta Polska liga to jakiś cyrk same patałachy> Na serio już lepiej jak czasem się napierdzielają bo bynajmniej jest jakaś akcja pod czas meczu

Ra...........py

2014-03-25, 19:13
Przynajmniej miał jaja, choć fryzura trochę pedalska

tsuful

2014-03-25, 19:22
A co do autora, bynajmniej to zaprzeczenie. Także tego :lol:

KwusheR

2014-03-25, 19:27
Piłka nożna to jest cyrk, a nie tylko Polska liga.

KrisCFC

2014-03-25, 19:52
KwusheR napisał/a:

Piłka nożna to jest cyrk, a nie tylko Polska liga.



Sam jesteś cyrk... czyżbyś był wybierany ostatni na "wuefie" ? :P

Ko...........ę

2014-03-25, 19:55
KwusheR napisał/a:

Piłka nożna to jest cyrk, a nie tylko Polska liga.



Tak k***a, lepiej siedzieć przed kompem i pisać takie durne posty jak Twój, niż pójść z kumplami popykać w nogę. Idź być spoconym, wypryszczonym, grubym gimbem gdzie indziej. :roll:

Aa...........rR

2014-03-25, 19:58
@up no k***a nie wierze! Jak Ty człowieku możesz zaprzeczać tym słowom. To jest cyrk na kółkach! Te łamagi bo sportowcami ich nazwać nie można zarabiają taką kasę, że co drugi może o takim hajsie zapomnieć a dla nich to i tak mała motywacja żeby się chociaż postarać... Co mistrzostwa świata Polska wdupi, mistrzostwa Europy Polska wdupi no ileż można?

Brzydkii

2014-03-25, 20:01
@up czemu zakładacie, że gość jest tłustym pryszczatym paskudem? Czy każdy kto krytykuje ten sport jest niedorajdą? Puknijcie się w łeb. Gość może nie lubić piłki nożnej, a może być kozakiem śmigającym na crossie, albo grającym w kosza i robiącym takie akcje, że by wam nigdy do głowy nie przyszły. Nie po to jesteśmy różni byśmy spuszczali się nad jedną dyscypliną sportową zresztą moim zdaniem, w ostatnich latach ch*jową (za dużo aktorstwa, za mało twardej gry). Gdyby piłkarze grali tak "ostro" jak ja z kumplami na orlikach czy po prostu dzieciaki na podwórkach to ten sport faktycznie byłby fajny :)

bumcykcykcyk

2014-03-25, 20:02
Już to widze, żydy nie grają dla kasy. hah

krakus1906

2014-03-25, 20:27
A słynna GW (gówno prawda) i tak powie że to przez tych kiboli ekstraklasa zchodzi na psy.