18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał tylko zakisić ogóra...

zygmuntor • 2013-12-26, 13:43
... a dostał wpie**ol.

33 latek przygr*chał sobie trzynastolatkę na fejsie. Przyszedł skonsumować znajomość i ...spotkał starszego brata z kumplami... Akcja od 0:30
źródło: http://www.liveleak.com/view?i=cd6_1388055411

Macary

2013-12-26, 18:41
I tak powinna w rzeczywistości wyglądać historia pedofila Polańśkiego, a nie jakiś nażelowany googuś Sikorski mówi jeszcze, że to nasze dobro narodowe.
Pedofile nigdy nie będą naszym dobrem narodowym. Gazować to ścierwo, ale najpierw nabijać na pal jak Azję.

castagir

2013-12-26, 19:16
@bimbastah
Czyżbyś sam polował na nieletnie? Pewnie chciałbyś jeszcze, żeby rząd zalegalizował pedofilię jako orientację seksualną?

Każdy normalny facet zauważy, która to jest mała dz**ka a która dorosła świnia. Znajdź sobie po prostu pełnoletnią dziewczynę, a nie pie**olisz takie smuty.

Parzo

2013-12-26, 23:23
Ta 13 latki takie głupie k***a... oh zaprosze go bedziemy przyjaciółmi, ch*j że 20-30 lat różnicy miedzy nami... nikt nie zauwazy... mózg pawiana, już od młodosci ch*jowo wychowane to tak k***a jest...

macius26

2013-12-26, 23:32
Soczysty strzał na dzień dobry :)

bimbastah

2013-12-26, 23:57
castagir napisał/a:

@bimbastah
Czyżbyś sam polował na nieletnie? Pewnie chciałbyś jeszcze, żeby rząd zalegalizował pedofilię jako orientację seksualną?

Każdy normalny facet zauważy, która to jest mała dz**ka a która dorosła świnia. Znajdź sobie po prostu pełnoletnią dziewczynę, a nie pie**olisz takie smuty.



Każdy normalny człowiek potrafi rozróżnić dziecko od nastolatki odnośnie pedexowania ;-) k***a ty nie widzisz tej zajebistej hipokryzji czy udajesz idiotę?

Pewnie - dam sobie łeb uciąć że na ulicy poznajesz na pierwszy rzut oka która ma 15 a która 20 (co w 90% przypadków jest dzisiaj nie do odróżnienia) - gratuluję sensoru,no chyba że każdą co rusz legitymujesz :lol:

Ja nie bronię tych którzy z premedytacją "polują" tylko na gówniary ale bronię po prostu zdrowy rozsądek - k***a wsadzać do pierdli itp. jakiś kolesi za to że gówniara popuściła kiepa bo ją za bardzo swędział? chyba ostro popie**oliło... O co ty tu majster (i reszta) walczysz? o cnotę nastoletnich mewek? k***a weź mnie człowieku nie rozśmieszaj.

Pamiętam jak ktoś tu nawet kiedyś napisał że CYTUJĘ "za sex z 17 latką powinno się wieszać" (odnośnie hipokryzji i już ostrego popie**oleństwa w tym aspekcie) eee? WTF?! nie ma co :lol:

P.S. dupa na filmie ma 14 lat a legalnie dupczyć można od 15,także jeżeli kolo poczekałby do jej urodzin to już nie byłby pedexem i byłoby wszystko happy...k***a ludzie komedia :lol:

I nie geniuszu...nie poluję na siksy ale jeżeli laska która wpadnie mi w oko jest młoda ale ma legalny wiek to mam pie**olenie frustratów głeboko gdzieś i jeżeli się uda to dupcze na potęge,deal with it ;-)

P.S.2 - używam tylu nawiasów bo jesteście k***a po prostu tępi i trzeba wam wszystko tłumaczyć jak pie**olonym młotom (do 90% użytkowników)

blysk88

2013-12-27, 02:40
Czarni bija bialego i mi sie to podoba... czas isc spac:P

de_ent

2013-12-27, 05:00
I tak tej małoletniej dz**ki nie upilnują. Zaszłaby w ciążę i byłby spokój

marinis

2018-04-22, 15:44
Coś tu jest nie tak, ale debile mają to gdzieś.

Umówił się z nią na fejsie?

Skoro się umówił to znaczy, że ona również się z nim umówiła.

Ludzie nie umawiają się jednostronnie.

Jednym słowem zrobiła to specjalnie, żeby tamci go zaatakowali.

I jedna rzecz głąby. Seks z 13-14 latkami to nie pedofilia.

Kastor89

2019-04-13, 14:42
Takie glaskanie nazywacie wpie**olem? Nosz k***a