18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chciał być cwany na drodze

wernetto • 2014-10-25, 14:18
a teraz zdycha


zagiel1111

2014-10-25, 18:59
SsijMiKij napisał/a:

debil k***a przez to ze mu lada lewym pasem jechala ??
czy debil przez to ze bardzo dobrze zrobil uzywajac 3 pasa zeby wyprzedzic 2 zawali drogi
ludzie ocknijcie sie w tych swoich samochodzikach i nie blokujcie drogi
lewy pas to nie kolko rozancowe !!!



Pewnie bo jak lada to juz autobusu wyprzedzic nie moze...

Jebnij sie w glowe zanim cos napiszesz :lodowka:

Matan_M

2014-10-25, 20:40
Tak kończą frajerzy, właśnie tak

ragbi

2014-10-25, 20:46
Kretyn. Miał piardyliard możliwości, żeby wyjść z tego cało. Chociażby głupi trawnik.. Debil i koniec.

EloRico

2014-10-25, 21:32
Czy Was poj***ło? Jakiś idiota zostawił ciężarówkę na prawym pasie, ale to ten, co sobie jechał ulicą jest tym złym? Owszem zmienił pas zbyt szybko (ja zawsze się najpierw wychylam, żeby nie zaliczyć czegoś takiego), ale jednak k***a jechał ulicą i jak ktoś się rozkraczył na brzegu to powinien wystawić trójkąt, a nie robić sobie z drogi parking.

de...........nt

2014-10-25, 22:28
Dla wszystkich pseudoekspertów, którzy jeżdża samochodem z tatusiem, na tylnym siedzeniu, ewentualnie w foteliku, czy też autobusem:

1) Droga była 3-pasmowa.
2) W Rosji na drogach o 3 pasach ruchu w każdym kierunku można wyprzedzać z prawej strony.
3) Kierowcy ciężarówki należy się murzyński ch*j w dupę za zatrzymanie się na takiej drodze i nie wystawienie trójkąta, ba - nawet nie włączył awaryjnych.
4) Mimo powyższych punktów kierowca samochodu z kamerą sam jest sobie winny, bo mimo, że bezpośrednio nie złamał żadnego przepisu, to nie wykazał się jakąkolwiek zdolnością przewidywania i pojechał w ciemno, wykonując bardzo szybko i gwałtownie manewr zmiany dwóch pasów, nie mając pojęcia czy cokolwiek może stać na jego pasie ruchu. W sumie mógł trochę poczekać - ale wtedy nie byłoby materiału na sadola ;)

Niemniej jednak ciężarówka bez jakiegokolwiek trójkąta/awaryjnych nie powinna tam stać...

Sonal

2014-10-25, 23:31
@delirium
ad. 1) A co w Polsce możę nie można? Można.
ad. 3) A co k***a - był zakaz zatrzymywania i postoju? Nie? To tego ch*ja sam sobie wsadź aż po jelito cienkie. Rzucasz się jakby na lewym pasie zaparkował
ad 4) Nie znam rozyjskiego kodeksu - ale polski złamał: jest tam w nim coś o ograniczonym zaufaniu oraz szczególnej ostrożności przy zmianie pasu.
Widać, że jeszcze musisz trochę flaszek po imprezach starych pozanosić do skupu by nazbierać w końcu na kurs prawka. Ale zanim to nastąpi nic nie stoi na przeszkodzie byś już przeczytał ustawę o ruchu drogowym. Nie zaszkodzi.

de...........nt

2014-10-25, 23:55
Sonal napisał/a:


ad. 1) A co w Polsce możę nie można? Można.


Czytanie ze zrozumieniem kłania się po raz pierwszy.
Znajdź proszę, gdzie napisałem, że w Polsce nie można.

Sonal napisał/a:


ad. 3) A co k***a - był zakaz zatrzymywania i postoju? Nie? To tego ch*ja sam sobie wsadź aż po jelito cienkie. Rzucasz się jakby na lewym pasie zaparkował


Zajmij się lepiej twoim jelitem cienkim i jego potrzebami i uważaj, żeby ci żyłka nie pękła.
Poczytaj sobie art. 50 ustawy o ruchu drogowym, zanim zaczniesz następnym razem skamleć. Artykuł ten obowiązuje niezależnie od pasa ruchu, na którym się zatrzymujesz. Mistrzu kodeksu drogowego.

Sonal napisał/a:

zmianie pasu.



Przy zmianie pasa. Czwarta klasa podstawówki się kłania. Odmiana rzeczownika przez przypadki.

Sonal napisał/a:

Widać, że jeszcze musisz trochę flaszek po imprezach starych pozanosić do skupu.



Nie mierzy wszystkich swoją miarą. U moich "starych" libacji nie było.

Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem. To bodajże już trzecia klasa podstawówki. Wróć do punktu czwartego mojej wypowiedzi, gdzie podsumowałem. Nadal masz z tym problem, to zacytuję:

Cytat:

Mimo powyższych punktów kierowca samochodu z kamerą sam jest sobie winny



Cytat:

nie wykazał się jakąkolwiek zdolnością przewidywania i pojechał w ciemno, wykonując bardzo szybko i gwałtownie manewr zmiany dwóch pasów, nie mając pojęcia czy cokolwiek może stać na jego pasie ruchu.



A teraz wróć do odrabiania lekcji, bo jak widać przerasta cię nawet poziom podstawówkowy.
Swoją drogą czekałem, pisząc o tych, co jeżdżą z tatusiami, ewentualnie PKS-sem, jako pierwszy zgłosiłeś się do odpowiedzi.

Jak to mawiają - uderz w stół, a nożyce się odezwą :krejzi:

Sonal

2014-10-26, 10:33
deliriumpermanent napisał/a:


Czytanie ze zrozumieniem kłania się po raz pierwszy.
Znajdź proszę, gdzie napisałem, że w Polsce nie można.


Zajmij się lepiej twoim jelitem cienkim i jego potrzebami i uważaj, żeby ci żyłka nie pękła.
Poczytaj sobie art. 50 ustawy o ruchu drogowym, zanim zaczniesz następnym razem skamleć. Artykuł ten obowiązuje niezależnie od pasa ruchu, na którym się zatrzymujesz. Mistrzu kodeksu drogowego.



Przy zmianie pasa. Czwarta klasa podstawówki się kłania. Odmiana rzeczownika przez przypadki.



Nie mierzy wszystkich swoją miarą. U moich "starych" libacji nie było.

Poza tym naucz się czytać ze zrozumieniem. To bodajże już trzecia klasa podstawówki. Wróć do punktu czwartego mojej wypowiedzi, gdzie podsumowałem. Nadal masz z tym problem, to zacytuję:





A teraz wróć do odrabiania lekcji, bo jak widać przerasta cię nawet poziom podstawówkowy.
Swoją drogą czekałem, pisząc o tych, co jeżdżą z tatusiami, ewentualnie PKS-sem, jako pierwszy zgłosiłeś się do odpowiedzi.

Jak to mawiają - uderz w stół, a nożyce się odezwą :krejzi:



Dobrze, że się przedstawiłeś kim jesteś - marnie opłacanym nauczycielem języka polskiego. To tłumaczy twoją frustrację życiową.
Na siłę próbowałeś wybrnąć ze swojej ch*jowej sytuacji ale Ci nie wyszło. Wskazany przez Ciebie artykuł dotyczy oznaczania pojazdu, który zatrzymał się z powodu awarii. Tu żadnej awarii nie było. Po prostu NORMALNIE zaparkowany samochód przy krawędzi jezdni.
Mogłeś zamilczeć - a zrobiłeś z siebie DRUGI raz ciula.

sk911

2014-10-26, 17:53
Brawo dla kamerzysty, ani drgnął :D

trebor2709

2014-10-26, 21:40
Jednego ruskiego ch*ja mniej,mam nadzieję.

Caban1908

2014-10-26, 22:09
Co on k***a, hamulców nie miał? Czy z oszczędności hamuje jak Flinstonowie?