18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Chcesz posmiać sie z kolegi...

kulczas44 • 2012-01-30, 12:08
Sprzedam wam dobry kawał na imprezę.
Przede wszystkim musisz obrać ofiarę czyli kumpla :D

Mówisz mu tak:
Pamiętaj ze śnisz...
Śni ci się że jesteś w hotelu idziesz przez korytarz i wchodzisz do pierwszych drzwi widzisz:
-super laseczkę z z twoich marzeń i diament na stoliku, co wybierasz diament czy laseczkę z którą możesz robić co ci się tylko podoba?? (kolega podpowiada)

Idziesz dalej do kolejnych drzwi otwierasz i widzisz dwie super laseczki i dwa diamenty,co wybierasz dwa diament czy dwie laseczki z którymi możesz robić co ci się tylko podoba?? (kolega podpowiada)

Idziesz dalej do kolejnych drzwi i widzisz pokój pełen super laseczek i worek diamentów, co wybierasz worek diament czy laseczki z którymi możesz robić co ci się tylko podoba?? (kolega podpowiada)

Idziesz dalej do kolejnych drzwi i widzisz a tu murzyn z wielka palą, robisz mu loda czy dajesz się wyr*chać (kolega odpowiada) a ty w tym momencie mu mówisz
A NIE WOLAŁ BYŚ SIĘ OBUDZIĆ!!


P.S jak się spodoba to napisze kolejny :D

hyp3

2012-01-30, 20:03
@torento a ty co wniosłeś oprócz tego sk***iałego komentarza ??

komentarz jest do tego aby komentować downie!!!! a mój komentarz jest do tego syfu krytyczny bo dla mnie to syf, coś w tym dziwnego ????/

k***a j***ny zomowiec sie znalazł, ja nawet bym na to nie wpadł żeby marnować czas na przeglądanie cudzych profil aby je tu skomentować

ps

jak byś spróbował opowiedzieć ten SUPER dowcip jednemu z moich znajomych, to jestem pewien ze na pytanie o murzynie dostał byś odpowiedzi mniej więcej w guście, zawołał bym ciebie murzyn by cie wyr*chał a potem byś wzioł z dupy do mordy

k***a ja se nie wyobrażam ze wybieram miedzy wyj***niem a obciąganie, no w ch*j sk***iały ten dowcip,zagadka ch*j wie jak to zwał przykro mi ale nie podoba mi sie

Gabryiel

2012-01-30, 20:05
debeściak z ciebie

batmanx19

2012-01-30, 20:13
0 tematów, 36 postów i już 3 ostrzeżenia

zycie jest sadystyczne nie?! wiec ziomek co cie dziwi w tym

Nerd

2012-01-30, 20:18
thebill napisał/a:

normalnie jakby koles opowiadal " i ma zawinieta w ten ,no.." to bym sie zapytal :no w co?
i chvj z kawalu.


uwierz mi,że opowiadałem to gronu ludzi i zdecydowana większość dała się wrolować najczęściej odpowiadając "w drut kolczasty".

~mad~

2012-01-30, 20:27
Na łóżku z jednej strony leży zajebista panienka z drugiej pedał. Macie położyć się w środku ale że jest ciasno to pozostaje tylko opcja "bokiem". Do kogo odwrócicie się dupą?

ritu4l

2012-01-30, 20:40
hyp3 napisał/a:

@torento a ty co wniosłeś oprócz tego sk***iałego komentarza ??

komentarz jest do tego aby komentować downie!!!! a mój komentarz jest do tego syfu krytyczny bo dla mnie to syf, coś w tym dziwnego ????/

k***a j***ny zomowiec sie znalazł, ja nawet bym na to nie wpadł żeby marnować czas na przeglądanie cudzych profil aby je tu skomentować

ps

jak byś spróbował opowiedzieć ten SUPER dowcip jednemu z moich znajomych, to jestem pewien ze na pytanie o murzynie dostał byś odpowiedzi mniej więcej w guście, zawołał bym ciebie murzyn by cie wyr*chał a potem byś wzioł z dupy do mordy

k***a ja se nie wyobrażam ze wybieram miedzy wyj***niem a obciąganie, no w ch*j sk***iały ten dowcip,zagadka ch*j wie jak to zwał przykro mi ale nie podoba mi sie



Zamknij mordę bachorze i napisz to jeszcze raz, jak już nauczysz się czytać ze zrozumieniem i pisać zrozumiale ;)

meplant

2012-01-30, 20:53
uciekasz z kryminalu wdrapujesz sie na mur patrzysz z jednej strony same ku*asy z 2 tez, na co skaczesz?


na nogi


zeby nie bylo ze nic nie wnioslem od siebie to teraz moge pocisnac...


suchar gorszy niz te co mi wpadly za lozko w 64

Gruby84

2012-01-30, 20:54
Znam podobny:
Podchodzisz do laski: -Czym się różni sperma od żurku? -Laska: Nie wiem. - To spróbuj żurku! :homer:

pumpernikiel94

2012-01-30, 21:03
Pytanie:
"Twoja matka wie że jesteś gejem?", każdy się na to daje złapać :D

lintu

2012-01-30, 21:40
Zazwyczaj wk***ia mnie rzucanie na wszelkie strony hasłami o sucharach, ale no k***a, ten "dowcip" tak pojeżdża gimbazą, że ja pie**olę. Ludzie, miejcie trochę smaku i wyczucia i nie napie**alajcie takim gównem. Już lepiej nie napisać nic, niż coś takiego, serio. A piwa które zgarniecie od jakichś frajerów i tak wam gówno dają, bo dopiero milion da się wymienić na prawdziwą puszkę, o.

Legon

2012-01-30, 21:51
jakos mnie nie bawia tego typu "kawaly"
btw. :evil: :evil: :evil:
torento zamlicz bo 97 to nie jest twoj wiek tylko rocznik to po pierwsze po drugie nie oceniaj a nie bedziesz oceniany a po trzecie i ostatnie okreslenie "ciota" uzywasz poniewaz z domu je wyniosles mam racje ?

matji

2012-01-30, 21:51
Ja znam taki. Podchodzi do koleżanki i mówisz np:
-Wiesz co kasiu śniłaś mi się dzisaj
- Tak? a co ci się sniło
-no że uratowałaś mi życie
-tzn?
-wąż mnie ukąsił w ch*ja a ty mi wysysałaś jad :D

smokbbj

2012-01-30, 23:19
To ja mam jeszcze coś...
Wybierasz jednego ze znajomych (kobieta czy mężczyzna) i mówisz tak:
Czy masz dobra wyobraźnie?? ( odp zapewne ze tak )
To wyobraź sobie że jesteś orłem i lecisz nad... (jakie jest Twoje ulubione miasto ? odpowiada np Kraków ) Krakowem patrzysz w dół a tam idzie Twój ideał kobiety/mężczyzny ( w zależności od płci )
jest wysoka ?? (np tak) Brunetka blondynka czy ruda?( np blondynka ) duży biust mały biust średni biust ? (np średni ) (pytania można samemu wymyślić )
I mówisz tak:
Więc lecisz nad Krakowem i widzisz w dole laskę... wysoka blondynka ze średnim biustem... widzisz ją, zaczynasz pikować w jej kierunku i doznajesz zaje***ego orgazmu... a tak w ogóle to znasz to???? ( jak wszystko jest ok to pomyśli że chodzi o kawal i odpowie NIE to wtedy kończysz) Stary zaje***te uczucie :D :D

Kortens

2012-01-30, 23:36
Nerd napisał/a:

Tutaj potrzebne są dwie osoby opowiadające ten kawał(załóżmy Ty i Kolega1), no i oczywiście ofiara:
Idzie sobie koleś do burdelu na Azjatki, mówi w recepcji: "Chciałbym jebnąć Azjatkę". Recepcjonistka na to "Proszę bardzo, pokój nr 14". Otwiera koleś drzwi - pokój nr 14, wchodzi, a tam murzyn poleruje pałę, wychodzi, sprawdza, "no pokój nr 14" - mówi w myślach, niefortunnie stawia pierwszy krok, drzwi się zamykają i myśli sobie, "a ch*j... dam się wyj***ć murzynowi, nie mam nic do stracenia". Murzyn go jebie jebie, dupa swędzi na do widzenia murzyn mówi: "Za tydzień wstawiasz się tutaj, pokój nr 14, jak nie to znajdę ciebie i cię zapie**ole". Koleś się przestraszył i za tydzień przychodzi, pokój nr 14, wchodzi, a tam murzyn poleruje sobie pałę i miał ją owiniętą w tą... no... yyy... [zaczynasz się jąkać,ale szybko Kolega1 podpowiada,że w papier ścierny]... no właśnie, w papier ścierny, z chwilą wejścia drzwi się zamykają, murzyn jebie kolesia, krew się leje, dupa swędzi, na do widzenia murzyn mówi "Za tydzień wstawiasz się tutaj, pokój nr 14, jak nie to znajdę ciebie, twoją rodzinę i wszystkich zapie**olę". Koleś się przestraszył, bo teraz już to dotyczyło jego rodziny, wstawia się więc za tydzień, pokój nr 14 wchodzi a tam murzyn poleruje sobie pałę i ma ją owiniętą w to, no... jak to się nazywa... [i ofiara za pewne powie "w drut kolczasty" albo coś takiego].I klasyczne: "To Ty tam byłeś?"



Znam podobną wersję, imo lepszą, ale dla kobiet.
No więc zaczynamy opowiadać że były sobie dwie koleżanki prostytutki i jedna miała zajebiste branie a druga nie no i sobie gadają i da co ma branie doradza jej kurs. No i zaczynamy o kursie że polegał na kilku etapach i w pierwszym etapie należy wsadzić sobie szczotkę w pochwę i wytrzymać. No i ta prostytutka była na tym etapie, ciężko było ale przeszła dalej. No to jedziemy dalej drugi etap polega na owinięciu szczotki papierem ściernym, no i też ciężej ale przeszła. No i trzeci etap kończący po nim wiadomo wszystko idzie gładko każdy klient z górki, a polega on na tym ( i tutaj zaczynamy aktorstwo), że ta szczotka, jest owinięta tym, no drutem... wiesz kurde no i ofiara odpowiada "kolczastym?" a Ty "Ty też po kursie?" i jest fun do białego rana bla bla bla.

Inny to taki że jak rodzą się dzieci to zawsze są dwa bociany i dwa worki, i w jednym lecą głupie dzieci a w drugim mądre, i te mądre dzieci krzyczą "my jesteśmy mądre dzieci mądre dzieci i ch*j wam w dupę" (czy coś takiego inwencja twórcza wasza i w tym momencie pytamy się tak jakby chodziło o to czy zna ktoś ten kawał) "słyszałeś to kiedyś?" ofiara odpowie zapewne nie i wtedy mówimy "to pewnie leciałeś w drugim worku" i w tym momencie zostajemy królami imprezy, po drugim żarcie to już ubaw na 3 dni, darmowe piwo, wódka i dz**ki no po prostu raj.

I trzeci kawał krótki prosty inna wersja tego wyżej
Lecą dwa bociany i krzyczą ORGAZM ORGAZM, (tutaj pytamy to już łatwiej) "znasz to?" ofiara mówi nie, a my wtedy "żałuj świetne uczucie" i to już jest apogeum, w tym momencie dostajemy nagrodę najlepszego gościa na ziemi, każda laska jest nasza i ogólnie k***a r*chamy na śmierć.

c#uDy

2012-01-31, 00:05
kulczas44 ty już lepiej nic nie wymyślaj a tym bardziej nie pisz ...