18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Chaos 2 vs Firestorm

CZN • 2013-11-02, 00:58
Wojny Robotów. Program, który uwielbiałem za dziecka. Roboty z flexami, podnośnikami itd. Cios! :)


patyk89

2013-11-02, 11:26
O k***a!!!

To ta pierwsza, jedyna właściwa seria z serii programów o robotach! Później było już jakieś samo marne gówno gdzie jeździli po przeszkodach.

Pamiętam że moim ulubionym robolem był Cassius.
I był też jakiś pancerny robol z młotem na wysięgniku którym napie**alał z prędkością x uderzeń/sekunda i dziurawił wszystko jak leci.

Pamiętam ze atakował roboty organizatorów (które były ostro przekoksane) i ciachał je tym młotem :)

gigaherc

2013-11-02, 12:04
To są zdalnie sterowane zabawki, a nie roboty. Roboty wykonują zadania automatycznie z programu który jest w mikroprocesorze.

Negator

2013-11-02, 12:21
Tak jak wyżej - to są zwykłe zabawki. Hamerykańce urządzają sobie żałosne zabawy, a wy się podniecacie takim shitem. Litości...

kymyk

2013-11-02, 12:52
Dla zainteresowanych jest gra na podstawie tego progaramu - Robot Arena 2 :D Budujemy se robota i rozpie**alamy resztę :D

heniu_sikor

2013-11-02, 13:15
Tak jak ktoś wyżej wspomniał, miłe czasy z czasu dorastania. Ja jednak tak jak wyżej lubiałem tego który napie**alał tym młotem z góry. Otra kosa z niego była, w tym filmiku nawet go widać w którejś z walk.

Fajna sprawa, aż miło się uśmiechnąć :)

Drazor

2013-11-02, 13:18

Jedna z bardziej epickich walk :) Pamiętam jak z ojcem oglądałem te walki i za każdym razem wygrywałem 2 zł za wygraną Chaos 2 :D

adik300i

2013-11-02, 13:21
hypnodisc jest zajebisty :D

Everizon

2013-11-02, 14:34
Dobry program.
Jak mój syn miał pół roku i srał w pampersy (R) to co noc sadzałem go przed ekranem i razem oglądaliśmy te wojny robotów. Tak żeby mi wyrósł na normalnego kolesia. Teraz jak ma 8 lat to zanim zbuduje coś z lego to najpierw zaprojektuje na kartce co wygląda prawie jak rysunek techniczny. Potem opisze z drugiej co i jak i dopiero na koniec buduje według planu. :) Spoko koleś jest !

ValvePlsFix

2013-11-03, 01:39
moze ktos mi wytłumaczyć jak hypnodisc miałby cokolwiek wygrac?