18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

chairperson

chrap • 2010-10-25, 04:32
nie trzeba bylo tyle wpie**alac

konopeek

2010-10-27, 05:54
Kto sie madrzy, ten sie madrzy, ja wyrazilem swoje zdanie na temat wlasnie takiech rasistow jakim jestes Ty. A na madrosci MTV nie mam raczej czasu bo pracuje w jak twierdzisz "pie**olonej Ameryce" na jakies pie**olone lepsze zycie. I za przeproszenie idiota jestes Ty... Wyp***ku malpy z Ugandy

chrap

2010-10-27, 11:56
gardze takimi antyrasistami jak Ty, ktorza sa nimi nie majac zielonego pojecia na temat o ktorym mowia. jedyne co wiesz to banaly, ktore wypowiadane sa w imie poprawnosci politycznej (albo o rzeczach, o ktorych w twoim pieknym kraju w imie tej poprawnosci sie nie mowi). zgleb temat, a pozniej sie wypowiadaj. nie chce mi sie szukac, ale pierwsze co wyskakuje w googlach, po wpisaniu: rasa a inteligencja, jest to: http://pl.wikipedia.org/wiki/Rasa_a_inteligencja . czytalem duzo wiecej na ten temat i nie na jakichs stronach skrajnie prawicowych, czy nacjonalistycznych, tyko byly to wyniki przeprowadzonych badan naukowych. a wyp***kiem malpy z Ugandy jestes ty i na pewno twoj pracodawca.

konopeek

2010-10-27, 17:51
Nie chce mi sie juz klucic z Toba, szkoda slow, poprostukazdy czlowiek jest rowny i nie powinno sie go wysmiewacze wzgledu na rase. Tyle na ten temat.

go...........11

2011-08-09, 23:40
tranzystor napisał/a:

Pewnie siedział na skrzynce po bananach :mrgreen:


W której przypłynął na ten kontynent z Afryki :hitler: