18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Celny cios prosto w serce...

Halman • 2024-03-06, 08:08

sądząc po ilości krwi fawela już składa się na wieniec...

Veni_Vidi

2024-03-06, 09:58
Uczcie się...
Przypominam, że w Polsce noszenie noży nie jest zabronione, a bronić się nie ma czym.

SkoPio1

2024-03-06, 11:21
Veni_Vidi napisał/a:

, a bronić się nie ma czym.



Nieprawda.
;>

SkąpyDziadyga napisał/a:

No i na ch*j mu to było



Na zawsze.
Tak to jest, gdy na walkę na noże przychodzi się z własną tylko głupotą.
:-)

Yolanda

2024-03-06, 11:32
Mokebe już nie poświruje pawiana.

Toperson1

2024-03-06, 13:45
Dobrze weszło między żebra

Veni_Vidi

2024-03-06, 13:52
SkoPio1 napisał/a:

Nieprawda.
;>
Na zawsze.
Tak to jest, gdy na walkę na noże przychodzi się z własną tylko głupotą.



A czym się będziesz bronił na ulicy przed nożownikiem, torebką czy srajfonem?

Nemrod90

2024-03-06, 14:22
Veni_Vidi napisał/a:

Uczcie się...
Przypominam, że w Polsce noszenie noży nie jest zabronione, a bronić się nie ma czym.



A ja dodam, że nie ma też większych ograniczeń w noszeniu pistoletu, z nabojem w komorze włącznie, zarejestrowanego jako sportowy, co uskuteczniam niemal codziennie. Nie można jedynie nosić w budynkach sądów, prokuratur i na imprezach masowych, są też jakieś ograniczenia w komunikacji publicznej, ale mnie nie dotyczą, bo nie korzystam. Z ewentualną samoobroną też nie byłoby problemu, w większości przypadków wyroki sądów są na korzyść broniącego się. No chyba, że ktoś strzeli uciekającemu bandziorowi w plecy, wtedy trochę gorzej. :D

KremufkowyPotwor

2024-03-06, 15:04
Veni_Vidi napisał/a:

Uczcie się...
Przypominam, że w Polsce noszenie noży nie jest zabronione, a bronić się nie ma czym.



Tylko w Polsce broniąc się pójdziesz siedzieć na dłużej niż ten który cię napadł i próbował zabić...

StachuJoness

2024-03-06, 15:50
KremufkowyPotwor napisał/a:

Tylko w Polsce broniąc się pójdziesz siedzieć na dłużej niż ten który cię napadł i próbował zabić...



Grunt że się obronisz.

Sadzone

2024-03-06, 15:51
Nemrod90 napisał/a:

A ja dodam, że nie ma też większych ograniczeń w noszeniu pistoletu, z nabojem w komorze włącznie, zarejestrowanego jako sportowy


Z czarnoprochowcem jest tak samo a bez rejestracji ;) .


WERFI

2024-03-06, 21:17
To jest ten tajny cios bonusa bgc z wysuniętym środkowym palcem, typ ginie na miejscu..

gsfjhgfterrf

2024-03-07, 01:54
Nemrod90 napisał/a:

A ja dodam, że nie ma też większych ograniczeń w noszeniu pistoletu, z nabojem w komorze włącznie, zarejestrowanego jako sportowy, co uskuteczniam niemal codziennie. Nie można jedynie nosić w budynkach sądów, prokuratur i na imprezach masowych, są też jakieś ograniczenia w komunikacji publicznej, ale mnie nie dotyczą, bo nie korzystam. Z ewentualną samoobroną też nie byłoby problemu, w większości przypadków wyroki sądów są na korzyść broniącego się. No chyba, że ktoś strzeli uciekającemu bandziorowi w plecy, wtedy trochę gorzej.



powodzenia w wyciagnieciu pistoletu z kabury gdy bedziesz mijal sie z kims na ulicy a ten zajebie ci kose znienacka