18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Celiński i lewacka logika w praktyce :)

Pan_Generał • 2013-06-26, 22:22
Streszczenie najciekawszego momentu starcia lewaka z Winnickim.

ni...........a

2013-06-26, 22:24
Lewak idiota nie założył aparatu słuchowego chyba xD

Miziou

2013-06-26, 22:28
Czepianie się do słów w ferworze walki. Gówno i niż. Łapanie za słówka to ch*j nie dyskusja. To tak, jak przypie**olić się do przejęzyczenia. Merytorycznie niech się rozjebują i tworzą filmiki.

lu...........5z

2013-06-26, 22:43
@up jak można polemizować z kimś kto tak bełkocze?

szczotkadokibla

2013-06-26, 23:52
Polecam całość. Do Winnickiego mam stosunek ambiwalentny, ale w porównaniu do tego barana, który z braku jakichkolwiek argumentów, zaczął go po prostu wulgarnie obrażać, wykazał się niezwykłym opanowaniem i dojrzałością.

KuroNoTenshi92

2013-06-27, 00:04
Obaj Panowie nie mają racji bo komunizmu nie było a był jedynie tylko w teorii.
"Komunizm jest dzieckiem socjalizmu" - W historii jest zapisane, że wszystkie posrane kraje zwłaszcza ZSRR wzorowały się na komunizmie, ale wyszedł im socjalizm bo komunizm jest nie osiągalny.
"Jeżeli Pan twierdzi, że socjalizm jest dzieckiem komunizmu" - Teoretycznie nawet najlepsza jabłoń ma zepsute owoce. Ludzkość posmakowała takiego zepsutego jabłka.
Logika tego zdania jest poprawna tylko można się przyczepić bo socjalizm nie pochodzi wprost od komunizmu, ale jest efektem ubocznym prób wdrożenia komunizmu.

Magik2501

2013-06-27, 00:12
@KuroNoTenshi92
Wszystko fajnie, tylko że socjalizm to nie "najlepsza jabłoń" tylko bardziej takie małe, zgięte drzewko, które trzeba duużo, dużo podlewać, a i tak da z jedno-dwa małe jabłka.

Polandball

2013-06-27, 00:16
KuroNoTenshi92,
niestety myślisz błędnie
- najpierw stworzono pomysły reform socjalnych m. in. 8 godzinny dzień pracy, płaca minimalna, emerytury, zasiłki (w XIX w.), a dopiero potem ubrano to w system państwa komunistycznego czyli całkowite zabranie własności prywatnej na rzecz wspólnoty społeczeństwa

Co do reszty wypowiedzi masz rację Lenin chciał wprowadzić komunizm i nawet to zrobił, ale system okazał się niewypałem. Dlatego później stwierdził , że Socjalizm to ustrój przejściowy, a ostatecznym celem będzie komunizm.

ik...........ea

2013-06-27, 00:19
Każdy system to utopia, która nie bierze pod uwagę takich prostych spraw jak to, że zawsze będą ludzie normalni, będą złodzieje i prostytutki. Będą ci co chcą czynić dobrze i będą sk***ysyny. Tego się nie zmieni, bo każdy ma różne życie i każdego inaczej życie ukierunkowuje. Potrzebna jest równowaga, centrum poglądowe z prawdziwego zdarzenia, bo w Polsce, z resztą jak i na całym świecie, popada się w skrajności.

KuroNoTenshi92

2013-06-27, 00:47
@Magik2501
Komunizm to drzewo a socjalizm to jabłko. Naucz się czytać bo ty widocznie nie potrafisz przeczytać tego co napisałem. Nie pojmujesz aluzji. Socjalizm to zgniłe jabłko i można dodać, że robaczywe.

@mrMarek27
Reformy socjalne należą do ustroju zwanego socjaldemokracją.
Socjalizm jest to ustrój zbrodniczy, który w związku sowieckim panował po leninizmie i stalinizmie.
Każdy kraj miał trochę inaczej tak uściślając.
Swoją drogą Karol Marks tworzył zalążki komunizmu właśnie w XIX wieku.


Co do tematu
Radzę obejrzeć całość bo Celiński zachowuje się skandalicznie. Gdy nie może odbić piłeczki ucieka się do obrażania oponenta.
Bardzo usilnie próbuje zmienić temat i w sumie brakowało mi, że nie poruszył tematu co było u ciotki w niedziele na obiad.

!Timon

2013-06-27, 02:46
@ikea

Otóż to. Każdy system ma margines tolerancji dla ludzi którzy nie chcą się podporządkować ale stopniowo tych ludzi przybywa. Skoro on kradnie przydziałową kawę z pracy czy kradnie zasiłek który mu się nie należy to ja nie będę głupi. Wyłapiesz tych ludzi to stworzą się wakaty które szybciutko zajmą nowi ludzi. Nawet jak wprowadzi się karę śmierci [coś a'la okres Stalinizmu] to ZAWSZE powstanie grupa która będzie 'ponad prawem'. Prokurator nie będzie ścigał swojego brata ani przyjaciela tego brata ani przyjaciela przyjaciela brata który odpali mu działkę. Tej kawy. ;)
I tak powoli robi się wielka ch*jnia kiedy właściwie wszyscy kradną bo inaczej jesteś jeleniem który jest okradany.

Tak samo oczywiście działa kapitalizm - najpierw jeden wyzyskuje i podkręca śrubę później następni zazdroszcząc mu wyników i tak się tyra pracowników. Oczywiście pracownicy mogą zawsze odejść z takiej pracy ale nie oszukujmy się to zależy też od koniunktury na rynku a przebranżowienie się >50 nie jest proste.

Jedynym rozwiązaniem takiej sytuacji jest co 20-30 lat [może więcej może mniej] sinusoidalne przechodzenie przez cykle kapitalizm/socjalizm [chociaż jak dla mnie zawsze więcej kapitalizmu]. Zawsze jak przychodzi nowe to większość ludzi się boi i stara nie łamać zasad. Oczywiście do czasu...
Takie przeplatanie cykli jest niezbędne chociażby do uspokojenia nastrojów społecznych - co mi po pieniądzach jak rozwrzeszczany tłum odrąbie mi głowę? ;)

Obecnie jednak potrzebujemy 20-30 lat konkretnego krwawego kapitalizmu bo za dużo zostało rozkradzione a ludzie są zbyt zdemoralizowani żeby obecny system dało się dalej ciągnąć.

Ktoś powie, że to niesprawiedliwe jeśli urodziłeś się w biednej rodzinie i młodość przypadła na krwawy kapitalizm - cóż równie niesprawiedliwe jest to, że ktoś się urodził w Etiopii. Ty bardziej za to na starość doceni, że coś dostanie od państwa i będzie za to wdzięczny a nie "bo mi się należy i ch*j!".

Imper3838

2013-06-27, 04:33
Widziałem całość, Celiński razem z Panią dziennikarką strasznie zaniżali poziom, zresztą czego się spodziewać.

ik...........ea

2013-06-27, 09:19
@ !Timon

Wydaje mi się, że mamy to samo na myśli. Tylko, że ta sinusoida poglądowa powinna biec jak najbliżej centrum, bo jak narazie odchodzi w skrajności.

jazda123

2013-06-27, 09:30
Manipulacja? od 17.00 min. na żydtube można sprawdzić samemu.