18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

JH...........DS

2014-02-10, 20:50
Znaleźli i jego

Huuudy_z_Mafii

2014-02-10, 20:52
Jak dla mnie to co teraz dzieje to jakiś pie**olony żart.

25 lat nic z tym nie zrobili - napisali niby ustawę z myślą właśnie o Trynkiewiczu, żeby jakoś go i jemu podobnych jednak odizolować od społeczeństwa, a teraz wychodzi że ch*ja ona daje (na prawdę jestem zaskoczony tym faktem). Teraz jest cyrk, antyterroryści, konwoje, więcej policji niżby prezydent przyjechał itd. itd.

38 milionów ludzi trzęsie dupę z powodu jednego człowieka? On jest jakimś człowiekiem o nadludzkich mocach czy co? Nie, nie mówię że samosąd jak wyjdzie będzie dobrym pomysłem, raczej sądzę że problem leży tam gdzie zwykle - u władzy, która jak zwykle leci w ch*ja i odwraca uwagę od ważniejszych spraw.

Jedyne co mogę powiedzieć, to drodzy Sadole w następnych wyborach wybierzcie mądrze, bo Polsce obcięli już obie kończyny, nie dajcie im wyciąć serca...

Kine

2014-02-10, 20:52
darkanzali napisał/a:

@Kine ty ch*ju, a chcesz żeby takie coś po ulicy chodziło?!


Ależ ty ograniczony jesteś...

Ch...........KI

2014-02-10, 20:57
ponoć znaleźli też zabójcę Kenedy'iego!

ellsworth

2014-02-10, 20:59
Tusk nam tu drugą Białoruś zaraz urządzi! Najpierw tworzy prawo pod człowieka, bo akurat żaden paragraf się nie znalazł (gorzej niż w ZSRR, tam przynajmniej mieli najpierw gotowe paragrafy), a teraz taka historia, która śmierdzi na kilometr! Niby kto i jak miałby coś takiego wnieść?? Jeżeli w państwie, którego jest premierem dzieją się takie rzeczy w więzieniach to niech się poda do dymisji i sp***ala z tego ciepłego stołka w podskokach przeszukiwać wszystkie cele w kraju!

Ol...........up

2014-02-10, 21:06
Szczerze? AmberGold, OFE, setki innych spraw, a wy piszecie, że Polska jest państwem prawa. Stajemy się powoli bananową republiką. Ta sprawa to pikuś, przy tym co się wyprawia w tym kraju. Najlepiej jak najszybciej opuścić te "granice absurdu" i wyjechać w normalne miejsce.

wodkan

2014-02-10, 21:06
Mam nadzieję że po wyjściu ktoś go odjebie. W imię zasad sk***ysynu!

endrju132

2014-02-10, 21:07
i piłkę Ramosa :D , a tak na serio to ciekawe jak szybko go zlinczują po wyjściu

_Frytas_

2014-02-10, 21:09
Przecież od kilkunastu lat co roku się takich 100 jak on lub gorszych wypuszcza i jakoś cisza a tu nagle na jednego się wszyscy uwzięli... Przypadek ? oczywiście, że nie, to kolejna prowokacja i zajęcie nas czymś innym... Nasz kochany rząd boi się, że zaczniemy się organizować jak Ukraina więc wymyślił nam takiego brata Magdy W.
Ludzie zamiast wychodzić na ulice i iść w ślady naszych sąsiadów zaczynają się organizować na jakiegoś pedzia - media o tym ciągle trąbią i nas coraz bardziej podkręcają.
Pewnie będzie tak, że wypuszczą tego pedzia a ludzie będą strajkować tak jak np. z ACTA.
Może po jakimś czasie ktoś go zabije - więc będzie znów jakieś "BOOOM medialne" i tak do czasu aż na Ukrainie się uspokoi a my "ochłoniemy" i dalej będziemy siedzieć w domu...


ocwpzw

2014-02-10, 21:15
Trzeba było się zastanawiać jak go skazywali, swoje odsiedział niech wyłazi. Proste. Po ch*j było dożywocie cofać? Tacy byli miłosierni i nagle im się odwidziało. Resocjalizacja-sracja, 25 lat k***a :trzesieee:

pi73rmaster

2014-02-10, 21:19
Cytat:

Tusk nam tu drugą Białoruś zaraz urządzi! Najpierw tworzy prawo pod człowieka, bo akurat żaden paragraf się nie znalazł (gorzej niż w ZSRR, tam przynajmniej mieli najpierw gotowe paragrafy), a teraz taka historia, która śmierdzi na kilometr! Niby kto i jak miałby coś takiego wnieść?? Jeżeli w państwie, którego jest premierem dzieją się takie rzeczy w więzieniach to niech się poda do dymisji i sp***ala z tego ciepłego stołka w podskokach przeszukiwać wszystkie cele w kraju!


?
Przecież Europa jest 100 lat za Białorusią.

bania88

2014-02-10, 21:23
Nie wydaje wam sie, ze ten Trynkiewicz to tak rozdmuchany bo cos bokiem znowu przeciskaja? Cos w stylu jak bylo z mama madzi.

zielony145

2014-02-10, 21:25
Co za absurd ... legalny rząd zachowuje się jak mafia podrzucanie dowodów? Co to ma do k***y nędzy być ja mam się czuć bezpiecznie ze świadomością ,że mogą mnie zamknąć za damski ch*j i na ch*j wie ile?
Może trochę wyolbrzymiam ale prawo to prawo i powinno się je należycie egzekwować.
DZIĘKUJE DOBRANOC

emd

2014-02-10, 21:34
to prawda, że znaleziono też teczkę Wałęsy ?

sidian

2014-02-10, 21:35
Przech*j zabawne... Równie dobrze u mnie pod łóżkiem mogą znaleźć brakujące dwie torpedy z Kurska i zaginionego ruskiego satelitę szpiegowskiego. Przeginają pałę. Nie żebym popierał wypuszczenie tego sk***ysyna dalej niż pod mur przed pluton, ale... myśleć trzeba, a nie prawem się bawić, jakby było z gumy.