18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski postawił na swoim i nie przyszedł po nagrodę

straatveger • 2013-05-18, 14:57
Pan Wojciech Cerowany postanowił nie przychodzić na galę wręczenia złotych orłów za nominację roku jako, że nie podobało mu się podarcie Bibli przez nergula


PS pozdrowienia dla Pani Magdy Gestler - kocham pani jedzenie i podziękowania dla Piotra Kaszubskiego za całokształt - jest pan nabogatszym biznesmenem w Polsce

LICH0

2013-05-18, 16:02
Cejrowskiego możecie nie lubić za to, że "katol" ale jeżeli ktoś nie zgadza sięz jego poglądami na państwo, gospodarkę , politykę i tak dalej to jest komuchem albo kompletnym imbecylem.

Shatter
Co bierzesz?

mare30ks

2013-05-18, 16:19
o tak wojownik chrystusowy ma zasady. zwlaszcza jak sobie zalatwil ladny rozwod pod nazwa stwierdzenie niewaznosci malzenstwa. no ale inaczej brzmi kawaler niz rozwodnik. i dalej moze plackiem pod krzyzem lezec

Natej

2013-05-18, 16:24
Shatter nie ma jak walnąć "Polaczka" i wyleczyć sobie własne kompleksy, nie?

:idzwch*j:

Pan_Generał

2013-05-18, 16:25
Tobie nigdy nie dam piwa. Mimo że Cejrowski to wporzo gość. Polecam jego książki :D A wam straatveger i Shatter, dzidy w dupę.

Loaloa

2013-05-18, 16:29
Jeśli już w tej Ameryce zostanie na zawsze, to ja mogę mu jeszcze wręczyć tytuł miss polonia.

cena_z_lombardu

2013-05-18, 16:41
Czy to nie on przypadkiem zmienił obywatelstwo, aby płacić mniejsze podatki? To teraz, z łaski swojej, niech weźmie się za "ulepszanie" kraju, w którym płaci (z powodu cwaniactwa) niższe podatki, zapominając przy tym np. z pieniędzy jakiej ludności został, chociażby, wyedukowany...Do tego "kawaler", z unieważnionym małżeństwem, bo to już nie rozwód, a więc z Kościołem "wsio gra", kolejny guru- hipokryta...

Pan_Generał

2013-05-18, 17:20
cena_z_lombardu napisał/a:

Czy to nie on przypadkiem zmienił obywatelstwo,



Jak można zmienić obywatelstwo? Jak się chce to można mieć i z 50 obywatelstw :roll:

golip

2013-05-18, 17:27
Freedom_69 napisał/a:

Można go nie lubić za poglądy, zachowanie, ch*j wie jeszcze co, ale jedno trzeba mu przyznać - ma facet i jaja i zasady. :D


Zgadzam się. Nie lubię Cejrowskiego bo czasami pie**oli takie smuty, że nie mogę go słuchać. Ale go szanuję, bo ma swoją rację i jej broni.



A poza tym jest nadętym bucem więc ch*j mu w dupę.

cena_z_lombardu

2013-05-18, 17:50
Stryjek napisał/a:



Jak można zmienić obywatelstwo? Jak się chce to można mieć i z 50 obywatelstw :roll:



Czy tam "nabył" jeszcze jedno...Generalnie rozumiesz o co mi chodzi- jakbym, mieszkając, i "udzielając się", w Polsce, uciekał przed podatkami do Ekwadoru, czy tam Peru, żeby zaoszczędzić, to później po prostu wstyd by mi było pouczać o moralności, mentorskim tonem, swoich współobywateli (czy też już raczej "wspłobywateli")...

Ronoaro

2013-05-18, 19:46
Shatter znów nie wziął swoich różowych tabletek, więc bredzi jak potłuczony. Kiedy administracja zajmie się ludźmi chorymi psychicznie zaśmiecających tą stronę? Wiem, że ogólnie cała społeczność sadistica nie jest zbyt normalna, ale takich typów jak Shatter, KoniecŚwiata, bloodwar, Loaloa czy straatvger należałoby uśpić dla dobra społeczeństwa. Nie mogę powiedzieć, że tych użytkowników nie lubię, po prostu mierzi mnie przebywanie z tą hołotą intelektualną.

Shatter

2013-05-19, 00:26
Ronoaro napisał/a:

Shatter znów nie wziął swoich różowych tabletek, więc bredzi jak potłuczony. Kiedy administracja zajmie się ludźmi chorymi psychicznie zaśmiecających tą stronę? Wiem, że ogólnie cała społeczność sadistica nie jest zbyt normalna, ale takich typów jak Shatter, KoniecŚwiata, bloodwar, Loaloa czy straatvger należałoby uśpić dla dobra społeczeństwa. Nie mogę powiedzieć, że tych użytkowników nie lubię, po prostu mierzi mnie przebywanie z tą hołotą intelektualną.



"HURR to są komunistyczne metody a ty jezdeś lewakiem DURR"

Also widzę że polaczki nadal nie potrafią podać jakichkolwiek argumentów a rzucanie prymitywnymi inwektywami jest dla nich "wygraniem dyskusji".To tylko pozwala przewidzieć że w waszym kraju nigdy nie będzie normalnie bo w genach przenosicie ten cały syf mentalny od pokoleń nie pozwalający wyprowadzić państwa ze stagnacji.

Xyrcis

2013-05-19, 00:31
@up jesteś taką angielską c*pką, że nie potrafisz napisać słowa "również"?

Mysz_Kamiki

2013-05-19, 01:57
Sadistic... @up
"Also" - wiesz, że już po Tobie?

ffsapher

2013-05-20, 15:42
a co ma do tego nergal?