18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o płatnych parkingach

KidekDynamitek • 2013-02-13, 09:09

Tym razem się zgadzam.

stankry

2013-02-13, 09:20
KidDynamite napisał/a:


Tym razem się zgadzam.



A ja zgadzam się z nim niemal za każdym razem

Re...........ms

2013-02-13, 10:04
wielka mi nowina.. po raz kolejny zrobiona nas w ch*ja.

Ra...........it

2013-02-13, 10:07
Ciekawe co Cejrowski powie na temat mnie nurtujący

Panie wojtku mam bmw e46 z 2002 r. z gazem, nie chce mi zapalać na mrozie i zastanawiam sie czy:

Alternator, pompa paliwa, czy po prostu zamarzł? Ludzie miejcie swoje zdanie nie tylko nabyte.

Jak na sadola trafi film jak Max kolonko napie**ala na cejra albo na odwrót to będzie koniec swiata, serwery się zatrzymają.

PS - ch*ja ma rację, za proste by to było. nie chce mi się rozpisywać ale,

1. kwestia porzuconych trupów aut w miastach
2. MIejsca =/= zapotrzebowaiu na nie
3. Co z mieszkańcami centrum kontra przyjezdni do galerii na zakupy
4. Miejsca przy dworcach pkp - jak każdy zostawi na czas wyjazdu to bedzie meksyk.

zderealizowany

2013-02-13, 10:11
Do Cejrowskiego mam podejście neutralne, ale przyznać trzeba - sadystyczne w ch*j!

Autor

2013-02-13, 10:12
@Jeżż
"Mam bmw e46 z 2002r. z gazem"

To już sam sobie odpowiedziałeś


Sl...........nx

2013-02-13, 10:19
Jeżż napisał/a:

PS - ch*ja ma rację, za proste by to było. nie chce mi się rozpisywać ale,

1. kwestia porzuconych trupów aut w miastach



Pomimo tego, że są płatne miejsca parkingowe, jakoś zauważam, że trupy są porzucane i nikt z tym nic nie robi. Co tu zmieniają płatne miejsca parkingowe?
Kwestia trupów aut nie jest tak łatwa do rozwiązania i płatne parkingi nie mają z nią nic wspólnego.

Cytat:

2. MIejsca =/= zapotrzebowaiu na nie



I co z tego?

Cytat:

3. Co z mieszkańcami centrum kontra przyjezdni do galerii na zakupy



A nie wystarczy wydzielić kilka miejsc mieszkańcom, malując na nich koperty?

Jeżż napisał/a:

4. Miejsca przy dworcach pkp - jak każdy zostawi na czas wyjazdu to bedzie meksyk.



Musi mieć gdzie zostawić, nie rozumiesz?

szpila_forever

2013-02-13, 10:36
Cytat:

Musi mieć gdzie zostawić, nie rozumiesz?


Jak to Musi ?
Gówno musi.

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.
Nie ma przymusu posiadania samochodu.

Zanim zostaniesz posiadaczem samochodu, zastanów się, czy będziesz miał gzdie zaparkować.

NIE ODWROTNIE: "Mam samochód, miasto/państwo/mama/tata musi mi zapewnić miejsce parkingowe.

mr.EIMIC

2013-02-13, 10:38
ch*ja prawda! Gdyby było za darmochę to by u nas była Rumunia, Ukraina czy nawet gorzej. W p*zdu by wszyscy stawali gdzie się chce.

Rób sobie Cejrowski te rewolucje u siebie w Ekwadorze!

zderealizowany

2013-02-13, 10:40
szpila_forever napisał/a:

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.



Też tak macie, że jak ktoś popełnia tak rażące błędy to odechciewa wam się z nim dyskutować?

mo...........et

2013-02-13, 10:40
ale on musi podk***iony chodzić na co dzień. Tu parking , tam schody, a to automat do kawy, to jeszcze ktoś nieznajomy po imieniu zwróci się do wojtka. Aż sam się podk***iłem jak mi to wojtek uzmysłowił.

bigosamigos77

2013-02-13, 10:40
Teraz będzie pierdyliard filmików z Cejrowskim tak samo jak z Mixem Kolanko. Niech opowiada o tym na czym się zna i co robi dobrze czyli o bieganiu po lesie z murzynami.

Mleczarzmail

2013-02-13, 10:47
No akurat o tym to nie ma pojęcia, płatny parking zwiększa cyrkulacje na miejscach parkingowych w centrum przez co macie szanse gdzieś zaparkować, opłata za parkowanie powoduje że zastanawiacie się czy w ogóle brać furę do centrum, czy nie lepiej pojechać transportem zbiorowym. To element polityki zrównoważonego rozwoju systemu transportowego, o którym Cejrowski jak widać niewiele wie, przeszedł się po ulicy w centrum w godzinach szczytu i dziwi się, że nie ma miejsc...
Za Cejrowskiego NIE zawsze piwo.

Sl...........nx

2013-02-13, 10:47
Cytat:


Jak to Musi ?
Gówno musi.



Ty naprawdę nie zrozumiałeś? To, że są sobie parkometry nie znaczy, że znaki drogowe i kodeks nie obowiązuje. Jak nie będzie miał miejsca, to nie zostawi samochodu i to, czy będzie musiał płacić, czy nie, niczego nie zmieni.

szpila_forever napisał/a:

Jak się chce kożystać z dobrodziejstwa mieszkania w mieście, to trzeba też akceptowac trudności z tym związane.
Nie ma przymusu posiadania samochodu.



To bardzo ciekawy punkt widzenia. Mnie się zawsze wydawało, że życie w mieście to łatwiejszy dostęp do dorobku cywilizacyjnego, a tu widzę usprawiedliwienie dla nieuzasadnionych utrudnień.

szpila_forever napisał/a:

Zanim zostaniesz posiadaczem samochodu, zastanów się, czy będziesz miał gzdie zaparkować.

NIE ODWROTNIE: "Mam samochód, miasto/państwo/mama/tata musi mi zapewnić miejsce parkingowe.



Chwileczkę. Jako posiadacz samochodu płacę podatki zawarte w cenie paliwa. Co otrzymuję w zamian? Nie są to ani drogi publiczne, ani autostrady, ani bezpieczeństwo i nie są to również miejsca parkingowe. Co zatem otrzymuję w zamian?
Jeżeli ze mnie zdzierają, niech coś mi dadzą w zamian. Nie są w stanie? Niech się odwalą od moich pieniędzy.

Zapominasz, że miejsca parkingowe pod blokami na osiedlu, pod domem itp. to co innego, niż miejsca parkingowe w centrum. W centrum zawsze jest z tym problem, ale parkometry tego problemu w żaden sposób nie rozwiązują i nie zapobiegają innym.