18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o gotówce

Thomas_Terkovitz • 2011-11-07, 00:16
Czyli "wredny katol i obrońca krzyża" uświadamia, dlaczego potrzebne są nam pieniądze w postaci monet i banknotów.
Czekam na opnie lewaków i innych tym podobnych odpadów...


dziczek91

2011-11-07, 00:43
Pan Cejrowski dobrze mówi. Ponadto wk***ia mnie fakt, że pomimo tego iż żyjemy w "demokratycznym" państwie na wiele spraw nie mamy wpływu, często choć nie zgadzamy się w wielu decyzjach z ludźmi zarządzającymi naszym Państwem i tak jesteśmy bezradni.. przynajmniej ja czuję się bezradny, np. jeśli chodzi o akcyzę (paliwo, papierosy), oraz cholerny podatek VAT, który dla mnie do dzisiaj jest zagadką tzn. - kupuję samochód - płacę podatek ponieważ się wzbogaciłem, sprzedaję samochód znów płacę, zarabiam na kolejny - odciągają mi z pensji, ale dlaczego biorą moje pieniądze za to że ja zarabiam? może jeszcze mało wiem o świecie a na pewno mało wiem jeżeli chodzi o politykę, ale po prostu k***a tego nie rozumiem.

dwakilo

2011-11-07, 02:27
Nie zgadzam się z tym Panem więc jestem lewakiem albo jakimś odpadem? A poza tym co ma policja w kwestii likwidacji pieniędzy?

androgenius

2011-11-07, 03:00
@dziczek polska to republika parlamentarna a nie żadna demokracja, jest subtelna różnica.

dziczek91

2011-11-07, 03:21
jak już wspomniałem nie znam się ;p tak czy inaczej rządzą nami ch*je.

vass

2011-11-07, 03:25
pie**oli jak potłuczony, chce chodzić po ulicy z gotówką, kto mu zabrania ?
Ciekawe czy jego idol Rydzyk, Maybacha też za gotówkę kupował.

ticorr

2011-11-07, 05:21
Cytat:

ciekawe czy jego idol Rydzyk, Maybacha też za gotówkę kupował.


Kolejny yntelygentny, który nie dosyć, że gówno zrozumiał z materiału (k***a mać! to właśnie URZĘDNICY chcą Cejrowskiemu zabronić noszenia gotówki!), to jeszcze wiadomości o świecie czerpie z plotek "a stary Marcina słyszał w monopolowym, że kolega stryja Mietka widział"...

Weź poczytaj więcej w tematach "Maybach Rydzyka", "Cejrowski o Rydzyku", bo kłamiesz jak pies i na podstawie tych kłamstw zarzucasz coś później komuś, co jest jebnięte już u samych podstaw...

~tedwaha

2011-11-07, 06:46
mnie wk***ia sam sposób jego wyrażania sie, j***ny adhd ma lbo cpa fete z tramalem, gały wyj***ne, pie**oli głupoty aż sie słuchać nie chce. Teraz gdy dowiedziałem sie ze to j***ny obrońca krzyża wyjaśniło się skąd ta moja nienawiść w jego kierunku...

tfojastara

2011-11-07, 07:44
Ci, którym sie Pan Wojtek nie podoba niech sp***alają na marsz do karolaka i innych dziwadeł.

od_chleba

2011-11-07, 08:29
Czy to jest Wasz jakiś k***a nowy bohater? Dorwał się pajac do TVN Style i dalej będzie żłopał Yerba mate

Magik2501

2011-11-07, 08:36
od_chleba napisał/a:

Czy to jest Wasz jakiś k***a nowy bohater? Dorwał się pajac do TVN Style i dalej będzie żłopał Yerba mate



No faktycznie, poważne oskarżenia... :facepalm:

decode21

2011-11-07, 08:42
vass napisał/a:

pie**oli jak potłuczony, chce chodzić po ulicy z gotówką, kto mu zabrania ?
Ciekawe czy jego idol Rydzyk, Maybacha też za gotówkę kupował.



Nie jestem za Rydzykiem ale z tym Maybachem to zrobili was wszystkich w ch*ja. W telewizji, gazetach wszyscy o tym mówili że Rydzyk kupił Maybacha, miał być to pierwszy taki samochód w Polsce. Po pół roku czytam gazetę motoryzacyjną i tam artykuł pierwsze Maybachy w Polsce, kupili je bracia z Limanowej, ci od lodów Koral,możecie to sprawdzić. Rydzyk w ogóle mnie nie obchodzi niech sobie tam ma co chce, ja mu na pewno nic nie dołożę ale nie będą media mną manipulowały tak jak wami.

zonabregana

2011-11-07, 08:46
co policja ma do gotówki ? ano tyle, że jeżeli wypłacimy pieniądze w bankomacie na ulicy XXX to jest ślad że tam byliśmy i wypłaciliśmy tyle a tyle o danej godzinie i tu ślad po nas się urywa - możemy z pieniędzmi pójść/pojechać gdzie chcemy i tyle nas widzieli.
natomiast płacąc wszędzie kartą (czy dokonując jakiejkolwiek operacji poprzez bank) urzędy/policja mogą do nas dojść jak po sznurku, wiedzą co i gdzie kupujemy, ile płacimy i skąd mamy przychody - pełna kontrola - czy to dobrze czy nie to już zależy od punktu widzenia

arathorn

2011-11-07, 09:51
Jak mu się nie podoba to niech wypie**ala do swojej dziczy i ze swoimi małpami siedzi.

Mockba

2011-11-07, 10:07
Co to znaczy szara strefa? Jaka szwecja? Co to za przyklad w ogole? Jak dla mnie to z dupy. Jak juz pisalem, madry czlowiek z niego, ale fanatyk. Wielki patriota, ale nic mu nie pasuje. Zapewne w panstwach obu ameryk, ktore tak lubi odwiedzac i chwalic, wiadomo, bo patriota jest duzo lepiej niz u nas. Jego argumenty typu, w holandii to maja to lepsze, w szwecji to, a w argentynie k***a maja ladniejsze palmy troche sie mija z jego 'teoretycznymi' pogladami.

Jak dla mnie to on obraza, tych ktorym w zyciu poszlo troche gorzej i jak to powiedzial, handluja ogorkami czy naprawiaja buty. Rozumiem ze nikt im nie zabionil byc premierami czy innymi prezesami, ale oczywistym jest fakt ze czasem po prostu sie nie da. On zapewne by robil to samo i gorzej k***il na ustroj, unie czy kosciol, zeby sie nie wkrecil do telewizji.

Nie wiem po co sie tak rozpisalem, w sumie na durny temat, bo likwidacji szwedzkich monet, ale Cejrowskiego to juz mam dosc.

Niech maszeruje boso w spokoju, amen.