18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski o Broni .

gryzli80 • 2016-07-27, 12:20
Temat broni jest obecnie mocno na czasie , a Wojciech Cejrowski opisuje swoje odczucia , myślę że wielu sadolów postrzega temat broni jak nasz rodak , sucha stopa. :snajper2:


Regendorf

2016-07-27, 12:31
Jeśli dojdzie kiedyś do sytuacji, że moje życie będzie zagrożone, to nie będę się zastanawiał, nad prawem, nad czym czy można się bronić, czy nie, najwyżej k***a zwłoki zakopię w ogródku.
Nie postawie swojego życia na szali, bo pajace w garniturkach żyjący za nasze pieniądze, nie chcą dać nam prawa do obrony.

janlew

2016-07-27, 12:58
Pan Wojtek ma poglądy jak najbardziej słuszne.
A jeszcze słuszniejsze ma na tę sprawę poglądy ma pan Grzegorz Braun, który brał udział w tej samej konferencji.
Na początku w ogóle nie chcieli go do głosu dopuścić, ale i tak przyjechał, i jednak go dopuścili, potem jak każdy kto to uczyni ...żałowali :mrgreen:


ro...........24

2016-07-27, 13:00
Dobrze Wojtek pie**oli.

Vi...........an

2016-07-27, 13:16
Piwko dla pana Wojtka za mądre słowa.

Nutzz

2016-07-27, 13:45
Jesli ktoś nigdy nie był na strzelnicy we własnym zakresie to nie powinien się odzywać. Jak ma Was być cebulaki stać na pistolet i pozwolenie skoro nie jesteście w stanie wydać co jakiś czas 200 zł na posiedzenie na strzelnicy. Jak możecie używać broni odpowiedzialnie skoro nie macie żadnego z nia obycia?

A dostanie pozwolenia na broń w Polsce jest dziecinnie proste, wymaga tylko trochę czasu (wizyty od czasu do czasu na strzelnicy, uczestnictwo w zawodach - które sa otwarte), pieniędzy i zaangażowania. Oraz kłamania na testach psychologicznych.

Teraz już, słucham gówniaki, który z Was strzelał z ostrej i kiedy ostatni raz.

SzTKPch

2016-07-27, 13:46
za Cejrowskiego zawsze piwko, mądry chłop, lubię słuchać jego wypowiedzi.

kaktus83

2016-07-27, 13:49
Nutzz napisał/a:


Teraz już, słucham gówniaki, który z Was strzelał z ostrej i kiedy ostatni raz.



Ja w wojsku z 13 lat temu z kałacha, berya, cz, jakieś alarmowej na flarę co mi o mało kciuka nie złamało bo z jednej ręki strzelałem ;) . Gimby nie znajo bo nie były w kamaszach.

SzatanskaDupa500

2016-07-27, 13:54
szczerze mówiąc to, aż w środku mi smutno.. smutno bo wiem że w tym chorym państwie nigdy nie będzie można normalnie żyć i nie będzie sprawiedliwości :/ zabijasz gościa, który chciał Cie okraść i zrobić krzywdę i to Ty idziesz do pierdla, zabijasz kutafona, który molestował Twoje dziecko, idziesz siedzieć... smutne to