18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cejrowski masakruje dziennikarkę TV Republika

moogmini • 2015-06-25, 14:36


Polecam, inteligenta rozmowa wolnego człowieka z dziennikarką "słusznie zorientowaną".

sa...........ek

2015-06-25, 16:18
A to nie jest ten Cejrowski co uważał Teorię Ewolucji, za bzdurę?, i do tego jeszcze mówił głupoty w lesie, że drzewa więcej wdychają tlenu niż go wydychają.

biosone

2015-06-25, 18:06
ale tepa p*zda

gupichuj

2015-06-25, 18:12
sadystycznymirek,
Nie, nie ten. Tamten siedzi u ciebie w szafie w samych majtkach i czeka na ciebie.

sa...........ek

2015-06-25, 18:35
gupich*j napisał/a:

sadystycznymirek,
Nie, nie ten. Tamten siedzi u ciebie w szafie w samych majtkach i czeka na ciebie.


Ale to jest ten. Widzę to po głosie i ubraniu. Cejrowski to świr który jest katoterrorystą.

gupichuj

2015-06-25, 18:41
sadystycznymirek,
Uwierz mi że to naprawdę nie ten, tamten już okorował zaganiacza

mateusos

2015-06-25, 18:53
Moim zdaniem spoko rozmowa, ale wk***ia mnie jego zachwyt USA.

KolejnaJednostka

2015-06-25, 19:25
@sadystycznymirek

To się nazywa 'teoria' ewolucji z pewnego powodu. Nie jest to fakt, a jedynie teoria, która jest jedynie teorią bo ma parę dziur, których nie potrafimy wyjaśnić i wielu znaczących naukowców również tak twierdzi. Niestety rzuciłem krótko okiem na twoje komentarze, widać jesteś zwykłym, niedorozwiniętym trollem który popiera socjalizm, a to jest nic innego jak ustrój dla debilnych jednostek, które nie potrafią do niczego dojść, a jedynie patrzą jak podebrać tym bardziej zaradnym.

AgentGrzesiek

2015-06-25, 19:30
ale gdzie ?
co ?
jaka masakra?
normalny wywiad, całkiem ciekawy ale już dajcie spokój z tymi "masakrami" 8-)

pi...........ja

2015-06-25, 19:37
Ale przecież Republika jest jedyną słuszną i właściwie niezależną od układów telewizją, tak jak i ten bożek jedynej słusznej i niezależnej rebelianckiej gimbazy. Bez sensu.

sa...........ek

2015-06-25, 19:44
KolejnaJednostka napisał/a:

@sadystycznymirek

To się nazywa 'teoria' ewolucji z pewnego powodu. Nie jest to fakt, a jedynie teoria, która jest jedynie teorią bo ma parę dziur, których nie potrafimy wyjaśnić i wielu znaczących naukowców również tak twierdzi. Niestety rzuciłem krótko okiem na twoje komentarze, widać jesteś zwykłym, niedorozwiniętym trollem który popiera socjalizm, a to jest nic innego jak ustrój dla debilnych jednostek, które nie potrafią do niczego dojść, a jedynie patrzą jak podebrać tym bardziej zaradnym.


Jedną z tych dziur ma być brakujące ogniwo które Cejrowskim nazwał dowodem na to iż teoria ewolucji jest bzdurą. A tak naprawdę to brakujące ogniwo znaleziono w wielu zwierzętach, a do tego jest trudne znalezienie takiego czegoś. A ty nie wiesz że Socjalizm to równość finansowa,sprawiedliwość społeczna? a w ogóle twój Korwin mówił o tym, że w Szwecji i innych krajach Unii Europejskiej jest Socjalizm. A w tej Szwecji jest wysoki poziom życia,wysokie dochody... Więc to jest złe taak?, po prostu śmieszny jest ten dziadek, a nawet pewno nie wie że w jego złotym okresie kapitalizmu( XIX wiek USA) dzieci były wykorzystywane do pracy, a poziom życia i opieka zdrowotna była na poziomie Afryki?.

AgentGrzesiek

2015-06-25, 19:53
sadystycznymirek napisał/a:

brakujące ogniwo znaleziono w wielu zwierzętach



hehe
a znasz takie przysłowie?
Lepiej się nie odzywać i być podejrzewanym o bycie idiotą niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości :-D

ale pewnie nie znasz :lol:

sa...........ek

2015-06-25, 20:18
AgentGrzesiek napisał/a:



hehe
a znasz takie przysłowie?
Lepiej się nie odzywać i być podejrzewanym o bycie idiotą niż się odezwać i rozwiać wszelkie wątpliwości :-D

ale pewnie nie znasz :lol:


Zamiast odpowiedzieć normalnie, to ty odpowiadasz" Jesteś idiotom! zrozum to!", co wskazuję na twój idiotyzm. Jak chcesz wiedzieć to jednym z takich brakujących ogniw jest Tiktaalik.

gupichuj

2015-06-25, 20:20
sadystycznymirek napisał/a:

A ty nie wiesz że Socjalizm to równość finansowa,sprawiedliwość społeczna?


I mądry miał by tyle samo co głupi, pracowity tyle co leniwy, zaradny tyle co pierdoła, rzeczywiście k***a, bardzo to sprawiedliwe.

AgentGrzesiek

2015-06-25, 20:42
sadystycznymirek napisał/a:

to jednym z takich brakujących ogniw jest Tiktaalik.



acha :-D
ło tyle, że tu chodzi o brakujące ogniwa w rozwoju człowieka, których nie ma :mrgreen:
ale co to komu szkodzi

grunt to żeby była równość he he he