18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cedric Gracia

beorn • 2012-02-08, 08:21
Niesamowity przejazd Cedric'a Gracii !! Nadal postuluje o to aby popierać inne sporty niż tylko piłkę nożną !


Stranuh

2012-02-08, 16:53
Mój rower to by się złamał przy tym pie**olnięciu a ja no cóż pewnie też :)

gistlee

2012-02-08, 16:57
a co Wy macie do tej piłki nożnej? Jak wam przeszkadza to załóżcie sobie Związek Downhillu, zbudujcie trasy, zachęćcie ludzi do oglądania i zdobądźcie sponsorów którzy wam to sfinansują. Czemu piłka nożna jest finansowana? Bo w łatwy sposób można oglądać calutki mecz na stadionie więc masz 90 min sportu, a nie jak w przypadku rajdów, downhillu, motocrossu stoisz sobie w jednym miejscu i widzisz przez 10sek kolesia który umyka przed oczami. Poza tym mówienie że piłka nożna jest najbardziej dofinansowana to też trochę na wymysł bo najwięcej z budżetu państwa dostają lekkoatleci, kajakarze i pływacy. Nawet związek siatkówki dostaje więcej z budżetu państwa więc odpie**olcie się od tej piłki nożnej i od tego skąd trawę - jak dla mnie to mogą nawet z Sahary jeśli tylko chcą...

maxs90

2012-02-08, 17:17
u nas w okolicy mieli trasę do DH w lesie ,ale księdzu przeszkadzało i dostali nakaz rozbiórki :D

mblbn

2012-02-08, 17:26
Gracia zawsze wymiatał ;)

beorn

2012-02-08, 17:45
gistlee

Każdy ma swoje zdanie, ja wiem jak wygląda sprawa m. in. kolarstwa górskiego i motocrossu w Polsce a jak po za ich granicami. Wiąże się to z tym przede wszystkim, iż w Polsce te sporty są praktycznie nie znane, i dlatego jest mało sponsorów, którzy chcą sponsorować te sporty. Gdyby były pieniądze tak jak z granicą i można by było wybudować tory motocrossowe z prawdziwego zdarzenia, tak samo trasy downhillowe, gdzie jest wielki telebim i można relacje oglądać na mecie albo przez internet byłoby całkiem inaczej. W Polsce nie ludzie nawet nie wiedzą kto to jest Tadeusz Błażusiak ..... A w USA biją się z nim o wywiady.

heski997

2012-02-08, 18:29
Wolałbym oglądać to np. w lesie niż pójść na stadion i patrzeć jak naj***ni kolesie się wyzywają i leją z tego powodu , że 11 facetów nie jest z ich miasta ..
:japie**ole:

karolcba

2012-02-08, 20:57
Nie z takich opresji się wychodziło.
Ostatnio zahaczył mnie samochód i nie wyglebiłem :D
W dodatku na przejściu dla pieszych :-/

rm_125

2012-02-08, 21:07
w noge może grac prawie każdy, a na rowerze tak już zapierdzielają nieliczni, No nie wiem co sie tak podniecacie takimi sportami.
Kupcie sobie rowerki za 7-9tys i ogień

ja...........03

2012-02-08, 21:14
podnoszenie ciężarów to jest sport

Mi...........te

2012-02-08, 21:32
Szacun. Niech zrobi tak na polskiej drodze a będzie mistrzem.

kietong

2012-02-08, 21:53
Powiem szczerze, że nie wiem co on niby takiego zrobił, może dlatego że się na tym znam. Na moje po prostu przejechał sobie rowerem na pełnej.

MrBadExample

2012-02-09, 10:08
Bitch please...