18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cebulowa koleżanka

dumad • 2013-09-24, 22:26


Uroki współdzielenia mieszkania :szczerbaty:

zaj***ne z czeluści internetu

bloodwar

2013-09-24, 22:50
Jakieś nieskładne (co prowokuje podejrzenie o fake) bo w jednym miejscu pisze, że ta "cebulowa" pani jest właścicielką a w drugim, że "znajomą znajomych".

łysa_pała

2013-09-24, 23:03
Przeczytał ktoś całość? Można prosić o streszczenie?

WydziałPolicji

2013-09-24, 23:07
tak wynajmowała mieszkanie od wąsatek znajomej znajomych która siedziała tam bez przerwy , pewnego dnia rozłożyła cebule w domu wynajmująca się wk***iła i poszła w p*zdu.

Autor

2013-09-24, 23:19
@up
Nie moglibyście takich protokołów robić z przesłuchania; szybciej by było.

xts

2013-09-24, 23:30
fajna kwejkowa opowiastka, łańcuszek można na fejsiku zrobić

Entheus

2013-09-24, 23:38
Musze spróbować z tą cebulą.

Sz...........an

2013-09-25, 01:07
Dziwne, ja słyszałem o takim zabobonie, że jak się jest przeziębionym, żeby cebulę postawić na parapecie i że jak czarnieje to bakterie wciąga z człowieka na nią...


A teraz trochę realizmu:
Jak się jest przeziębionym to cebuli nie stawiamy na parapecie lecz ją jemy, tak jemy nie jest to przyjemne wpie**alać cebulę ale zawiera dużo witaminy C i działa bakteriobójczo.

Jak mamy katar to możemy pokroić ją w kostkę i wrzucić do rondelka z wrzątkiem po czym się tym inhalować. Ewentualnie jak ktoś nie lubi inhalacji to po prostu postawić rondelek na noc jak idziemy spać obok łózka. Ot, prawdziwe i zdrowotne działanie cebuli a nie jakieś pie**olamento...

troksal

2013-09-25, 08:07
mariola l......r ????

czarnyrlz

2013-09-25, 09:33
Mój brat opowiadał też śmieszną historię jak jego kumpel z roboty stał się pracującym, bezdomnym. Gość jest z innego miasta, rzecz działa się w Sokółce. Pojechał wynająć dom (bliźniak). Ogłoszenie było z gazety lokalnej. Pani, która chciała wynająć mu dom, oprowadziła go, pokazała co i jak, wszystko tak jak trzeba. Spodobało mu się, więc zostawił jej zaliczkę 700zł. Pani dała mu klucze od domu i powiedziała, że umowę podpiszą jutro. Nazajutrz z poprzedniego wynajmowanego pokoju, zabrał rzeczy i pojechał do tego bliźniaka. Otworzył drzwi kluczami, wszedł z rzeczami, a tu zupełnie inna baba wyskoczyła z gębą, że to jej dom i skąd on ma klucze :D wyjaśnił całą sytuację, że spotkał się, był w domu, oglądał go i dostał klucze, a umowę miał podpisać dzisiaj z inną kobietą, która wczoraj go oprowadzała. Zdziwiony sytuacją chciał zadzwonić do "wynajmującej" pani, ale numer był już nieaktywny. I tak został bez kasy i bez domu :D

wich3r

2013-09-25, 21:14
Cytat:

mariola l......r ????



Hehe też błyskawicznie przyszło mi to na myśl, coś w tym musi być :lol:

ds...........er

2013-09-25, 21:41
@Szeryfian, to żeś doj***ł... Cebula na surowo jest trująca i nie ma żadnych wartości odżywczych, zwłaszcza po smażeniu/gotowaniu... Nadaje się tylko do usuwania pasożytów z układu pokarmowego, choć lepiej działa czosnek. Jedzenie, wąchanie, cebuli czy "wysysanie złych mocy z powietrza" przy jej pomocy to czysty efekt placebo.

A sama baba nieźle poj***na. Wynajmująca ma żelazne nerwy, podziwiam.

kasliwasuka

2013-09-25, 21:41
.odkupię tą szklarnie. ^^

Kozojeb

2013-09-25, 22:11
Nudzi wam się na tym pejsbuku?! Zapie**alaj do roboty!