18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Carrier Operations - F-18/ Myśliwce F-18 w akcji

Pan_GeneraÅ‚ • 2012-07-15, 19:13
Filmik pokazujący piękno wojskowych myśliwców ;)


JÃ...........ki

2012-07-15, 23:33
verrnume napisał/a:

kazalo sie ze Amerykanskie Ministerstwo Obrony juz od kilkudziesieciu lat nie tylko produkuje wlasne materialy " propagandowe" ale rownierz masowo dofinasowuje czy udziela pomocy ( chodzby w formie materialnej - sprzet, ludzie, przestrzen) przy produkcji filmow czy serialii o tematycje wojskowej, jesli tylko te spelniaja pewne wymogi. Niezadko podobno filomwcy cenzuruja swe produkcje tylko po to aby otrzymac aprobate wojska ( i pomoc za tym idaca)



no k***a sherlocku. a skąd filmowcy mają wziąć samoloty za kilkadziesiąt milionów dolarów i lotniskowce warte dziesiątki cz setki miliardów. i jeszcze filmy nie mogą obrażać armii. rozumiem, że ty byś wynajął swoje mieszkanie do kręcenia filmu o tym jakim debilem jesteś...


verrnume napisał/a:

Departament Obrony Amerykanskiej z jednej strony wyslal na smierc chodzby do iraku tysiace zolnierzy



i tu mnie zaskoczyłeś, myślałem, że wojsko wysyła żołnierzy na wczasy do Egiptu :homer:

a tak na serio to weź człowieku k***a ochłoń i zastanów się od czego jest wojsko, jeśli USA wysyła gdzieś wojsko to ma w tym interes ogólnonarodowy. w przypadku iraku chodziło o ropę. tak samo robi rosja, chiny i każdy inny kraj. niedługo jak ludzie będą czytać w tym kraju o bitwie pod grunwaldem, to się będą dziwić jak mogli i po co w ogóle walczyli Polacy :homer:

juki

2012-07-15, 23:45
Zawsze sie zastanawialem - jak to sie dzieje, ze im tego przedniego kola nie urwie ta wyrzutnia podczas startu...

sauerps

2012-07-16, 00:36
fajne.. naprawdę... szkoda, że nie pokazali jak się tym zabija;]

brzoza

2012-07-16, 00:54
@juki - bo jest gumowe ;-)
a w 2:44 te ruskie, to tez efy osiemnaste?

adammos

2012-07-16, 01:14
@brzoza
Ta, F-18, ale nie ruskie, tylko z jednostki "udającej" złych kolesi na potrzeby różnych ćwiczeń, manewrów itp.

Blazejekk

2012-07-16, 05:04
Nigdy nikomu niczego nie zazdroszczę, ale tym co mają możliwość latania samolotami to, aż mnie ściska. Taki Gates niech sobie ma swoje miliardy, nie zazdroszcze mu, ale kurde latanie tym samolotem, coś pięknego. Może jak wstane od komputera zaczne się uczyć to mi się uda.

.:...........:.

2012-07-16, 05:08
Blazejekk napisał/a:

latanie tym samolotem, coś pięknego. Może jak wstane od komputera zaczne się uczyć to mi się uda.



Myślisz, że Twój wiek jest odpowiedni na takie coś? :roll:

okar19

2012-07-16, 11:39

Dostał pan rozkaz

2012-07-16, 13:39
ja za miesiÄ…c z deblina na szkolenie do hemeryki lece


narka xD

i dlaczego w 2:50 jest super hornet w ruskim malowaniu?

Irenvelle

2012-07-16, 18:00
@Piłsudski
Nawet jeśli w wielu sprawach masz racje, to po ca ta nonszalancja i ignorancja w wypowiedziach i agresywne podejcie do inaczej myslacych?Aktywista taki z Ciebie co:)?

black88

2012-07-16, 19:57
k***A jak ja im zazdroszcze...

FedEx

2012-07-16, 20:34
Latam takimi... W Battlefield'dzie.

wudun

2012-07-16, 23:26
USA za baraka ma w dupie Europę, non stop w afryce siedzi(przecie asfalt do domu położyli to trza korzystać :) .Dla demokratów Polska jest towarem do handlu.
Komorowski natomiast jest jedynym prezydentem który się postawił usa. Sławne polowanie. Można to przetłumaczyć tak. Możecie zapomnieć o polskim wojsku puki nie zacznie się to nam militarnie opłacać.


Od Komorowskiego niektórzy mogą się patriotyzmu uczyć. Szczególnie ktoś kto będąc synem żołnierza AK zagrał w filmie w czasach stalinizmu:)

Jackyll

2012-07-16, 23:40
Piękne maszyny do zabijania :) . Fajnie się je ogląda gdy ich celowniki nie są skierowane na nas.