18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

cargo warszawa e30 4.4v8

do...........pl • 2013-06-17, 00:06
cargo e30 4.4 v8

Putis

2013-06-18, 00:23
Bociek napisał/a:


Latałem bokami i to po szutrze Fordem raptorem wujaszka(6,2 albo 6,5l), a nie takim starym korytem i jakoś jaja o kolana mi się nie obijają :P



Co Ty wgl porównujesz BMW serii 3 i lochę/pickupa który waży ze 2 razy tyle jak nie więcej.. Jest coś takiego jak stosunek mocy do wagi.. A jaja Ci się nie obijają o kolana w tym aucie bo jest tak wielkie i tak bezpieczne że czujesz się jak u mamusi w ramionach ;p

Bociek

2013-06-18, 01:21
Putis, To akurat prawda jakby się jeździło na wersalce, ale zaznaczam że Navara też jest lochą a dostał jedną i to przekreśloną gwiazdkę w testach Euro NCAP :D

shiters

2013-06-18, 02:14
bo im poduchy za pozno sie otwieraly - wada fabryczna ktora zastala naprawiona w kazdym samochodzie, ktory stawil sie na akcje naprawcza, w dodatku tylko w modelach z pierwszych miesiecy produkcji.

moonmaker05

2013-06-18, 06:31
Nie no chlopaczki ze wsi przyjechaly poszpanowac jak to na polu oraja brawo brawo...

Mentorstajl

2013-06-18, 09:26
Jak tak się tam znasz to nie kombi tylko touring. Po drugie ch*j z tego że ma plecak ? Jak dobrze jeździ to nie ma różnicy czy "kombi" sedan czy hatchback -_-

Kaligula84

2013-06-18, 11:05
E30 to pekne samochody sam szukam juz od naprawde dlugiego czasu zdrowej sztuki ale tak trudna o nia jak o podwyzke w pracy,, :(

Putis

2013-06-18, 12:30
Mentorstajl napisał/a:

Jak tak się tam znasz to nie kombi tylko touring. Po drugie ch*j z tego że ma plecak ? Jak dobrze jeździ to nie ma różnicy czy "kombi" sedan czy hatchback -_-



Przecież Touring to tylko nazwa BMW, ogólnie mówi się na ten typ auta kombi.. tak samo jak na Alfe - Sportwagon, ale to wszystko jest kombi.

igorkbk

2013-06-18, 12:38
Velture napisał/a:

Typowe obecne cargo. Banda buraków paląca gume i robiąca dużo hałasu i banda zj***nej gimbazy bez prawka jazdy oglądająca to z namiotem w gaciach.

Kiedyś było inaczej.



Na cargo postawili już szlabany

BongMon

2013-06-18, 16:11
Velture napisał/a:

Typowe obecne cargo. Banda buraków paląca gume i robiąca dużo hałasu i banda zj***nej gimbazy bez prawka jazdy oglądająca to z namiotem w gaciach.

Kiedyś było inaczej.



Jak byś nie wiedział cargo jest już przeszłością, ale skoro jesteś takim znawcą, jakie warstwy społeczne się tam spotykają i kto jeździ to jak mogło ci to umknąć. Jak byś się przejechał trochę zainteresował to coś po za tym wieśniactwem i gimbami jest coś więcej, ale o czym tu gadać z kolesiem, który myśli, że cargo jest cały czas otwarte a już dobre 6-7 miesięcy stoją tam szlabany, ale tak jestem największym fanem cargo.

Mruk187

2013-06-18, 17:19
Bociek jestes niedorozwiniety

Ryzuald

2013-06-18, 20:35
Czemu ludzie takim wieśniackim wozem się jarają, nie rozumiem..