18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Całą prawda o więzieniach CIA...

JohnnyMachete • 2014-01-31, 11:32
Tak to właśnie działa. :kawa:



Widać skąd zaj***ne... :idzwch*j:

LI...........ER

2014-01-31, 17:57
Nie monakoballa cioto,tylko Indonezjaballa jak już

Rashad

2014-01-31, 18:08
Gownoballa, jak mnie drazni ten internetowy "zarcik"....A ci co mowia, ze troche dystansu to niech na fladze amerykanskiej zamiast gwiazdek beda ku*asy, ciekawe czy jankesi beda tacy spokojni i z poczuciem humoru.

bania88

2014-01-31, 18:09
BongMan napisał/a:

15mln w skali budżetu kraju to jak 15zł w twojej kieszeni. Polska dała się wydymać. Gdyby to było 15mld, to co innego.



Tylko wes pod uwage to, ze te 15 baniek nie trafilo do budżetu, tylko do kieszeni kogos pokroju tuska. A 15 baniek w kieszeni to juz cos :)

bzykman

2014-01-31, 18:13
i tak cały hajs się rozszedł po kieszeniach

Cembrowina

2014-01-31, 20:58
@Smutas
To cię złapiemy, zwiążemy, położymy szmatę na ryju i zaczniemy oblewać.
Ciekawe czy po 30 sekundach nie zaczniesz mamy wzywać....

Nie szkoda mi brudasów, ale takiego pie**olenia nie zniese.

kcz22

2014-01-31, 21:18
Ta, tortury na arabusach... Tortury k***a.. Tortury to miało NKWD w czterdziestym siódmym...

timmy77

2014-01-31, 23:12
Smutas napisał/a:

Zaraz tortury... Od kiedy to torturowaniem brudasów jest polewanie wodą położonej im na ryju szmaty? No, chyba że za tortury uznamy to że się przy okazji trochę umyją.



Jestem w stanie się z Tobą założyć o wszystko, że nie wytrzymasz więcej niż kilku sekund. Też nie wierzyliśmy w to i z kumplem postanowiliśmy sprawdzić. I bardziej to siada na psychę.
Ciekawym sposobem i niby nieszkodliwym jest przywiązanie kogoś do krzesła na sztywno, ogolenie na łysolka i ustawienie pod zbiornikiem, z którego co kilka sekund na głowę kapie kropla wody kilka godzin i psychika siada :D Takie domowe sposoby w razie potrzeby :P

Zefir282828

2014-02-01, 00:28
Smutas napisał/a:

Zaraz tortury... Od kiedy to torturowaniem brudasów jest polewanie wodą położonej im na ryju szmaty? No, chyba że za tortury uznamy to że się przy okazji trochę umyją.



Nie żebym bronił brudasów, bo akurat na nich mam wyj***ne, ale nie chciałbyś doświadczyć waterboardingu ;)

ChomikAdrian

2014-02-01, 03:02
I bardzo dobrze, pod warunkiem że ta kasa nie rozeszła się po prywatnych kieszeniach - jeśli wzbogaciła budżet państwa, to jak najbardziej spoko.

Vinewood

2014-02-01, 14:25
Cytat:

I bardzo dobrze, pod warunkiem że ta kasa nie rozeszła się po prywatnych kieszeniach - jeśli wzbogaciła budżet państwa, to jak najbardziej spoko.



No, dlatego nie jest zbyt spoko :D