18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda o księżach

Conor91 • 2010-11-03, 23:33


Kto teraz pośle swoje dzieci do kościoła? :noga:

aveyron

2010-11-04, 16:00
na pierwszy rzut oka nie skojarzyłem że to piuska, myślałem że to ku*as Jezusa przebijający głowę tego duchownego :P ...ach ta moja sadystyczna natura :P

Tworas

2010-11-04, 21:39
I tak jesteście katolami czy chcecie tego czy nie, więc sp***alać pod krzyż.

Ardaniel

2010-11-04, 22:24
Podjarałeś się że ktoś narysował sprośny rysunek i ogłaszasz że przedstawia on całą prawdę o księżach.
W dupie byłeś gówno widziałeś a świetny rysunek sp***oliłeś głupim opisem.

tauron

2010-11-05, 06:37
jednak nie trafiony rysunek, większość katolickich księży bardziej by interesowało dzieciątko jezus

Basika063

2010-11-05, 10:21
To tylko część prawdy. Homoseksualizm, pedofilia, płodzenie dzieci, to tylko część brudu w kościele katolickim od stuleci. Słudzy boży łamali i łamią boskie przykazania, ale nie papieskie dekrety. Tysiące dzieci księży i zakonnic wychowuje się w domach dziecka, albo w zaprzyjaźnionych rodzinach. Ile dowodów ,,grzechu'' (dzieci) zostało zamordowanych zaraz po na rodzinach, tego nie podają żadne statystyki. Gosposia, czy siostrzyczka nie tylko dba o porządek i pełny brzuch księdza, ale i o jego sferę seksualną. Jasne, że nie dotyczy to wszystkich, ale wystarczająco dużej grupy wyświęconych i żyjących w zakłamaniu ludzi kościoła. Gdyby zniesiono celibat i przywrócono ożenek, kościół by bardzo zubożał, a na to ten pazerny stwór, jakim jest Kościół katolicki nie może sobie na to pozwolić, dlatego nie ma szans na zmiany na lepsze. Jedyne co może zrobić społeczeństwo, to pokazać kościołowi jego sługom czerwoną kartkę. Jednak w Polsce, z tego co widać, jest to niemożliwe.

Złowroga Pralka !

2010-11-05, 10:31
szramek napisał/a:

żal mi was



na podstawie mongole ?

szramek

2010-11-05, 14:39
Po prostu bo mam do tego prawo a wyzywanie nieznajomego świadczy o małym poziomie inteligencji. Pozdrawiam wszystkich internetowych agresorów PEACE

gerwant

2010-11-05, 22:38
Niemiecka gazeta i wszystko jasne ale sądząc po komentarzach to niektórzy POlacy takie same świnie.