18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cala prawda o Che

Ra...........og • 2010-03-24, 17:21



Ernesto Rafael Guevara de la Serna i jego chwyt marketingowy

Magik2501

2010-03-24, 17:57
Czyli to krypto-kapitalista w przebraniu zasranego komucha! :D Pewnie mordował, żeby zdobyć rozgłos. Szkoda, że Stalin na to nie wpadł, on ma na razie "highest score" w zbrodniach przeciw ludzkości chyba ;)

pozeracz_kotow

2010-03-24, 22:58
@up
Poczekaj, a Kościół katolicki go wyprzedzi za jakiś czas ;) O ile ktoś do tego czasu nie rozjebie w mak i pył KK :D

Zdunkov

2010-03-24, 23:24
nikt i nigdy nie rozjebie KK w pył, a na pewno nie, dopóki ludzie żyją. Ludzie w większości to zawsze debile, a wśród ludzi do tego zawsze znajdą się jacyś fanatyczni polaczkowie, którym jak próbujesz coś wytłumaczyć, to 2x silniej bronią swojej racji.

As...........ox

2010-03-25, 07:44
I coś mi się wydaj, że kościół nie musi go wyprzedzać, bo już dawno był na 1 miejscu:P Jak by tak policzyć chociażby z wszystkich krucjat, palenia wiedźm na stosie i takich innych...

xyz893

2010-03-25, 14:21
Tak najlepiej nawalać na kościół czerwone pomioty. Jak wam coś w krucjatach nie pasuje to jedźcie na półwysep arabski, pomieszkajcie tam z pół roku i powtórzcie, że jeb... katolicy mordowali niewinnych muzułmanów. A komuniści na Świecie zabili około 60mln ludzi, znacznie wyprzedzając Nazizm

BÃ...........³g

2010-03-25, 17:44
xyz893 napisał/a:

Tak najlepiej nawalać na kościół czerwone pomioty



:homer:

Wyjdź.

Byczarz

2010-03-25, 22:04
xyz893 napisał/a:

Tak najlepiej nawalać na kościół czerwone pomioty. Jak wam coś w krucjatach nie pasuje to jedźcie na półwysep arabski, pomieszkajcie tam z pół roku i powtórzcie, że jeb... katolicy mordowali niewinnych muzułmanów. A komuniści na Świecie zabili około 60mln ludzi, znacznie wyprzedzając Nazizm


Zapraszam TUTAJ.

Wilku94

2011-05-27, 00:22
Zdunkov napisał/a:

(...)polaczkowie(...)


Reszta twojej wypowiedzi jest dla mnie już nie ważna,od tej pory jesteś dla mnie wart tyle co gówno.
A na kościół to ja mam wyj***ne,jak ludziom się nudzi to niech se chodzą słuchać lamentu z ambony o nadstawianiu drugiego policzka.Kościół dostaje od państwa za pieniądze podatników ziemie za darmo,ch*j że służba zdrowia pada,drogi to śmiech na sali,ale kościół trzeba postawić.Po za tym nam w Polsce nie trzeba szpitali,woda z Lichenia i po sprawie :szczerbaty: No i nie wybaczę tego judeo-chrześcijaństwu że zniszczyli wierzenia aryjskie,pozbawiając nas ważnej dla aryjskiej tożsamości rasowej spuścizny,nie wiem co tam jest po drugiej stronie i czy w ogóle coś jest,ale wierzcie mi,dużo ciekawiej czyta się mitologie skandynawską niż mit Jezusa i inne żydowskie bajki.No i mitologia skandynawska jest bardziej życiowa niż nadstawianie drugiego policzka,przeciętny katolik prezentuje raczej odwrotność.