18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cała prawda i tylko prawda

~krzys.toxic • 2013-11-24, 19:14
jak mówimy do geja, pedofila, dupka i zwyrodnialca?
.
.
.
.
.
.
.
Szczęść Boże

Ma...........gw

2013-11-25, 16:25
Leci piwko! Tekst na miarę Sadola.
Niestety posypała się fala hejtu, więc idźcie sobie na kwejka czy inne gówno, tutaj wydaje mi się nie ma granic moralnych i etycznych. Jak śmieją się z ciapatych to potop piwek a jak z katoli to już spiny..cóż to tylko świadczy o braku dystansu do siebie.

Kafka_PL

2013-11-25, 16:50
I złodzieja. Nie zapominaj o złodzieju.

radek225

2013-11-25, 17:18
JEBAĆ każdego, który ciśnie Kościołowi, klerowi itp. Nie podoba mi się to, co się w polskim kościele dzieje, ale 1000000x bardziej wolę Rydzyka w Maybachu, proboszcza zbierającego na nowy dzwon do parafii, a zamiast dzwona kupującego sobie Mercedesa S klasę, niż hordę rozwścieczonych muslimów. Łatwo się jedzie po kościele, katolikach bo to takie modne i na czasie. Jednak każdy kto drwi z Kościoła ma klapy na oczach. Dzięki katolicyzmowi jesteśmy teraz kim jesteśmy. Gdyby nie ta wiara, pewnie już dawno pieprzyłbym po arabsku, a mojej mamie i siostrze wylaliby kwas na twarz, bo za bardzo ją odsłoniła. Wychowałem się w silnej wierze katolickiej. Byłem ministrantem, jeździłem na oazy, co niedzielę chodziłem do kościoła, kilka lat należałem do świetlicy katolickiej mieszczącej się w kościele. Nigdy przez te lata nie spotkałem się z JAKIMKOLWIEK podtekstem erotycznym ze strony księdza do dziecka, czy dziewczyny. Dlatego ch*j w dupę każdemu jadącemu po klerze, Kościele, chrześcijaństwie. Akty molestowania dzieciaków, czy seksizmu znajdą się w każdym środowisku i w każdym zawodzie. Nigdy osobiście nie spotkałem się z tym w obracając się w kręgu duchownych, jednak w pracy, czy szkole jak najbardziej. Co łatwiej podchwyci Kowalski opie**alającego schaboszczaka przy niedzielnym stole w telewizji? "Proboszcz molestował 10 letnią dziewczynkę", czy "Nauczycielka wykorzystywała 14 latka"? Jestem jak najbardziej za tym, by Polska była katolicka, nie laicka. To co się dzieje w krajach ciapackich można sprawdzić wchodząc na sadolowego harda. Wolicie widok księdza w Mercedesie, czy muslimów kamienujących Twoją żonę i ucinających głowę Twemu ojcu? Wybór pozostawiam Wam.

Sayagin666

2013-11-25, 19:08
radek225 napisał/a:

JEBAĆ każdego, który ciśnie Kościołowi, klerowi itp. Nie podoba mi się to, co się w polskim kościele dzieje, ale 1000000x bardziej wolę Rydzyka w Maybachu, proboszcza zbierającego na nowy dzwon do parafii, a zamiast dzwona kupującego sobie Mercedesa S klasę, niż hordę rozwścieczonych muslimów. Łatwo się jedzie po kościele, katolikach bo to takie modne i na czasie. Jednak każdy kto drwi z Kościoła ma klapy na oczach. Dzięki katolicyzmowi jesteśmy teraz kim jesteśmy. Gdyby nie ta wiara, pewnie już dawno pieprzyłbym po arabsku, a mojej mamie i siostrze wylaliby kwas na twarz, bo za bardzo ją odsłoniła. Wychowałem się w silnej wierze katolickiej. Byłem ministrantem, jeździłem na oazy, co niedzielę chodziłem do kościoła, kilka lat należałem do świetlicy katolickiej mieszczącej się w kościele. Nigdy przez te lata nie spotkałem się z JAKIMKOLWIEK podtekstem erotycznym ze strony księdza do dziecka, czy dziewczyny. Dlatego ch*j w dupę każdemu jadącemu po klerze, Kościele, chrześcijaństwie. Akty molestowania dzieciaków, czy seksizmu znajdą się w każdym środowisku i w każdym zawodzie. Nigdy osobiście nie spotkałem się z tym w obracając się w kręgu duchownych, jednak w pracy, czy szkole jak najbardziej. Co łatwiej podchwyci Kowalski opie**alającego schaboszczaka przy niedzielnym stole w telewizji? "Proboszcz molestował 10 letnią dziewczynkę", czy "Nauczycielka wykorzystywała 14 latka"? Jestem jak najbardziej za tym, by Polska była katolicka, nie laicka. To co się dzieje w krajach ciapackich można sprawdzić wchodząc na sadolowego harda. Wolicie widok księdza w Mercedesie, czy muslimów kamienujących Twoją żonę i ucinających głowę Twemu ojcu? Wybór pozostawiam Wam.



maly problem - nikt nigdy nie widział tego maybacha... wrzuc filmik, fotki to postawie piwo :) a jeśli dobrze pamietam to chyba raz sie przejechał takim samochodem albo stał kolo niego ;) GW już wie lepiej ,ze to jego :D

capoeiramen

2013-11-25, 20:59
krzys.toxic napisał/a:

jak mówimy do geja, pedofila, dupka i zwyrodnialca?
.
.
.
.
.
.
.
Szczęść Boże



Co tobie zrobili ci biedni górnicy?

eligurf

2013-11-25, 22:39
Jeszcze raz napiszę tym do których nie dociera dlaczego księża-pedofile są w modzie. Lekarze, nauczyciele, górnicy czy wszyscy inni nie kryją swoich kolegów po fachu jeśli okazali się pedofilami. Jedyną instytucją chroniącą SYSTEMOWO swoich jest KK i to jest problem, a nie to że iluś tam księży przeleciało małolatów.

@radek225
Należy się bać rzeczy realnych, nie wydumanych i możliwych za ileś tam lat. Obecnie problemem jest Rydzyk i inni pazerni księża, a nie tłum muslimów. Nic nie wskazuje na to, że mają na Polskę jakiekolwiek zakusy (jesteśmy biedni (kiepski socjal), jesteśmy ksenofobami, dogadać się z nami nie sposób w cywilizowanym języku i w ogóle zimno). Nieopodatkowane dochody, finansowanie ZUS księży i różne przekręty uchodzące płazem KK to w skali kraju realny problem i kwoty które istotnie dofinansowałyby przynajmniej parę szpitali, jakieś szkoły czy innowacyjny rozwój.