18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

CajberPank 2022

_R...........s_ • 2022-02-07, 10:54
Zastanawiacie się, jak będzie wyglądać przyszłość?

Ci młodzi chłopcy doskonale już to wiedzą. Trening łączą z "przyjemnością". Nawet by to nie było takie gejowskie, w końcu jeden drugiego nie penetruje, ale z drugiej strony chińskie bajki są pedalskie, więc trochę gejoza.



Ciekawe czy jak jeden już "skończy" to się zamieniają.

Overclocker

2022-02-07, 16:46
mygyry napisał/a:

Za jakieś 15 lat kobiety będą chodzić za facetami i prosić o seks



mam nadzieje ze tego dozyje i a pomimo 30 i tak wygladam na 20 wiec jest szansa ze sie zaplapie hehe

19_91

2022-02-07, 16:57
Niewiem dlaczego ale czuję wstręt do pedalstwa

Riikko

2022-02-07, 17:50
czlowiek mysli, ze juz wszystko widzial, a tu prosze... a tak w ogole, to gdzie ten pedal trzyma telefon?! k***a co sie tam odpie**ala?

serenity

2022-02-07, 18:00
Bede rzygoł!

Overclocker napisał/a:

mam nadzieje ze tego dozyje i a pomimo 30 i tak wygladam na 20 wiec jest szansa ze sie zaplapie hehe



Weź k***a przed lustrem stań, a nie przed fotoszopem!

Folur

2022-02-07, 19:57
dejwid092 napisał/a:

No k***a dużo tego co muszę zrobić więc chyba nie dam rady ale mam lepsza propozycje dla ciebie.wez jakiś wytrzymalszy sznur owin nim szyję i sie na nim powieś .zrobisz przysługę całemu światu bo jednego pedała będzie mniej.



Raczej TY to zrób bo to TY masz problem z ludźmi stulejo :lol:

ifheowna napisał/a:

Weź wyjdź.



Rzuć się z mostu.

dejwid092

2022-02-07, 20:13
Folur napisał/a:

Raczej TY to zrób bo to TY masz problem z ludźmi stulejo
Rzuć się z mostu.



Z ludzmi problemow nie mam ale brzydzą mnie takie niedojeby jak ty. staram się zrozumieć że jestes osoba chora psychicznie bo pedalstwo to skrzywienie i gdzieś został popełniony błąd podczas wychowania ale nie potrafie

lukaszjb

2022-02-07, 20:33
Folur napisał/a:

Miód na oczy takie stulejarskie komentarze no-lajfów. Złota rada: wyjdź z piwnicy, odchudź się, przestań obżerać w macu, umyj się, idź do fryzjera a na koniec wymień szmaty z lat '90 na jakieś aktualne. Może jakaś łania w końcu Cię zechce.
Największe problemy z innymi gejami mają zawsze nieudaczne życiowo stuleje. Nie ważne jakiej same są orientacji, wystarczy że są nieudaczni.


Wez swojego boyfrenda pod rączke i masz wiele rozwiązań, pie**olnijcie się z wieżowca, może pod pociąg ewentualnie podetnij se żyły i nie zabieraj tlenu cioto.

Sawix

2022-02-07, 20:58
Ludzkość upada coraz niżej . Czasami się zastanawiam jakimi ludźmi będą moje wnuki , prawnuki , już pomijając ten filmik