18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Cairo Rocha i zajebisty nokaut

zilo210 • 2011-12-30, 15:33
Oczywistością jest, że połowa sadoli zrobiłaby to lepiej :mrgreen: :mrgreen:

Kodżak

2011-12-30, 20:39
Wdr napisał/a:

Kodżak, bajką jest to że matka cię kocha...odpie**ol się od osiedlowego trzepaka bo nie jednego chłopaka ten trzepak wychował widać ty na osiedlu nie posiadałeś



Daruj sobie te impertynenckie wypowiedzi.

hedd napisał/a:



Ja mu wierzę!



To świadczy tylko o twojej naiwności.

Wdr

2011-12-30, 20:53
Kodżak, to ty daruj
sobie wypowiedzi które są debile i pisane byle pisać....prześledziłem twoje posty i powiem ci że chyba ci coś jajca urwało bo większość z tego co piszesz jest typowym dupo wchodzeniem...koniec tematu bo się robi nie na temat

Kodżak

2011-12-30, 21:03
Wdr napisał/a:

Kodżak, to ty daruj
sobie wypowiedzi które są debile i pisane byle pisać....prześledziłem twoje posty i powiem ci że chyba ci coś jajca urwało bo większość z tego co piszesz jest typowym dupo wchodzeniem...koniec tematu bo się robi nie na temat



Nie wiem o co ci chodzi i czemu się mnie tak czepiasz.
Idź może lepiej poćwiczyć pośladki...
Wróć dopiero jak ochłoniesz.

Stuku

2011-12-30, 21:12
Cytat:

Oczywistością jest, że połowa sadoli zrobiłaby to lepiej



Wyj***ła na glebie po takim ciosie to na pewno :)

Wszemir

2011-12-30, 21:25
Chuck Norris is happy

Legon

2011-12-30, 23:09
capoeira jednak sie przydaje w mma ;D szkoda ze w polsce nie ma takiej organizacji istnieje jedna ale to jest konfrotnacja cieciow bijacych sie pod publiczke kazdy szanujacy sie zawodnik by tu nie wystapil chyba ze we wczesniejszych wersjach ktore nie byly emitowane w telewizji

Millduck

2011-12-30, 23:18
W sumie nawet jakby się ogarnął na czas i zasłonił to nadgarstek poszedłby mu w drzazgi, kolo był bez szans...

98kylo98

2011-12-30, 23:51
Zawsze gdzie jest odrobina sztuk walk, znajdzie się też kilka napinaczy internetowych. :-P

Ciśnijcie się wszyscy wzajemnie, po matkach sobie jeździjcie, ja wiem że gdybyście mieli stanąć w 4 oczy to nawet słowem byście się nie odezwali. Także miło było, pozdrawiam internetowych napinaczy hasłem "kozak w necie c**a w świecie"

Ja myślałem że komentarze są po to żeby wyrażać swoją opinię, a nie po to żeby pokazać tutaj kto jest NAJ 8-)

Wracając do tematu, to jest MMA, najlepiej z zaskoczenia jebnąć i wygrać, bo po co się męczyć ? lepiej załadować surprise kicka i cieszyć się nieobitą mordą z hajsem w kiermanie :lol:

itemeczek

2011-12-31, 00:03
Kodżak napisał/a:



Nie wiem o co ci chodzi i czemu się mnie tak czepiasz.
Idź może lepiej poćwiczyć pośladki...
Wróć dopiero jak ochłoniesz.



Jak nie wystarczy czepiających to i ja się doczepie. Tez zerknąłem w kilka Twoich ostatnich postów, są ch*jowe a ty chyba upośledzony :hitler:

~Mieszek_Kiler

2011-12-31, 00:56
zilo210 napisał/a:

Oczywistością jest, że połowa sadoli zrobiłaby to lepiej


Lepiej zrobiłby to tylko Koli

Wdr

2011-12-31, 01:03
Kodżak napisał/a:

Nie wiem o co ci chodzi i czemu się mnie tak czepiasz.
Idź może lepiej poćwiczyć pośladki...
Wróć dopiero jak ochłoniesz.



to ty na dupe mówisz tyłeczek i zazdrościsz tyłeczka i figury pewnemu gejowi...czepiam się bo twoje komenty są niczym spotkanie francuskich pedałów...dobra szkoda słów jesteś parówką

rybzon

2011-12-31, 01:50
Widzę że już mnie ktoś wyprzedził na temat postów Kodżaka :roll: No ale fakt faktem znalazł się jakiś przyj***ny co wali takie komentarze że tylko płakać nad tym :)

Kodżak

2011-12-31, 04:15
Ktoś coś do mnie pisał, czy tylko mi się wydawało?

Lumpy1

2011-12-31, 10:52
Stary zrobilbym to lepiej...

Wdr

2011-12-31, 11:01
Kodżak, nie no k***a gościu jesteś typowym przykładem kolesia który stara się być nad wymiar inteligentny i uprzejmy ale średniawo ci to wychodzi...a wiesz czemu bo jesteś parówką jak już pisałem...szkoda słów na takich jak ty w oddziale wysyłaliśmy takie parówy na nocne patrole po lesie no ale tu moge jedynie cie zj***ć