18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Bystrość polskiej policji

Wedel • 2011-02-22, 20:38
O tym, że największymi ekspertami ds. marihuana w naszym kraju jest rząd i idące zanim w parze pachołki w postaci umundurowanych postaci do egzekwowania prawa wiemy już od dawna. Nieraz możemy przeczytać na Internecie o stadzie ćpunów, zabójczych właściwościach etc. Dziś mamy okazję dowiedzieć się o niecałej połowie grama i jej wartościach konsumenckich.

Cytat:

Prosto z zaspy trafiła do aresztu

Policjanci uratowali przed zamarznięciem 24-latkę. Pijana kobieta spała w śniegu w centrum Zamościa. Przy okazji ustalania jej tożsamości, mundurowi w jej torebce znaleźli marihuanę. Kobieta trafiła do policyjnego aresztu. Kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Dziś o północy policjanci patrolujący ulice Zamościa zauważyli na osiedlu Wyszyńskiego śpiącą w śniegu młodą kobietę. Próba nawiązania rozmowy z dziewczyną nie przyniosła efektów, kobieta była kompletnie pijana. Na podstawie odnalezionego w jej torebce dokumentu policjanci ustalili, że jest to 24-letnia mieszkanka Zamościa. Przy okazji mundurowi znaleźli foliowy woreczek z zawartością roślinnego suszu. Po badaniu okazało się, że jest to marihuana o wadze 0,43 grama. Z takiej ilość środków odurzających można sporządzić około 170 porcji konsumenckich.

Policjanci przewieźli 24-latkę do policyjnego aresztu. Zgodnie z ustawą o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

(KWP w Lublinie/js)



Źródło: http://www.policja.pl/portal/pol/1/62948/Prosto_z_zaspy_trafila_do_aresztu.html

Pokłony do samej ziemi. Pozdrawiam... zamościanin.

bloodwar

2011-02-22, 20:44
Zamość jak zwykle rządzi, jeszcze rozumiem legitymowanie par kochających się w samochodzie na parkingu koło zalewu o 1 w nocy (bo przecież to mogą być jacyś terroryści planujący zamach :-) albo ściganie przez pół miasta kolesia który o 3 w nocy odlał się pod bramą za starówką ale podejście do narkotyków to już w ogóle poezja, mojego znajomego zgarneli na 3 miechy za 0,1 gr "suszu" (dla niekumatych - jest to ilość z samego dna woreczka pozwalająca na wypełnienie średniej wielkości główki od szpilki albo zrobienie 170 porcji konsumenckich wg zamojskiej policji :-)

Nihil

2011-02-22, 21:34
Jak w tekscie nie ma pomylki, czyli z pol grama mozna zrobic 170 porcji, to byloby niebo dla cpunow... Pol grama to jest mikroskopijna wartosc przeciez O_o

Xenomorph08

2011-02-22, 22:27
Albo towar mocny i żeby nie pozabijał to małe porcje się robi, albo głowy słabe

li53cz3k

2011-02-22, 22:30
buahahahaha!!!! o nieeee ^^ przeciez oni chyba to tak dla jaj co? 170 "porcji" (zastanawiam sie co znaczy porcja dla zamojskiej policji...), z polowki xD Smiech na sali... chcialbym zobaczyc mine tej dziewczyny jak uslyszy zarzuty, bo za 170 "porcji" to juz ja chyba powinni wsadzic za dilowanie ;]

@up

nie dam browara za cpunow.

casimus

2011-02-22, 22:47
Leżała w śniegu, bo ją top przygniótł :P .

neoneron

2011-02-22, 23:08
jestem pod wrażeniem...a że taką ilość uznano za 170 porcji dowodzi niezbicie że szuflandja jednak istnieje.

oksi89

2011-02-22, 23:31
A ja byłem pewien, że w Pozku mamy ch*jowych dilów. U nas 1 gram waży jakieś 0,6-0,7 grama.

Ale dobrze to słyszeć, że gdzie indziej potrafią bardziej gieta podzielić.

miecznik50

2011-02-23, 00:08
słów mi brakuje... ja pie**ole, nie wierzę :shock:

sereg

2011-02-23, 08:46
A my na trzech tyle jaramy... k***a ale z nas ćpuny

hazy

2011-02-23, 23:32
pół gieta podzielic na 170 czesci to nie lada sztuka moze 500 gram miała

kizug666

2011-02-23, 23:40
w źródle nic nie ma o porcjach...

Wedel

2011-02-24, 05:18
Widocznie po kompromitacji zwyczajnie edytowali usuwając informację. W każdym razie jeżeli ktoś ma wątpliwości co do tego, co było tam zamieszone odsyłam do google, Internauci nie szczędzili słów na ten temat, więc wyników będzie sporo.

Aspyre

2011-02-24, 22:49
ch*j nie ćpuny u nic, jak im 0.43 na tyle typa starcza ;/

Matuus

2011-02-24, 23:13
Aztek dopisał sobie co chciał i się podnieca a na stronie policji nic takiego nie pisze ;D