18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bystra madka

RobDeMay • 2023-06-10, 20:50
Każą czekać to czekają


Juzwa

2023-06-11, 12:49
Geraldinio napisał/a:

Bardziej irytuje mnie ten rechot kierowcy, niż zachowanie kobiety. Śmieszy was, że zachowuje nadmierną ostrożność? Sam miałbym wątpliwości. Po lewej jest jakiś wyjazd, może jakaś duża budowa i ciężarówki z gruzem będą wyjeżdżać?



A czego się spodziewasz po gościu, co leje do butelki po wodzie, wpie**ala w biegu i w biegu sra w pieluchę, bo szef go popędza i sprawdza na tachografie czy z GPS-a jak jedzie, ile razy stanął i gdzie w ogóle jest? W kabinie jebie jakby się stado małp j***ło w murzyńskiej ulepionej z gówna chacie.

kris1978

2023-06-11, 17:07
Geraldinio napisał/a:

Bardziej irytuje mnie ten rechot kierowcy, niż zachowanie kobiety. Śmieszy was, że zachowuje nadmierną ostrożność? Sam miałbym wątpliwości. Po lewej jest jakiś wyjazd, może jakaś duża budowa i ciężarówki z gruzem będą wyjeżdżać?



Tak, mnóstwo ciężarówek z gruzem wszystkie z prędkością dźwięku. A tak mimochodem, to czasem nie ty tam stoisz ze swoją mamusią?

OldMann

2023-06-11, 19:03
spike2222 napisał/a:

A macie dzieci?



pytasz sadoli czy mają dzieci? haha :lol: przeciez wiekszosc tutaj c**y na żywo na oczy nie widziała, mają od 15 do 35 lat najczesciej i siedzą nieroby na garnku u rodziców waląc konia day by day :roll:

dżonyłojlker

2023-06-11, 19:21
grubycwa napisał/a:

Zamknij k***o ryj. Jeszcze będziesz płakał że się nie zaszczepiłeś....



Płaczę ze śmiechu gdy słyszę o kolejnym zjebie, który umarł w młodym wieku po szczypawce. A najbardziej z tych co po trzeciej dawce dostali zapalenia żył głębokich i uj***li im nogi :szydera:

Geraldinio

2023-06-11, 21:49
motylekwbrzuchu napisał/a:

Płaczę ze śmiechu gdy słyszę o kolejnym zjebie, który umarł w młodym wieku po szczypawce. A najbardziej z tych co po trzeciej dawce dostali zapalenia żył głębokich i uj***li im nogi



Jakieś dowody? czy usłyszałeś od babci świni kumpla i bezmyślnie powtarzasz, jak wyznawcy płaskiej ziemi czy replikanów?

1 osoba na milion mogła umrzeć po powikłaniach związanych ze szczepionką. 15-20 tysięcy na milion zmarło, bo się nie szczepiło. To są oficjalne statystyki, więc udowodnij że wszyscy są w spisku i kłamią, albo zamilknij, bo tylko szkodzisz takim pie**olniętym teoriom.

jancu1

2023-06-11, 23:47
onucek napisał/a:

A może ktoś sra za płotem i ustawił światła żeby mógł się spokojnie wysrać... ja pie**ole... trzeba być odważny... dziadku



to zj***ny śmiech z tiktoka

smc

2023-06-12, 01:06
Podobno stoją tak do dziś...

JakiesGowno

2023-06-12, 09:02
Geraldinio napisał/a:

Bardziej irytuje mnie ten rechot kierowcy, niż zachowanie kobiety. Śmieszy was, że zachowuje nadmierną ostrożność? Sam miałbym wątpliwości. Po lewej jest jakiś wyjazd, może jakaś duża budowa i ciężarówki z gruzem będą wyjeżdżać?



też byś tak stał jak baran? nie masz oczu? a pelikany dajo piwa.

GangTrap

2023-06-12, 10:31
No sadole jak zawsze wszystko wiedzą. Może matka uczy swoje dzieci ze się nie przechodzi na czerwonym, była okazja żeby nauczyć dzieci. Po waszych komentarzach można śmiało stwierdzić że jesteś zjebami umysłowymi.

kefir123pl

2023-06-12, 15:03
imo: może przy okazji chciała nauczyć jednak młodsze dzieci że jeżeli światło jest czerwone to nie wolno przechodzić jakkolwiek przez ulice ? bo taki mały gówniak patrząc jak przechodzi se na spokojnie obok czerwonego to mu się przestawi w łepetynie że przez pasy też można przechodzić na czorwonym i potem płacz że się wj***ł pod samochód

Helvete

2023-06-12, 18:03
wspaniałe komentarze .... jakbym na onet wpadł , kiedyś to był sadistic :P

dżonyłojlker

2023-06-12, 18:34
GangTrap napisał/a:

No sadole jak zawsze wszystko wiedzą. Może matka uczy swoje dzieci ze się nie przechodzi na czerwonym, była okazja żeby nauczyć dzieci. Po waszych komentarzach można śmiało stwierdzić że jesteś zjebami umysłowymi.



Przecież najpopularniejszy komentarz należy do lewoskrętnego saszki, który kocha UPAdlińców, bambusów, tęczowych cwe*i, i robi wszystko tak jak mu każą, aj waj.

Helvete napisał/a:

wspaniałe komentarze .... jakbym na onet wpadł , kiedyś to był sadistic



To doskonale obrazuje jak zmieniło się społeczeństwo. To, że jeden czy dwóch służalczych cwe*i wypisywało tu swoje niewolnicze homo brednie to ch*j, ale widać, że obecnie większość nawet na sadolu myśli tak samo.

Geraldinio napisał/a:

To są oficjalne statystyki



No właśnie :roll:

Geraldinio napisał/a:

więc udowodnij że wszyscy są w spisku i kłamią



Gdybyś znał choć jednego lekarza, lub nawet pielęgniarkę, którzy nie baliby się powiedzieć ci jak jest naprawdę, lub osoby, które ucierpiały czy umarły, to byś tak nie pie**olił. A ja znam takich i takich, więc skoro masz ochotę, to wstrzykuj sobie nawet trutkę na szczury.

Geraldinio

2023-06-13, 09:02
motylekwbrzuchu napisał/a:

(...)
Gdybyś znał choć jednego lekarza, lub nawet pielęgniarkę, którzy nie baliby się powiedzieć ci jak jest naprawdę, lub osoby, które ucierpiały czy umarły, to byś tak nie pie**olił. A ja znam takich i takich, więc skoro masz ochotę, to wstrzykuj sobie nawet trutkę na szczury.



No właśnie żadnych takich sp***oleńców umysłowych nie znam, nikt w mojej okolicy i wśród nawet dalekich znajomych nie umarł na szczepionkę, w przeciwieństwie do covid. Wciąż czekam na te oficjalne statystyki, ilu umarło na wirusa, a ilu po zaszczepieniu.

Nie podasz wiarygodnego źródła tych statystyk, ergo - jesteś debilem na równi z wyznawcami płaskiej ziemi.

chico35

2023-06-16, 19:56
Geraldinio napisał/a:

Bardziej irytuje mnie ten rechot kierowcy, niż zachowanie kobiety. Śmieszy was, że zachowuje nadmierną ostrożność? Sam miałbym wątpliwości. Po lewej jest jakiś wyjazd, może jakaś duża budowa i ciężarówki z gruzem będą wyjeżdżać?





u j to kogo interesuje co cie irytuje, samochód z gruzem? co jeszcze, metro? samolot? jedbnij się w łeb

maciejoss

2023-06-20, 00:58
Geraldinio napisał/a:

Bardziej irytuje mnie ten rechot kierowcy, niż zachowanie kobiety. Śmieszy was, że zachowuje nadmierną ostrożność? Sam miałbym wątpliwości. Po lewej jest jakiś wyjazd, może jakaś duża budowa i ciężarówki z gruzem będą wyjeżdżać?



pie**ol pie**ol ja poslucham