18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Było nie zakładać różowego wdzianka

Usztafik • 2023-12-11, 21:38



Trenerowi nie spodobała się decyzja trenera w lidze tureckiej tudzież jego różowy uniform.

kris1978

2023-12-12, 08:46
Decyzja trenera,
Zajebie frajera

CewaGno

2023-12-12, 09:14
@Kriski

Zastanawiałem się, dlaczego ten obrazek jest tak popularny na sadistic, i zawsze dostaje tyle piw.

Po prostu większość użytkowników tego portalu to ulane p*zdy, dla których wyzwaniem jest wstać od komputera do lodówki po smalec.
Zrażenie się do piłki mają z dzieciństwa. Zazdrościli zawsze kolegą który grali na podwórku w piłkę lub też ojcowie zabierali ich na treningi.
Oni ( właściwie powinienem użyć wyrazu "wy" :D )w tym czasie musieliście patrzeć jak wasz stary pije od rana do wieczora, żyjąc od małego ze świadomością, że gówno w życiu osiągniecie. Choć i tak dużo osiągnęliście: monitor i klawiaturę do wylewania żalu na ludzi którzy coś w życiu osiagnęli.

Pozdrawiam i czekam z Popcornem :D



Rick83

2023-12-12, 10:09
"Trenerowi nie spodobała się decyzja trenera"

Naucz sie pisać jełopie. U nas sędzia to nie trener, może u was na Upainie.

psotny_fiutek

2023-12-12, 10:16
CewaGno napisał/a:

@Kriski

Zastanawiałem się, dlaczego ten obrazek jest tak popularny na sadistic, i zawsze dostaje tyle piw.

Po prostu większość użytkowników tego portalu to ulane p*zdy, dla których wyzwaniem jest wstać od komputera do lodówki po smalec.
Zrażenie się do piłki mają z dzieciństwa. Zazdrościli zawsze kolegą który grali na podwórku w piłkę lub też ojcowie zabierali ich na treningi.
Oni ( właściwie powinienem użyć wyrazu "wy" :D )w tym czasie musieliście patrzeć jak wasz stary pije od rana do wieczora, żyjąc od małego ze świadomością, że gówno w życiu osiągniecie. Choć i tak dużo osiągnęliście: monitor i klawiaturę do wylewania żalu na ludzi którzy coś w życiu osiagnęli.

Pozdrawiam i czekam z Popcornem :D



Oj te twoje retrospekcje z piwskiem i starym z dzieciństwa... i ten chejt zza monitora... Ty jednak się nazywasz Marik1234

k***a, to musisz być ty

:lol:





Cosmo85

2023-12-12, 10:19
@Kriski

dla mnie ten który nie interesuje się piłką to pedał. Nie mówię że trzeba grać, czynnie kibicować itd. ale facet który mówi że piłka to pedalstwo ewidentnie odwraca uwage od tego że sam lubi przyjąć w dupala....

CewaGno

2023-12-12, 14:33
psotny_fiutek napisał/a:

Oj te twoje retrospekcje z piwskiem i starym z dzieciństwa... i ten chejt zza monitora... Ty jednak się nazywasz Marik1234
k***a, to musisz być ty



No i znalazł się taki co lubi w dupala :D Co? Stawiali cię na bramce?

majeńka

2023-12-12, 18:16
psotny_fiutek napisał/a:

Odbijam piłeczkę, czytaj loszka .
A ja przypominam sobie walke macior w sklepie ze szmatami na wyprzedaży.
Pobiły sie o jakąś ostatnią szmatę. No;to jest powód do walki!Świat upadł już totalnie..Wyobrażam sobie ..wielkość i wydolność móżdżków tych ..walecznych kobiet i ich "intelekt" i wykładnię,jaka rządzi ich życiem..Nie wygląda to..zachęcająco..

A gdzie ty knur przeczytałeś sugestię że idiotek wśród bab nie ma?

Są agresywne maciory, są agresywne knury. Jedno i drugie zdatne tylko do utylizacji.

Cywilizowani ludzie w ten sposób nie postępują. Nie żebym była pacyfistką, są sytuacje kiedy trzeba przypie**olić (najlepiej nie własnymi rękoma), ale tutaj trener debil zaatakował sędziego mimo że wiedział że sam pójdzie siedzieć a klub dostanie bana na kilka spotkań — no ale myślenie w przyszłość wymaga odrobiny rozumku. Podobnie z babami ze szmatexu: dostaną gustowne pasiaki.

PsikutaBezS

2023-12-12, 19:51

Caanonierka

2023-12-12, 22:53
psotny_fiutek napisał/a:

Odbijam piłeczkę, czytaj loszka .
A ja przypominam sobie walke macior w sklepie ze szmatami na wyprzedaży.
Pobiły sie o jakąś ostatnią szmatę. No;to jest powód do walki!Świat upadł już totalnie..Wyobrażam sobie ..wielkość i wydolność móżdżków tych ..walecznych kobiet i ich "intelekt" i wykładnię,jaka rządzi ich życiem..Nie wygląda to..zachęcająco..



Popieram w całej rozciągłości!Niespodzianka,co? :-)

el...........ss

2023-12-13, 18:28
Prof_Dr_Wiktor_Traktor napisał/a:

To nie strach tylko pewne kanony, normy i zdrowy rozsądek. Niedługo jako forma wolności i równouprawnienia sędziowie będą biegać zamiast spodenek w stringach i taki zjeb jak ty (przez szacunek z małej) powie, że jakim trzeba być żeby bać się, że stringi zabiorą im męskość... I wtedy tylko pedały jak ty będą chciały to oglądać, czyli w sumie większość fanów piłki nożnej



ja wiem, że dla 90% społeczności sadola wyznacznikiem męstwa jest bycie konserwą, najlepiej katolicką, żyjącą pod kamieniem, chlejącą browary co wieczór, myjącą się raz na miesiąc, wykonującą jakiś prosty, fizyczny zawód, a jeżeli nawet takiego nie może znaleźć, to będącą bezrobotnym i opowiadającą historie z wojska z lat 90, jak to nie było się molestowanym przez kolegów z kompanii, ale k***a nie wiem, jak trzeba mieć zaburzone poczucie męskości, by bać się, k***a, jakiegoś koloru. Spokojnie, ten 10 centrymetrowy pędzel by ci nie odpadł, jakbyś jakimś cudem założył różową koszulkę. Poza tym, to zwyczajnie jaskrawy kolor, dobrany pewnie tak, by wyróżniał się od barw obu zespołów, do tego był widoczny z daleka. Nie ma tutaj innego celu w tym wszystkim, a dorabianie do tego jakichś pedalskich teorii, jest zwyczajnie przejawem zaburzeń męskości