18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Było dziecko i nie ma dziecka

T3RMINATOR • 2024-04-07, 21:49
Rozjechane dziecko w Indiach.


Siriuz

2024-04-07, 21:56
Ja to się cieszę, że są miejsca na świecie gdzie dobór naturalny nadal eliminuje głupie geny. Daje to jąkaś nadzieję.

SkoPio1

2024-04-07, 22:20
Siriuz napisał/a:

Ja to się cieszę, że są miejsca na świecie gdzie dobór naturalny nadal eliminuje głupie geny. Daje to jąkaś nadzieję.



Tyle że w tym wieku byleś tak samo głupi (i wszyscy inni na tej planecie - tak po prostu jest).
Bo takie są dzieci - po to jest (m.in.) edukacja.
Więc geny rodziców nie zostały wyeliminowane, nadal mogą płodzić dzieci, które będą ginąć bez sensu...

Adameck

2024-04-07, 22:22
Trzeba przyznać, że modne SUVy mają bardziej ograniczoną widoczność niż kompakty sprzed kilkunastu lat.

Siriuz

2024-04-07, 23:01
SkoPio1 napisał/a:

Tyle że w tym wieku byleś tak samo głupi (i wszyscy inni na tej planecie - tak po prostu jest).
Bo takie są dzieci - po to jest (m.in.) edukacja.
Więc geny rodziców nie zostały wyeliminowane, nadal mogą płodzić dzieci, które będą ginąć bez sensu...



Primo to mądrość rodziców - jak ich potomstwo zniknie, ich geny także. Secundo - byłem mądrzejszy. Doskonale pamiętam, że jako gówniak ulicę traktowałem jak śmiertelne zagrożenie. Nawet nie myślałem w kategoriach, że ktoś będzie na mnie uważał. Samochody traktowałem jak maszyny, które jadą z jednego punktu do drugiego i na nic nie zważają. Pilnowałem się. Fakt, że miałem łatwiej, bo ulice zawsze wyznaczał jednoznacznie asfalt.

DupaJasiu123

2024-04-07, 23:07
Siriuz napisał/a:

Doskonale pamiętam, że jako gówniak ulicę traktowałem jak śmiertelne zagrożenie. Nawet nie myślałem w kategoriach, że ktoś będzie na mnie uważał. Samochody traktowałem jak maszyny, które jadą z jednego punktu do drugiego i na nic nie zważają. Pilnowałem się. Fakt, że miałem łatwiej, bo ulice zawsze wyznaczał jednoznacznie asfalt.



Też mnie tego uczono, szkoda że do dziś tak nie jest.

chorym

2024-04-08, 06:40
No i ch*j na jego miejsce milion innych się zespawni bo sią mnożą jak karaluchy i mówią że jest tikke

baronturbina

2024-04-08, 07:37
Siriuz napisał/a:

Ja to się cieszę, że są miejsca na świecie gdzie dobór naturalny nadal eliminuje głupie geny. Daje to jąkaś nadzieję.


Rosja też jest takim miejscem. Powinno Cię to raczej smucić Sergiej. I

Siriuz napisał/a:

Primo to mądrość rodziców - jak ich potomstwo zniknie, ich geny także. Secundo - byłem mądrzejszy. Doskonale pamiętam, że jako gówniak ulicę traktowałem jak śmiertelne zagrożenie. Nawet nie myślałem w kategoriach, że ktoś będzie na mnie uważał. Samochody traktowałem jak maszyny, które jadą z jednego punktu do drugiego i na nic nie zważają. Pilnowałem się. Fakt, że miałem łatwiej, bo ulice zawsze wyznaczał jednoznacznie asfalt.


A mogłeś się nie pilnować, ile przygód cie ominelo.

Bul_od_bytu

2024-04-08, 10:12
DupaJasiu123 napisał/a:

Też mnie tego uczono, szkoda że do dziś tak nie jest.



I właśnie dlatego wciąż żyjemy :D

Banowanyzanic

2024-04-08, 11:24
Fajnie się ogląda zwłaszcza że nie nawidzę dzieci. Darcie ich mordy i płacz bo się o coś uderzyło wywołuje u mnie wk***ienie ;d słabe gówno i wk***iające w dodatku.

Siriuz

2024-04-08, 11:56
baronturbina napisał/a:

Rosja też jest takim miejscem. Powinno Cię to raczej smucić Sergiej. I
A mogłeś się nie pilnować, ile przygód cie ominelo.



Może opowiesz?

baronturbina

2024-04-08, 13:02
Siriuz napisał/a:

Może opowiesz?


Nie widzę sensu komuchowi tlumaczyc ze jest zacofany i ciemny. Znasz odpowiedź bardzo dobrze popytaj w rodzinie.

Angevil

2024-04-08, 13:30
Tacy (pod)ludzie pracują w tysiącach firm świadcząc usługi IT dla chyba wszystkich już teraz korporacji

Siriuz

2024-04-08, 14:53
baronturbina napisał/a:

Nie widzę sensu komuchowi tlumaczyc ze jest zacofany i ciemny. Znasz odpowiedź bardzo dobrze popytaj w rodzinie.



To że będziesz antykomunistów nazywał komuchami nie ociepli Twojego wizerunku totalniaku