18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Był w ciąży

fryca88 • 2012-09-11, 11:45
Po każdym stosunku miał wrażenie,że może być w ciąży...




Icław

2012-09-11, 11:55
Idzie dwóch pedałów przez las i jednemu nagle zachciało się kupę, więc skoczył za potrzebą w krzaki i krzyczy:
- O, k***a!!! O kuuuurwaaaaaa!!!
Przybiega drugi pedał:
- Co ci się stało?
- Poroniłem! Patrz, tu widać rączki i nóżki!
- Ja pie**olę nasrałeś na żabę!

K-...........an

2012-09-11, 12:05
Takie bulgotanie czuł/a, się nażarł fasoli to ma, to tak jak ja się najebię i mam kac-kupę rano to oznacza, że poroniłem?

Ca...........ca

2012-09-11, 12:09
A niech sobie mają dzieci, skoro chcą, nikt im tego nie może zabronić.
Pod warunkiem że sami te dzieci zrobią.

Hu...........ia

2012-09-11, 12:12
A może ten gościu hemoroidy miał.

ul...........rt

2012-09-11, 12:16
Ja pie**ole pedał w telewizji...

fryca88

2012-09-11, 12:38
Dziś narzucają nam tolerancję i pseudo wolność słowa,zatarła się granica pomiędzy chorobą psychiczną,a indywidualnością.Jeśli chłop twierdzi,że może być w ciąży,że w przyszłości będzie miał dzieci,jest ewidentnie chory psychicznie,leczyć i izolować takich.Co jeśli jutro stwierdzi,że jest Krakenem i musi wpie**alać na śniadanie ludzkie niemowlę,też go wezmą to TVN-u?Kiedyś nie było takich pojebów,a przynajmniej bali się obnosić z tym swoimi poj***nymi światopoglądami,raz,dwa by jakiś ORMO-wiec zakapował,na komendę MO zaprowadził.To nie znaczy,że tęsknie za komuną,ale to oznacza,że jednak ludzi trzeba trzymać krótko,wynajdować zajęcie,bo bez tego nagle okazuje się,że 90% społeczeństwa to pie**olone marionetki ze swoim pie**olonym ego.To,z czego tu się śmiejemy,te perełki w internecie,potwierdzają to dobitnie.

mrowek1-85

2012-09-11, 12:42
Jeśli świat będzie dalej szedł w tą stronę w którą zmierza, czyli narzucanie coraz większej tolerancji dla takich ludzi, promowanie pedalstwa itd. to już niedługo w takich programach będą tematy tupu "Jestem hetero" "sypiam z kobietami" i jako goście i dziwadła będą pokazywani normalni faceci, kobiety. A wtedy tylko sznur i mocna gałąź będzie sposobem na normalność.

bezimienny90

2012-09-11, 12:57
Wiecie co... Te Rozmowy w Toku to od kilku lat szczyt żenady. Większa część osób jest ustawionych a takie absurdy jak tutaj i temat ciąży dupnej-pozamacicznej jest przyj***ny. To sensacje na poziomie tych programów Dlaczego Ja czy Klanu i wiecznych "rodzinnych rozterek". Niestety ale telewizja publiczna teraz coraz więcej puszcza takiego gówna, które w patologiczny sposób stymuluje mózgi odbiorców :)

fryca88

2012-09-11, 13:02
@mrowek1-85

Nie dopuszczą normalnych do TV,to by było zgorszenie,będą izolować i ja w zoo pokazywać...Odsuwając żarty na bok,to komuś zależy żeby społeczeństwo było takie "fajne,kolorowe,tolerancyjne",tylko dlatego,że takie społeczeństwo nie będzie zdolne do oporu.Już dziś byłyby trudne takie zrywy jak Powstanie Listopadowe,Powstanie Warszawskie,a co dopiero za 20lat,kiedy wszystkich za mordę będzie trzymał konsumpcyjny i tolerancyjny tryb życia.To o to chodzi,bo jaki opór będą stawiać tacy jak z parad równości?Dlatego tłumi się kneblem prawnym wszelkie przejawy patriotyzmu,nazywa się ludzi faszystami,antysemitami i znajduje paragrafy na to co może nieść za sobą jakiś opór i siłę.Chodzi o to żeby stłumić silne jednostki i jednocześnie lansować te słabe,tylko po to żeby narzucić nam pewien trend,pseudoliberalizm,równość.Wszyscy będziemy równi,jak będziemy mieli swój numer i będzie pracować w obozie korporacji żeby przeżyć kolejny dzień.

Sivy121

2012-09-11, 13:09
Ja pie**ole .... ta ciaza to chyba ku*as regularny co dzien w dupie... :trollencjusz:

Mrzygłód

2012-09-11, 13:56
Ten program jest tak samo naciągany jak ten hamerykanski "Jerry Springer Show" znam osobiście kolesia który występował w tym szajsie (za czapkę drobnych).To co on mówił wtedy nie przekładało sie na rzeczywistość po prostu grał kogoś kim nigdy nie był.Dostał gotowy scenariusz miał sie przygotować dostał pytania i odpowiedzi.Bezmyślny naród łyka taką papkę i wszyscy są zadowoleni :)

fryca88

2012-09-11, 14:38
@Mrzygłód

Fakt,scenariusz jest,a w zasadzie lista pytan i odpowiedzi (tez znam jednego jebla co tam sie pokazal),po montazu wyglada to jeszcze calkiem inaczej,ale do tego programu nie lapia ludzi do wora na ulicy,jest temat,jest numer telefonu i jesli ktos jest na tyle pie**olniety to sie zglasza,sam fakt juz o nim dobrze,nie swiadczy jesli nie zglasza sie do normalnego tematu,no chyba,ze ktos na kase liczy bo chyba 500zl daja i jak jestes z daleka to podroz i jeden dzien w hotelu stawiaja.

phobos_ss

2012-09-11, 17:37
Niech nie zapomni do czego służy dupa...