18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bydło z Seattle

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 21:41
Seattle to takie drugie Detroit.

sothis

2021-11-26, 22:11
Śmiechy śmiechami, ale to se im kraj rozmontowują zrobi bałagan na świecie i my oberwiemy przy okazji

bubuatq

2021-11-26, 22:18
Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pie**oli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpie**oli ich w ch*j.

Skromny.Sadysta

2021-11-26, 22:33
bubuatq napisał/a:

Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pie**oli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpie**oli ich w ch*j.



ch*ja zrobisz

sothis

2021-11-26, 22:39
Skromny.Sadysta napisał/a:

ch*ja zrobisz



Czytaj pomiędzy wersami...
Jest husarzem, czyli ma kopię twardą, sztywną i co tam jeszcze. Pisał równiez o pie**oleniu, wyciąganiu miecza etc.
Wniosek jest jeden... Młody chłopak ;)

silwerbalk

2021-11-26, 22:44
Nic nie chce sugerować ale tam sami mulaci i czarni wpadli .....ani jednego białego :-( no ale statystyki są rasistowskie i słowo looting jest stygmatyzujące....... :mrgreen:
Jedno mnie cieszy w tym chaosie to że ta stara k***a Ameryka dostanie w p*zde i ktoś kiedyś przybędzie z " bratnią pomocą humanitarną "

Lukalu

2021-11-26, 23:08
Wszyscy czarni za niedługo będą w Polsce ale będą jaja

Kriski

2021-11-27, 00:22
Lukalu napisał/a:

Wszyscy czarni za niedługo będą w Polsce ale będą jaja



Czarni już od wieków są w Polsce, r*chają dzieci i resztę wiernych.

SandaczPL65

2021-11-27, 00:31
Tak zwane "wietrzenie magazynów"

KonioBijca

2021-11-27, 00:48
Połowa Ameryczki teraz przypomina Detroit. Masa murzynów mieszkających w slumsach, ghettach i favelach w wersji amerykańskiej. Naloty, rozróby, kradzieże i morderstwa dokonywane przez murzynów to dzisiaj norma w całej Ameryce. Domy z kartonów, przyczepy kempingowe zamiast domów, płaca minimalna po 8 dolców wciąż obowiązuje w kilku stanach, drogie żarcie i ubóstwo w wielu białych amerykańskich rodzinach.
Przed latami 90tymi mało co się różniło w Ameryce, tylko internetu nie było i Polaczki nie widziały jak jest w rzeczywistości, a z Ameryki to widziały Las Vegas, Hollywood i Miami. Ewentualnie jakiś polski zarobas przyjechał z USA i pie**olił farmazony, jakie to życie w Ameryce i że zarobił w ch*j kasy, a polskie cymbały łykały te bajeczki.
Przepych i bogactwo w USA to kilka stanów, reszta to syf i wypiździewo.

Musashi_Miyamoto

2021-11-27, 01:50
Widać że to lewarki są, antifa.

sothis napisał/a:

Śmiechy śmiechami, ale to se im kraj rozmontowują zrobi bałagan na świecie i my oberwiemy przy okazji



Myślisz że muzułmanie z Rosji są już gotowi?

Zbysław

2021-11-27, 06:41
Karaluchy pod poduchy

Justynka99

2021-11-27, 07:54
bubuatq napisał/a:

Oni nam będą mówić co mamy robic w swoim kraju, to samo w Europie strzela sie do demonstrantów a tu pie**oli o braku demokracji. Przed taką chołotą wycigam miecz prawdy!!! Jestem husarzem który rozpie**oli ich w ch*j.



Sądząc po poziomie polskiego, to ty lepiej Donbasu broń, a nie w obcy kraj się mieszaj.

baronturbina

2021-11-27, 08:15
Zj***li wszystko, łącznie z powietrzem.

Toffik36

2021-11-27, 08:59
Black friday i wszystko jasne