topic

Bycie denerwującym pociąga za sobą konsekwencje

MichaU • 2014-01-18, 14:54
Znawca prawa :amused:

Właściwa akcja na początku czwartej minuty, ale warto obejrzeć całość żeby lepiej zrozumieć co się dzieje.

3:00 - 3:31 - czwarta minuta
Jeszcze jakieś "mądre" pytania? :roll: "

Tak, czy twoje minuty zawsze mają 59s?

kroplowa

2014-01-18, 20:25
~Michau napisał/a:

Jeszcze jakieś "mądre" pytania? :roll:

Ja mam jedno. Dlaczego większość świata celebrowała nowe tysiąclecie w roku 2000?? A nie 2001 jak być powinno.

Xoevo

2014-01-18, 20:41
no, gdyby to byl jakis kolorowy to by na niego dmuchali a tak bialy obywatel nie ma zadnych praw juz na tym swiecie

2014-01-18, 21:06
Część osób powinna wrócić do podstawówki, tam uczyli jaki rok to jaki wiek np. 1400r to XIVw a 1410r to już XVw. Podobnie jest tutaj tylko tyle że z minutami, jak w meczu np piłki nożnej (gol z 13:48 to gol wpadł w 14 minucie). Ale większość osób powie że nic się w szkole nie nauczyła i ma k***a rację. Jedynym wyjściem z tej sytuacji jest dla was eutanazja. Pozdrawiam

P.S. Kolega Michau się trochę jebnoł w swoim rozumowaniu.

itd.
Należy te wartości traktować jak punkty, bo są punktami, granicami przedziału.
Idąc waszym tokiem rozumowania należałoby zapisać
00:00 - 00:59,99999(9)

01:01:00,000000(0)1

ArachPL13

2014-01-18, 21:47
k***a, kłócić się o sekundy, ja pie**ole, co za debile...
Powie mi ktoś czy on mógł tam wejść ze swoją kamerą czy nie?

Cytat:

Powiedzmy, że urodziłeś się w 20 stycznia 1990 roku. 20 stycznia 1991r. skończyłeś rok swojego życia i od 20 stycznia 1991 roku zaczyna Ci się DRUGI rok życia. A teraz przypadek z minutami. W 1.00 skończyła się pierwsza minuta i w 1.01 zaczyna się DRUGA minuta. Zrozumiałe? :roll:

pawel88md

2014-01-19, 00:36
Wreszcie pojawiło się takie zadanie matematyczne żeby każdy mógl pochwalic się swoim olbrzymim intelektem... no no Panowie (i Panie) tylko pogratulować dysputy na tak wysokim poziomie <LOL>

kroplowa

2014-01-19, 01:54
@up, coś Ci nie wyszło przyjacielu. Kiedy zaczął się np XIX w.? w 1900 czy 1901? W 1901. Wiesz dlaczego? Ponieważ nie było roku 0. Tak więc pierwszy wiek 1 - 100, drugi 101-200 etc. aż dochodzimy do feralnego 2000 kiedy to większość demokratycznie ustaliła nową arytmetykę i rozpoczęła kolejne milenium w roku 2000.

Ku gwoli ścisłości to skoro urodziłem się 20 stycznia 90. to w 20 stycznia 91. rozpocząłbym drugi rok, pierwszy skończyłbym 19 stycznia.

A minuty. Minuta to jest 60 sekund. Ile masz liczb naturalnych(sekund) w przedziale <0,59>(nawiasy zamknięte!) Jeśli wyjdzie Ci 60 to znaczy, że w 0:59(60siąta sekunda!) kończy się pierwsza minuta, a w 1:00(analogicznie do 0:00, czyli pierwszej minuty)zaczyna się druga minuta. Jak tego nie ogarniesz to mam tylko nadzieję, że nie pójdziesz głosować.

Garrone

2014-01-19, 02:28
"PS:Garrone ile masz sekund w 0:00 do 0:59, łącznie z 0:00? 60? czyli minuta. Pozdrawiam"

mam dokładnie 59 sekund.

doctor50

2014-01-19, 13:39
Gość ma podobny głos do Roberta Downeya Jr xD

Kozar

2014-01-19, 16:58
@Michau i reszta stawiających mu piwo pokazuje ilu jest na sadisticu niedouczonych dzieci i debili. Pierwsza sekunda zaczyna się od pierwszej sekundy, minuta od minuty, godzina od godziny etc. W pierwszej sekundzie nie zaczyna się pierwsza minuta tylko po 60 sekundach. Za lekcje barany! W tym filmie nie ma początku czwartej minuty bo najzwyczajniej w świecie do czwartej nie dochodzi? Nie dziwie się że dla niektórych matematyka jest trudna przy takim poziomie inteligencji.