18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Buszek z bongo

CrazyEdek • 2023-11-21, 15:55
Uj***ł się jak mały Kazio.


wcisq98

2023-11-21, 21:45
v

sprawdzdostepnosc napisał/a:

bo sam jestes amator. nie potrafisz odroznic dobrego towaru od siana. frajerzysz i dąsasz się. nie zapaliłbym z tobą



co do filmiku z gory to nie buch. A co do bycia amatorem, to osobiscie przepalilbym was obu razem. I nie jestem z tego dumny, bo walcze 8 lat z uzalezenieniem i oddalbym wszystko, zeby nie palic. Wiadro z rana, wiadro do pracy, wiadro w przerwie w pracy, srednio 15-20 dziennie. I nie "siano" tylko brane z apteki 18-22% thc, glownie indyk celuje, ale nie zawsze idzie dostac. Tolerancja sie wyrabia, ale nic fajnego. Jak nie pale to sie poce i mi sciska zoladek jakbym heroine odstawil. Ogolnie nie polecam.

kothletino

2023-11-21, 23:32
Same kozaki na tym sadolu. Wy to powinniście wannami napie**alać nie wiadrami.
Ja paliłem tylko dżojnty, bo nie chciałem narkomańczyć z wiadra.



kameleon9994

2023-11-22, 01:03
wcisq98 napisał/a:

v
co do filmiku z gory to nie buch. A co do bycia amatorem, to osobiscie przepalilbym was obu razem. I nie jestem z tego dumny, bo walcze 8 lat z uzalezenieniem i oddalbym wszystko, zeby nie palic. Wiadro z rana, wiadro do pracy, wiadro w przerwie w pracy, srednio 15-20 dziennie. I nie "siano" tylko brane z apteki 18-22% thc, glownie indyk celuje, ale nie zawsze idzie dostac. Tolerancja sie wyrabia, ale nic fajnego. Jak nie pale to sie poce i mi sciska zoladek jakbym heroine odstawil. Ogolnie nie polecam.


Znam to stary

Jokerd

2023-11-22, 02:22
Sztruks napisał/a:

Jakiś k***a amator ja teraz siedzę po 5 wiadrach i jednym gibonie i mam małe heheszki a ten co tu odj***ł to się w głowie nie mieści



Się dziwisz jak z wiadra to Ty wodę wypiłeś a na gibonie to Ty siedziałeś ale swojego starego..

;-)

RISE

2023-11-22, 06:45
Szałwia w ogóle jeszcze gdzieś jest dostępna w tym zj***nym piździdole ?

BambiPMT

2023-11-22, 07:37
To wygląda jak strzał z tytoniu.

wcisq98 napisał/a:

v
co do filmiku z gory to nie buch. A co do bycia amatorem, to osobiscie przepalilbym was obu razem. I nie jestem z tego dumny, bo walcze 8 lat z uzalezenieniem i oddalbym wszystko, zeby nie palic. Wiadro z rana, wiadro do pracy, wiadro w przerwie w pracy, srednio 15-20 dziennie. I nie "siano" tylko brane z apteki 18-22% thc, glownie indyk celuje, ale nie zawsze idzie dostac. Tolerancja sie wyrabia, ale nic fajnego. Jak nie pale to sie poce i mi sciska zoladek jakbym heroine odstawil. Ogolnie nie polecam.


Przerzuć się na vapek i zobaczysz, że uzależniony jesteś od tyty.

S.Cat

2023-11-22, 14:42
Coś czuję, że ktoś zrobił w ch*ja naszego bohatera nagrania i zamiast baksu sypnął mu coś innego.

Galala

2023-11-22, 15:19
sprawdzdostepnosc,
Cytat:

bo sam jestes amator. nie potrafisz odroznic dobrego towaru od siana. frajerzysz i dąsasz się. nie zapaliłbym z tobą



Nie pie**ol kocopoł, ja siedze w holandii kilka lat już i jarałem bucha praktycznie z każdego cofeeshopa w rotterdamie i jak już pale to nak***iam sam na hita takiego cybana jak gość z filmiku i tak średnio co 20 minut muszę poprawić. Więc albo jesteś ch*j nie palacz, jarasz jointa dziennie i kozaczysz albo palisz chemola z osiedla od ziomka który se to zamawia z dark netu po 10zł za sztuke.

budrysmonster

2023-11-22, 16:01
Fajna muzyczka, ktoś coś wie co to?

PawelDylag

2023-11-22, 16:07
Galala napisał/a:

,


Nie pie**ol kocopoł, ja siedze w holandii kilka lat już i jarałem bucha praktycznie z każdego cofeeshopa w rotterdamie i jak już pale to nak***iam sam na hita takiego cybana jak gość z filmiku i tak średnio co 20 minut muszę poprawić. Więc albo jesteś ch*j nie palacz, jarasz jointa dziennie i kozaczysz albo palisz chemola z osiedla od ziomka który se to zamawia z dark netu po 10zł za sztuke.



Teeee znawco ,to jest szałwia a nie zwykłe zielsko.

MrLiquor

2023-11-22, 16:29
Sztruks napisał/a:

Jakiś k***a amator ja teraz siedzę po 5 wiadrach i jednym gibonie i mam małe heheszki a ten co tu odj***ł to się w głowie nie mieści



Bo jesteś narkomanem nieznającym umiaru i masz tolerke wyj***na w kosmos.

sumecki

2023-11-22, 17:56
To thuoc lao tytoń machorka

Galala

2023-11-22, 18:36
PawelDylag napisał/a:

Teeee znawco ,to jest szałwia a nie zwykłe zielsko.



jebie mnie co jest na tym filmiku, ja tamto napisałem na inny temat

Jokerd

2023-11-23, 00:11
wcisq98 napisał/a:

v
co do filmiku z gory to nie buch. A co do bycia amatorem, to osobiscie przepalilbym was obu razem. I nie jestem z tego dumny, bo walcze 8 lat z uzalezenieniem i oddalbym wszystko, zeby nie palic. Wiadro z rana, wiadro do pracy, wiadro w przerwie w pracy, srednio 15-20 dziennie. I nie "siano" tylko brane z apteki 18-22% thc, glownie indyk celuje, ale nie zawsze idzie dostac. Tolerancja sie wyrabia, ale nic fajnego. Jak nie pale to sie poce i mi sciska zoladek jakbym heroine odstawil. Ogolnie nie polecam.


Ale jak to, moj kolega od 15 lat jarania zioła twierdzi ze trawa nie uzależnia

:lol:

SzczerbatyKoń

2023-11-23, 03:29
j***ć was wszystkich ćpuny, przechwalają się na wzajem kto więcej pieniedzy w błoto wyrzuci i jak bardzo sobie niszczy życie XD
Margines.