18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burn - Energi Drink

VAN • 2009-08-30, 16:49
Burn - Niech cie przyciśnie


Ąpisław

2009-08-30, 17:34
:samoboj:

Obiecałem sobie, że nie będę zabierał głosu w sprawie ostatnich "sadystycznych tematów", jakie są zakładane na stronie. Ale dzisiaj k***a nie zniosę tego, co Pan, Panie VAN zamieszczasz. Czy można w jakikolwiek sposób połączyć to z ideą tego portalu?
Reklama Burna, szklanka... Jeszcze k***a brakuje stołu do kompletu. Uprzedzę Pana zamiary i zaproponuję własną wersję tego mebla.



Proszę. Postaw Pan na nim tego Burna i szklankę.

Duath

2009-08-30, 17:38
Jem na takim stole obiadek :idzwch*j:

VAN

2009-08-31, 08:42
Drogi kolego jaszczomp maltański, ... Widzę , że masz jakieś poważne problemy emocjonalne , ze sobą ... Stół ? Naprawdę niczego sobie , dziękuje . Jeżeli masz coś konkretnego do powiedzenie ( PW ) bo nie będę wygarniał w postach tego co myślę o twojej wypowiedzi a na ( PW ) możesz mi to wytłumaczyć OCB :roll:

Ąpisław

2009-08-31, 19:45
VAN napisał/a:

Drogi kolego jaszczomp maltański


Nie jestem Twoim kolegą. Nie obrażaj mnie.

Cytat:

Widzę , że masz jakieś poważne problemy emocjonalne , ze sobą ...



Ja natomiast doszedłem do wniosku, że to właśnie Ty masz problemy:
a) jak widać w cytacie, nie radzisz sobie z polską interpunkcją i składnią zdania;
b) sformułowanie "poważne problemy emocjonalne" usłyszałeś dość dawno temu i wciąż nie rozumiesz cóż ono oznacza oraz jak je stosować.
c) nie potrafisz logicznie formułować własnych zdań, przedstawiać swoich myśli, zaintrygować odbiorcy - kilkoma słowy - nie umiesz k***a pisać! Jako dowód pozwolę sobie przedstawić takie oto zdanie Twojego autorstwa:
Cytat:

Jeżeli masz coś konkretnego do powiedzenie ( PW ) bo nie będę wygarniał w postach tego co myślę o twojej wypowiedzi a na ( PW ) możesz mi to wytłumaczyć OCB



Te kilkadziesiąt zacytowanych znaków jest doskonałym przykładem Twojego debilizmu. Inaczej nie można tego określić. Jeżeli piszesz, iż:
Cytat:

nie będę wygarniał w postach tego co myślę o twojej wypowiedzi


dlaczego na wstępie sugerujesz, że mam problemy emocjonalne?

Już śpieszę z odpowiedzią na Twoje wieśniacze i młodzieżowe OCB. Skoro już próbowałeś obrażać mnie w temacie, to ja z miłą chęcią pie**olę Twoje zaproszenie na PW.
Twoje tematy nijak nie pasują do tematyki tego portalu. Innymi słowy - ssą pałkę, są nic nie warte i z podobnym poczuciem humoru nadajesz się tylko i wyłącznie na Joe Monster'a.

Oby Twój syn został homoseksualistą.

Rh...........ox

2009-08-31, 20:34
Stop Flame war!

Majwen

2009-08-31, 21:37
No! Lets do it!!

A'propo stol ostro przypakowal prawą przednia nogę