18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Burger King zaatakowany przez arabów

Spiddy • 2013-02-11, 18:03
Na szczęście nie wpie**olili się tam z karabinami, tylko jak te wersje brudasów "turystów" co mieszkają wszędzie tam, gdzie ich nie chcą mają pretensje o logo lodów z burger kinga.

Przecież jedno jest poj***nym szlaczkiem tak samo jak drugie, nie widać różnicy. :homer:

Przyznaję się, podpie**olone z wiochy. Spostrzegawczy kuzyni Rutkowskiego nie muszą zaznaczać prawie niewidocznego znaku wodnego www.wiocha.pl w lewym górnym rogu

Re...........ms

2013-02-12, 09:45
@up zrobi nam przysługę i się powiesi.

czaspogardy

2013-02-12, 11:01
Sam nie jestem wierzący, ale bawi mnie jak ktoś katoli nazywa średniowieczem i ciemnogrodem, k***a ciapaci to dopiero średniowiecze, tylko, że teraz mają kałachy zamiast sejmitarów, poza tym NICZYM nie różnią się od swoich gównianych przodków.

Dolan_Dusk

2013-02-12, 11:18
Kozakoff napisał/a:

Sam nie jestem wierzący, ale bawi mnie jak ktoś katoli nazywa średniowieczem i ciemnogrodem, k***a ciapaci to dopiero średniowiecze, tylko, że teraz mają kałachy zamiast sejmitarów, poza tym NICZYM nie różnią się od swoich gównianych przodków.


To że islamiści są bardziej poj***ni od katoli, nie powinno oznaczać że mamy uważać tych drugich za lepszych niż są w rzeczywistości. Każda religia to zło i każdego kto wypisuje bzdury pokroju "dojebcie się od x bo y jest gorsze" uważam za zwyczajnego debila ;)

czaspogardy

2013-02-12, 13:35
Dolan_Dusk napisał/a:


To że islamiści są bardziej poj***ni od katoli, nie powinno oznaczać że mamy uważać tych drugich za lepszych niż są w rzeczywistości. Każda religia to zło i każdego kto wypisuje bzdury pokroju "dojebcie się od x bo y jest gorsze" uważam za zwyczajnego debila ;)



Nie napisałem, żeby się odj***ć od katoli :-D :D A co do religii to racja w 100% ale szkalujmy właśnie religię a nie wiarę :-D