18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bunt rolników w Francji - ,,w wolnych mediach" cisza

Duczki1234 • 2024-01-27, 21:25
Od kilku dni w Francji ciężarówki wiozące żywność z poza Fr są niszczone i palone
Nagrania od znajomego który jest w Francji 70 km od granicy z Hiszpania .
Z szambem z neta
Proszę dodawać filmy z innych incydentów










samspadaj

2024-01-28, 20:23
Will70 napisał/a:

Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyj***ne na po pisy konfy i inne polityczne k***y. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie j***ne podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypie**alam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w p*zdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że k***a której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w p*zdu. Skończyłem dialog z wami.



o chłopie, idź na terapię. widać, że musisz z kimś pogadać, (poza gadaniem z k***ami) skoro sprowadzasz komentarz o pustych kontach dających piwka, do wymieniania swoich życiowych sukcesów w TAKI sposób xD

POwski rolas z połamaną psychą, komedia

Will70

2024-01-28, 22:39
samspadaj napisał/a:

o chłopie, idź na terapię. widać, że musisz z kimś pogadać, (poza gadaniem z k***ami) skoro sprowadzasz komentarz o pustych kontach dających piwka, do wymieniania swoich życiowych sukcesów w TAKI sposób xD
POwski rolas z połamaną psychą, komedia



Obiecałem sobie nie zawracać palców twoją nędzną kreaturą, więc nawet nie bardzo mi się chce komentować. Pogadać? Od gadania to mi się już rzygać chce, bo z tego żyję, ćwoku. Tylko wk***ia mnie to zj***ne obecne pokolenie. Mam nadzieję że ruskie wejdą, i wam wybiją z łbów łatwe życie. Trudne czasu tworzą mądrych ludzi, którzy tworzą łatwe czasy, a łatwe czasy tworzą gamoni, którzy tworzą trudne czasy. Wszystko przed wami, gówniarze.



8-)

kris1978

2024-01-29, 09:01
Janko napisał/a:

Te k***y z euro kołchozów tak łatwo się nie poddadzą i nie ugną trzeba tą całą kurewską Unię Europejską wyj***ć w kosmos najlepiej na księżyc i niech tam się k***y rządzą



Nie trzeba. Polska jako jeden z krajów dymanych przez Unię, powinien z niej wystąpić. Polska powinna zawiązać swoją unię z krajami Europy środkowej, tj Słowacja, Czechy, Węgry, Rumunia i kraje bałkańskie. Wtedy stara unia by się zesrała.

Exclip

2024-01-29, 10:36
Will70 napisał/a:

Te wysrwyy z twojego pustego ruskiegi łba opowiadaj swojej niepełnosprawnej umysłowo rodzinie. Mam wyj***ne na po pisy konfy i inne polityczne k***y. W tym ciebie. Mam co w życiu robić i zarabiam na takich cymbalach jak ty, płacę miesicznie j***ne podatki w wysokości twijej rocznej wypłaty, zatrudniam i wypie**alam z dnia na dzień takich pustaków jak ty, więc całkiem nieźle sobie radzę, i mam w p*zdzie płaczących rolników, emerytów, nauczycieli, górników, bo oni wszyscy czekają aż im ktoś da. O ich inteligencji świadczy na przykład to, że jak minister rolnictwa kazał im nie sprzedawać zboża- to nie sprzedawali. A teraz płaczą w Sejmie głosem Kołodziejczaka, że ich oszukali. To tak, jakbym skarżył się, że k***a której zaplaciłem, skłamała że nnie kocha. Idź misiu w p*zdu. Skończyłem dialog z wami.



Się k***a rozmarzył ekspedient z żabki na 1/4 etatu

mit2

2024-01-29, 16:54
Europejczykom zgotowali "zielony ład", ale nie ma co się smucić. Przecież wykarmią nas rolnicy z szamb- pardon, spichlerza Europy, których wcześniej wymieniony nie obejmuje ;-)

kris1978

2024-01-30, 09:04
1234dupa napisał/a:

Piszę się we Francji.
We Francji. Powtórz, może zapamiętasz.
We Francji k***a



To jest sadol debilu a nie sprawdzian z polskiego. Jak tego nie rozumiesz to jesteś 1234dupa