18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bugatti Veyron vs. Switzer Nissan GT-R

Provokattor34 • 2011-11-28, 01:44
No i się doczekałem :D

Lost in Dreams

2011-11-28, 16:01
Hmm Switzer Performance to firma, która stworzyła pakiet tuningowy dla Nissana GT-R. Samochody z tym pakietem osiągają po 700-800 koni więc petarda jest =O

grakin

2011-11-28, 16:13
no cóż, nissanowi i tak sporo brakuje do veyrona ale wolałbym wydać ok mln na gtr (wliczam w to koszta jakiegoś technicznego dopicowania, bo podstawowa cena to ok pół miliona) niż ponad 5 mln na veyrona (pomarzyć każdy może ;-p, wiem, już wracam do swojego maluszka)

SuperRyszard

2011-11-28, 16:16
vass napisał/a:

Na pewno się nie ścigają


Nie, po bułki jadą :)

speedster

2011-11-28, 17:19
Ale to auto paskudne w środku...design blendera.No i po 15 minutach pusty bak:D

ca...........21

2011-11-28, 17:24
Wie ktoś co to za muzyka w tle??:d

(.Y.) ← lol, cycki

2011-11-28, 17:44
Nie ma bata... albo operator kamery waży z 200kg, albo kierowca Bugatti nie spuścił ręcznego do końca-.-

@carter74621
Woman, Wolfmother

qrczaq

2011-11-28, 18:07
Co tu wiele gadać. Oba auta to arcydzieła inżynierii i kropka. Jednak kiedy zobaczyłem Nissana z bliska to lekko się zawiodłem. Z tyłu wygląda cokolwiek tandetowato. Chodzi zwłaszcza o ten jebitny plastikowy zderzak (co prawda polakierowany ale to zawsze plastik) pokrywający jego całą dupę. Bugatti nie miałem przyjemności oglądać. Ciekawe czy w aucie za 10 razy tyle co nissan też są takie niespodzianki?

vagatiosoul

2011-11-28, 18:26
Muszę przyznać, że znaczna większość wypowiadających się wyżej użytkowników to mistrzowie inżynierii, dla których obydwa samochody nie mają tajemnic. Gdy dodamy do tego "władanie" językiem technicznym- po prostu miód.
Najbardziej zaskakuje mnie fakt, że na siłę staracie się wymyślić coś niebywale ambitnego. Przerost formy nad treścią moi panowie
Widzieliśmy dwa piekielnie piękne, drogie i szybkie samochody, których rywalizacja kończy się zaskakująco. Ot co.
Jeśli ktoś uzna mój komentarz za napinkę, to współczuję dotkniętym "specjalistom".

vede

2011-11-28, 19:51
vagatiosoul napisał/a:

(...) na siłę staracie się wymyślić coś niebywale ambitnego. (...)



Bo każdy sępi o piwo...
Suszy ludzi ;-)

jestemnatak

2011-11-28, 20:08
tutaj macie 1500bhp GT-R

watch?v=grUWJhUvpC0

rybus27

2011-11-28, 20:34
dam dupy za r35...

heski997

2011-11-28, 20:57
Tak się składa , że to volkswagenowskie "coś" Ma 16 cylindrów czyli o dziesięć więcej niż w nissanie .. a mocy w tym bugatti jest prawie nic na taki silnik jego potencjał jest dużo większy + te cztery turbiny <lol> żeby turbo dziury nie było ... a do tego moment obrotowy do mocy silnika jest jak Golfie III 1.8 ... To by było coś gdyby z niedużego silnika coś wycisneli jak w gt-r a tak to moim zdaniem żenada ...
:) ( wiem mechanik się znalazł)

Nikczemny_Płód

2011-11-28, 21:20
heski997 napisał/a:

Tak się składa , że to volkswagenowskie "coś" Ma 16 cylindrów czyli o dziesięć więcej niż w nissanie .. a mocy w tym bugatti jest prawie nic na taki silnik jego potencjał jest dużo większy + te cztery turbiny <lol> żeby turbo dziury nie było ... a do tego moment obrotowy do mocy silnika jest jak Golfie III 1.8 ... To by było coś gdyby z niedużego silnika coś wycisneli jak w gt-r a tak to moim zdaniem żenada ...
:) ( wiem mechanik się znalazł)



O k***a możesz skończyć pisac o pseudo samochodach spod szyldu VW? To że VW wykupiło prawa do znaczka tak wspaniałej marki jak Bugatti. Projektował go Włoch,(Warkuss miał już gotową bryłe...) oficjalnie jest to francuski samochód, więc pisanie volkswagenowskie coś obraża tą markę.

No a w temacie o Bugatti, że pada słowo VW Golf to już zbrodnia.

heski997

2011-11-28, 21:39
@up. Porównywać do volkswagena nie mam ? A silnik z czego się składa ?! Może to jakiś włoski silnik co ? To dwa silniki VR VOLKSWAGENA ! I wcale nie miałem na myśli , ze jest to zły samochód , bo nie jest ale jest to zbyt przechwalany samochód to po 1 ( Przy maksymalnym wciskaniu gazu 100litrów ucieka w 12 minut !! można se poczytać a po 2 nie powinno się porównywać takiego auta z takim ogromnym silnikiem do biednej V6 z gtr-a ... Tyle na temat

petek12

2011-11-28, 21:54
Niestety większość z nas(nie obrażając nikogo) może sobie o tym tylko pomarzyć :F Chociaż o takim wózku to nawet fajnie się marzy ^^